Įkraunama...
Įkraunama...

Labai atpylinėja

Kai pradejo atsirasti pienas,labai pradejo atpilyneti suneli,net kartais baisu pasidaro guldyti,atrodo uzsprings,bega per burnyte ir nosyte,vaikas net kartais verkia is to atpilimo<>??patarkit ka daryti,ir ar tai labai blogai,gal per daug pieno duodu.lialiukui 6 dienos
Atsakyti
Mūsų mazius atpylinėjo iki 10 mėn. gulėjom 2 kartus ligoninėj, labai jaudinausi, atpyldavo netgi koseles cry.gif klauskit gydytojos, nes jei labai smarkiai atpylinėja yra tokia liga kai būna uzakęs skrandukas, atrodo vadinasi piliostenozė, mūsų vienam mazam pusbroliukui tokia liga buvo. As taip pat maitindavau pati ir mazylis gausiai atpylinėdavo, atrodo daugiau atpila nei suvalgo, kosmaras būdavo kazkoks, pradėjom duoti misinuką APTAMIL AR skirtą gausiai atpylinėjantiems kūdikiams ir vis tiek niekas nesikeitė, gal siek tiek maziau pildavo, kreipkitės geriau į gydytojus, sėkmės jums, zinau ką tai reiskia 4u.gif
Atsakyti
Kas iš tų gydytojų patarimų sad.gif . Mes jau įpusėjome ketvirtą mėnesiuką, bet visdar gausiai atpilinėjame. Geriausia, kad gydytoja pasiūlė visą laiką nešioti vaiką,t.y. laikyti stačią blink.gif . Jokiu būdu neguldyti, nes paguldžius jis visada atpila, net po maitinimo praėjus 2-3 valandom verysad.gif . Taip ir gyvename. Svoris auga blogai schmoll.gif . Per savaitę dabar priaugame tik 100 g. Maitinu pati ax.gif . Tiesiog susitaikiau ir nebekreipiu dėmesio ax.gif .
Atsakyti
Nu nezinau, ar cia galima su tuo susitaikyt g.gif , taigi tokio amziaus vaikuciuai labai svarbu pirmaisiais menesiais priaugtas svoris blink.gif . Kad maitini pati tai labai pagirtina, bet gal reiktu imtis ir kazkokiu kitu priemoniu- kad ir to misinio atpilinejantiems. Nesakau, kad nustok maitinti pati, bet pagalvok ir apie tai kad vaikucciui butina priaugti daugiau svorio, gal gi misinys padetu. Juk galima ir paciai maitinti ir dar misinio duoti. Kartasi tokie atpylinejimai susitvarko tik pradejus duoti papildomo maisto.
Vat, del to mazo 6-iu dienu leliaus nieko negaliu patart, manau, tik kreiptis i gydytojus ir ne i viena, o i kelis.
Atsakyti
patarciau dar ir savo maista perziuret.
maniskis atpilinejo, kol valgiau jogurta.tada fontanai budavo.
negaliu valgyt jogurto, zele, keptu ar virtu kiausiniu.
nezinau ar tau pades mano patarimas,bet pabandyk siu maisto produktu atsisakyti,gal kiek sumazes atpilinejimas.
Atsakyti
reiketu butinai pasitarti su gydytoju. mes taip pat atpildavom bet nepo daug. ir dabar karts nuo karto buna, net po 2 val bet svarbiausia kaip svoris auga, jei gerai, tai thumbup.gif nieko baisaus, bet jeigu ne reiketu nerimauti.... g.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo reiktu pasitarti su gydytoju, nes jei sitoks atpilinejimas man atrodo kad taip negerai.
Atsakyti
QUOTE(Neglaite @ 2005 03 14, 13:50)
Nu nezinau, ar cia galima su tuo susitaikyt  g.gif , taigi tokio amziaus vaikuciuai labai svarbu pirmaisiais menesiais priaugtas svoris  blink.gif . Kad maitini pati tai labai pagirtina, bet gal reiktu imtis ir kazkokiu kitu priemoniu- kad ir to misinio atpilinejantiems. Nesakau, kad nustok maitinti pati, bet pagalvok ir apie tai kad vaikucciui butina priaugti daugiau svorio, gal gi misinys padetu. Juk galima ir paciai maitinti ir dar misinio duoti. Kartasi tokie atpylinejimai susitvarko tik pradejus duoti papildomo maisto.
Vat, del to mazo 6-iu dienu leliaus nieko negaliu patart, manau, tik kreiptis i gydytojus ir ne i viena, o i kelis.


