Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

QUOTE(Pija2 @ 2007 10 20, 15:43)
Slyvu tyrele jau galima duoti nuo 4 men, o del viduriuku, tai kaip musu gastroenterologe sake, negalima ekspermentuoti su misinukais ir bandyti ant vaikelio, o reikia ieskoti priezasties. Pasidarykit kakucio tyrima. Aptamil AR baisiai kietina viduriukus vaikuciams, kurie jau ir taip linke i kietejimus. Musu disbakterijozes pasekme buvo, kieti viduriukai ir gausus atpylinejimai. Ir nelabai padejo nei slyvos, nei termometrai, nei klizmutes. Tik gerosios bakterijos, jomis viska ir issigydem thumbup.gif

mes darem kakucio tyrima,nieko nerado, sako geri tyrimai g.gif mes kazkada gerem geruju bakteriju profilaktiskai... dabar turiu bifolac, idomu galima be gydytojos leidimo duot?nors treciadieni pas gydytoja reiks ir pasiklaust, ziuresiu ka si karta sakys g.gif o kas yra disbakterioze? blush2.gif
Atsakyti
mano mazyte tai budavo ir nuo mp atpildinedavo ir nuo misinuko, viskas susitvarke kai gydytoja liepe nuo ketvirto menesio primaitinti, tai po geros savaites pasibaige visi atpylinejimai. thumbup.gif
Atsakyti
Vaikutis nustoja atpylinėti,kai pradeda sėdėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2007 10 21, 16:56)
Vaikutis nustoja atpylinėti,kai pradeda sėdėti mirksiukas.gif

MANOAMZYLE,SEDIBET DAR BUNAKADAATPYLA
Atsakyti
QUOTE(Mamytedk @ 2007 10 21, 17:00)
MANOAMZYLE,SEDIBET DAR BUNAKADAATPYLA

Tai taip iš karto ir nenustos,bet sumažėjo ane mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sunelis irgi labai atpilineja. Daktare liepe maitinti po 5 min., bet tada vaikas verkdavo, alkanas turbut. Taigi vel pradejau maitinti tiek, kiek vaikutis nori. Ir nezinau, kas geriau, ar kai nepersivalges, bet vis tiek atpila, ar kai valgo kiek nori ir atpila daug ir daznai, nepriklausomai nuo to ar atsirugsta, ar ne g.gif
Atsakyti
mums irgi liepe normuoti pieneli, tai pradejo svoris kristi, ir vistiek ji atpylinejo doh.gif
Atsakyti
mano mažylis labai gausiai atpilinėjo, bet dėl motinos pieno geltos teko nutrauktą pienuką pavirinti ir duoti iš buteliuko. taip valgydamas daug geriau atsirūgsta ir labai menkai teatpilinėja. dabar iš krūties duodu tik naktį, o dieną iš buteliuko.
Atsakyti
QUOTE(Aden @ 2007 10 24, 11:29)
Mano sunelis irgi labai atpilineja. Daktare liepe maitinti po 5 min., bet tada vaikas verkdavo, alkanas turbut. Taigi vel pradejau maitinti tiek, kiek vaikutis nori. Ir nezinau, kas geriau, ar kai nepersivalges, bet vis tiek atpila, ar kai valgo kiek nori ir atpila daug ir daznai, nepriklausomai nuo to ar atsirugsta, ar ne g.gif


labas, kai maniskis baisiai, net fontanu, tai vaziavom i KMUK chirurgini skyriu ir dare pilvo operacija. dabar viskas ok



 i 
Pašalinta off-topic žinutės dalis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 29 lapkričio 2009 - 17:01
Maniskis atpylinejo labai ziauriai, negalejom niekur iseit, po smakru nelaikydami merliuko, atpylinejo nepriklausomai nuo to kada valge, kaip valge, kiek valge, ko tik neisbandziau doh.gif ir maitinimo pozas keiciau, ir po nedaug bet dazniau duodavau, ir misinukus keiciau, vienu zodziu oi oi oi. Ir tik kai pilnai pradejo valgyti kieta maista, atpylinejimai baigesi. Taigi vargau beveik 6 menesius, dabar mums jau 9 men., valgom "kieta" maista, pienuka geriam tik pries nakties miegeli, nakti ir ryte ir jokiu atpylinejimu nebeliko. Taigi mergaites apsisarvuokit kantrybe, ateis ir pas jus tas laikas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste.samse @ 2007 10 09, 14:23)
Sveikos mamytes  smile.gif

Mano zirniukui 2.5 men. Jis daznai, tai nera reguliaru, tiesiog guli ramiai dairos ir atpilineja tokiu vandeneliu ir kvapas toks nemalonus, o is jo burnytes kartais toks lyg ukisko muilo kvapas  unsure.gif . Viena drauge paporino, kad mazyliui rugstis kyla  verysad.gif . Ar buvote kas nors susidure su tokia problema ir kaip ja sprendete?  smile.gif

Labai dziaugiuosi, kad nenuleidau ranku ir isgirdusi gydytojos zodzius, kad tiesiog taip turi buti, nepasidaviau mirksiukas.gif . Toliau daug klausinejau tetu, draugu ir t.t. kol viena patare jam duoti gerti ramuneliu arbatos unsure.gif , suabejojau, bet bandyti buvo verta...Aisku mazylis taip skaniai gerdamas mano pienuka ramuneliu rabatos nepripazino, taigi nusprendziau jos gerti pati, i diena po puodeli rolleyes.gif . Ir ka jus manot, po keliu dienu jis eme maziau atpilyneti ir dbr visai nebeatpilineja, jokio vandenelio ir nemalonaus kvapo thumbup.gif plius nebeliko apnasu ant lieziuvio (o as ji varginau vaistais daktarin geliu ir sodos tirpau doh.gif paklausius gytytoju) ir mano mazylis daug ramenis ir linksmesnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lawanda @ 2007 10 28, 00:46)
Maniskis atpylinejo labai ziauriai, negalejom niekur iseit, po smakru nelaikydami merliuko, atpylinejo nepriklausomai nuo to kada valge, kaip valge, kiek valge, ko tik neisbandziau  doh.gif  ir maitinimo pozas keiciau, ir po nedaug bet dazniau duodavau, ir misinukus keiciau, vienu zodziu oi oi oi. Ir tik kai pilnai pradejo valgyti kieta maista, atpylinejimai baigesi. Taigi vargau beveik 6 menesius, dabar mums jau 9 men., valgom "kieta" maista, pienuka geriam tik pries nakties miegeli, nakti ir ryte ir jokiu atpylinejimu nebeliko. Taigi mergaites apsisarvuokit kantrybe, ateis ir pas jus tas laikas  4u.gif

man su vyresniaja buvo lygiai ta pati situacija. Atrodo kad cia apie mus parasyta smile.gif
Atsakyti