Įkraunama...
Įkraunama...

Kada atsirado žilų plaukų?

Norėjau pasiteirauti mamyciu (dabartiniu ir busimu), nuo keliu metu pasirode pirmieji zili plaukai? As va viena plauka radau ir susinervinau, negali buti, schmoll.gif gi man tik 22...
Atsakyti
Pirmą žilą plauką aptikau 20-ies metų doh.gif . Nei labai nuliūdau, nei labai apsidžiaugiau unsure.gif , tiesiog jis vienas paskendo tarp daugybės kitų. 25-erių vis dar tebuvo tas pats vienas. O prieš 3 dienas aš tik užmečiau akį į nuaugusias nedažytas šaknis ir blink.gif ... Ten jų nesuskaičiuojama daugybė unsure.gif . Man dar nėra nė 30 cry.gif .
Atsakyti
o pas mane zilu pavieniu plauku yra nuo turbut kokiu 16 metu, bet man atrodo, kad cia tikrai ne senejimo pozymis biggrin.gif gal ant odos yra kaip pigmentines demes ir delto tie plaukai po kelis isauga. jei randu, tai negailestingai ispesu biggrin.gif
idomu ar tokios radikalios terapijos laikantis budama 50 nesiosiu dar savo plaukus ar visi zili bus nupesti ir nesiosiu peruka tongue.gif
Atsakyti
Man zilu plauku atsirado kazkur nuo 16 metu, manau-tai paveldimumas. Todel gana anksti pradejau plaukus dazyti smile.gif
Atsakyti
Man irgi atsirado labai anksti - 22m pirmas zilas plaukas, o dabar, 24, pasak kirpejos, smilkiniai gana stipriai zili..Tik tiek, kad mano plaukai naturaliai sviesus, tai nelabai matosi..Aisku, nervinausi stipriai..Zili plaukai man asocijuodavosi su senatve ir visokioms baisiom ligom..Dabar dzin..Kai prazils dar stipriau, pradesiu dazyt..o siaip savo zilima sieju su labai sviesia oda..Kai truksta pigmento odai, tai ir plaukams jo truksta..Na, ir rupesciu uztektinai..
Atsakyti
Man "žiliukai" pradėjo rodytis gal 20 sulaukus. Ir nieko čia nepadarysi, paveldėjau, tėtis stipriai žilt pradėjo sulaukęs 21 metų. Gerai, kad moterys gali dažyt plaukus ir problemos kaip nebūta thumbup.gif
Atsakyti
o man atrodo kad vyrams tai visai ne problema,dar solidziau atrodo,o va man kiekvienas zilas plaukas siauba varo ,ir viskas nuo stresu manau..kadangi plaukus dazau juodai tai vos ne kas 2 savaites tureciau dazyt nes kai ju jau nemazai,tai tikrai labai matos(nors dar ne sena esu:))
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2005 03 14, 11:29)
o man  atrodo kad vyrams tai visai ne problema,dar solidziau atrodo,o va man kiekvienas zilas plaukas siauba varo ,ir viskas nuo stresu manau..kadangi plaukus dazau juodai tai vos ne kas 2 savaites tureciau dazyt nes kai ju jau nemazai,tai tikrai labai matos(nors dar ne sena esu:))

Vyrams viskas solidziau amzinai atrodo. Kreivos kojos, zili plaukai , rauksleles ir kitokie "groziai", o mum tai tragedija blush2.gif
Atsakyti
as pirma zila plauka radau 18 metu,iskart isroviau,mazdaug nuo tada ir dazau tai nesimato ar yra ar ne
Atsakyti
Tradiciškai, įkopus į antrą dešimtį ax.gif Kaip tik vakar dažė plaukus, sakė nemažai jau tų sidabriukų turiu, bet aš irgi viską verčiu paveldimumui- tėvas angsti pradėjo žilti, tai jei su manim būtų kitaip, reiktų į "nepriklausomą paieškų tarnybą" kreiptis ir skelbti tėvo paieškas biggrin.gif (nes mama vėliau, bet sparčiau žilo).
Atsakyti
Pirmą žilą plauką aptikau 22 metų būdama, labai susinervinau, bet nieko nuostabaus: tėtis pražilo 18-kos, mama - 30-ties, o aš "tėčio vaikas". Nuo to laiko žylu sparčiai, kai dažau su augaliniais dažais, o natūrali spalva kaštoninė, tai labai skiriasi: tie, kur žili, nusidažo "ryžai". Na, gal jau koks ketvirtadalis plaukų pražilę... verysad.gif
Atsakyti
tfu tfu tfu kol kas ziliuku pas mane ne vieno, net su ziburiu nerastum ax.gif
tarp savo sviesiu plauku randu keleta juodu, storu plauku blink.gif kazi ka taip reiskia? g.gif
Atsakyti