Mes atpilinėti pradėjome nuo pačių pirmų dienų sad.gif . Visą laiką gydytojams tai pabrėždavau, bet jie vis sakydavo, kad visiems taip būna. Iš jų kalbos galima buvo suprasti, kad hiperbolizuoji mamyte doh.gif . Ir dar pabrėždavo, girdis po maitinimo reikia palaikyti stačią, kad atsirūgtų doh.gif . O, kad aš vaiką nešioju valandą, o kartais ir daugiau, lyg ir negirdi. Apie tuos mišinius esu girdėjusi, bet nemanyčiau, kad jie galėtų pagelbėti šioje situacijoje blink.gif . Juk vaikas atpila po ilgesnio laiko, jau varške. Tad išgertas mišinukas skrandyje pavirs varške ir vėl pasirodys ant seilinuko verysad.gif .

QUOTE(Erdve @ 2005 03 14, 14:34)
patarciau dar ir savo maista perziuret.
maniskis atpilinejo, kol valgiau jogurta.tada fontanai budavo.
negaliu valgyt jogurto, zele, keptu ar virtu kiausiniu.
nezinau ar tau pades mano patarimas,bet pabandyk siu maisto produktu atsisakyti,gal kiek sumazes atpilinejimas.


Ačiū už patarimą, bet aš valgau tik košes ir sriubas be prieskonių cool.gif .
Atsakyti
ano s8nelis irgi link3s atpilti. Tai mums patarė maitinti po truputį - 2 min, tada padėt atsirūgt ( per pažastis pakabini ant plaštakos ir per nugarytę paplekšnoji arba pasiūbuoji pirmyn atgal ar į šonus lengvai ir vėl laikai stačią) ir vėl 2 min. valgyt ir kartoji.

Taip pat raminu valgantį - tipo glostau ir sakau "ramiai valgyk, po truputį, niekas neatims..."

Dar pastebėjau, kad mažiau priryja oro kai maitinu "stačią" - aš sėdžiu, o jis į ranką atremtas žemyn kojom kaba ant spenio už užpakalio prilaikomas. o po to tik paverčiu sau ant krūtinės pilvo pilvu paguldau - irgi padeda atsirūgti neatpilant dažnai.
Atsakyti
Na mes pirma menesi kol maitinau pati tai taip stipriai atpilinedavom, kad per diena kokius 4 kartus perrengdavau. Atpildavo ir vos tik pavalgius ir jau po atsirugimo. Kartais tai net tokia varskyte atpildavo. Maniau, kad jau neaugs svoris, o per pirma menesi priaugo 1700 g! Nors ir dabar dar atpila, bet jau maziau. Ar labai godziai valgo? Gal reikia vis daryti pertraukeles, kad truputi uzvalges atsirugtu ir tada vel maitinti. Nors daktare sake, kad jei atpila, bet auga svoris tai nieko baisaus- viskas susitvarko kai pradeda sedeti.
Atsakyti
Labuks,mano mazius irgi atpylineja,pradejo atpylinet gal kokiu 2sav,ir kuo toliau tuo daugiau.man tai neramu tas kad atodo atsirugsta bet po kokios valandos ima ir atpila,o karais iskart pavalges atpila. i s prazdiu mano pienuka valgydavom ,pradejau damaitint 1.5men tada misinuka maziau atpildavo nei mano piena,klausiau pediatres kas cia dabar kodel mano piebna daugiau atpila nei misini.Paaiskino taip,jei mamyte valgo dau pvz sureliu,varskes ,jogurto,tai cia gali but per daug baltymo ir taip vaikas reaguoja,cia kaip alergine reakcija.Taciau dabar gauna tik misinuka,ir ka manot,visvien atpylineja kartais daugiau kartais maziau.Bet matau musu svoris auga tai per stiprei neimu i galva,zandai tik dideja dideja.Ir nervai ima ir nezinau ar kas ka padetu,turbut reikes laukti kol isauksim. doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų mažoji taipat atpilinėja. Manau mums viriškinimas vis nesusitvarko, nes skrandukas silpnas po to kai vos mėnesio budama sirgo ir gavo vaistų. Siulė mums gyditoja pagert gerųjų bakterijų po puse kapsulės du kartus per dieną. Gal šiektiek mažiau atpilinėja, bet vistiek perdien tenka persirenginėt nekarta. Vis turiu vilties, kad išauksim
Atsakyti