Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai

QUOTE(Kuzia @ 2006 11 03, 15:14)
Goniuke, sakyk, o kada ir kaip vyksta ta atranka į kursus g.gif ? Pvz, mano vyrui žadėjo žadėjo rolleyes.gif ... Sako, ateik tada ir tada, bus atranka, o nuėjo tądien ir pamatė, kad jau kaba atrinktų sąrašas blink.gif . Spėjam, kad jokios atrankos ir nebuvo, o pateko tie kas "suderino tą reikaląuser posted image"


Jauciu , kad neuzilgo reiks ir man pabandyti paderinti ta reikala blush2.gif Tik idomu ar lengvai susiderins unsure.gif Juk dabar tiek norinciu mokytis rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,pagaliau gavau per darbo biržą kursus kosmetologės,dabar bus psihologo konsultacija ir būtų labai įdomu sužinoti kas ten bus,kažko labai baiminuosi kad jei ką ne taip leptelčiau ar pasirodyčiau netinkama tai ir negalėčiau eiti į tuos kursus g.gif o aš jų taip ilgai laukiau ir taip noriu lankyti,gal kas nors žinot ir galit pasidalinti patirtim ko ten klausia ir kaip ten viskas atrodo ax.gif
Atsakyti
Tai kad ten nieko gero nėr - kas man įdomu grupės jau sukomplektuotos, čia Klaipėdoje. O adr toks dalykas, kad mokysies tris mėnesius ir darbo negalėsi jokio dirbt. Kažkaip beryšio.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2006 11 03, 16:37)
Goniuke, tu su klientais nedirbi, o tiek daug žinai.... pagarba.... linkėjimai nuo kolegės  4u.gif

blush2.gif nuo kokios koleges? rolleyes.gif Gal kolege zinai daugiau? Prisijunk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 05, 11:17)
Tai kad ten nieko gero nėr - kas man įdomu grupės jau sukomplektuotos, čia Klaipėdoje. O adr toks dalykas, kad mokysies tris mėnesius ir darbo negalėsi jokio dirbt. Kažkaip beryšio.

O kodel negales jokio darbo dirbti g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,

norciau jusu pasitirauti, kiek laiko reikia prabuti uzsirgistravus birzoj, kad galetum prasyti kursu?

aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(villia @ 2006 11 05, 15:34)
O kodel negales jokio darbo dirbti  g.gif

todel kad kursai vyksta visa diena. Ir stipendija mokama uz lankytas dienas
Papildyta:
QUOTE(awryte @ 2006 11 05, 17:38)
sveikos merginos,

norciau jusu pasitirauti, kiek laiko reikia prabuti uzsirgistravus birzoj, kad galetum prasyti kursu?

aciu uz atsakyma

gali prasyt is karto mirksiukas.gif Aisku jei tik yra ka tau pasiulyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 05, 22:16)
todel kad kursai vyksta visa diena. Ir stipendija mokama uz lankytas dienas
Papildyta:

gali prasyt is karto mirksiukas.gif Aisku jei tik yra ka tau pasiulyt  rolleyes.gif




aciukas uz puikia info biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2006 11 05, 11:34)
blush2.gif nuo kokios koleges? rolleyes.gif Gal kolege zinai daugiau? Prisijunk mirksiukas.gif

aš nedirbu su klientais, nei su bedarbiais, nei su darbdaviais... o paskutiniu metu išvis įstatymas keitėsi.. o ir darbe jau daugiau nei pusę metų nebuvau, baisiai nuo visko atsilikus. Todėl pusiau žinomom ar nežinomom detalėm nenoriu klaidinti žmonių.
Papildyta:
QUOTE(jolančiukas @ 2006 11 05, 09:17)
Tai kad ten nieko gero nėr - kas man įdomu grupės jau sukomplektuotos, čia Klaipėdoje. O adr toks dalykas, kad mokysies tris mėnesius ir darbo negalėsi jokio dirbt. Kažkaip beryšio.

Tai kaipgi darbą dirbsi, jei tuo metu mokysies smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 06 lapkričio 2006 - 10:30
Tai kaip suprantu siuo metu savo mazyle augini wub.gif tai gal pati domejais kaip yra darbo birzoj su tom kurios dekretinese g.gif as vis nenutaikau progos issiklausinet kolegiu smulkiai apie viska blush2.gif
Nors reiktu jau ir paciai del saves pasidomet, nes irgi planuojam 2.gif
4u.gif sorry kad taip neitema as cia rolleyes.gif
Atsakyti
Goniuke, aš ruošiuosi eiti į darbo biržą ieškotis darbo. Tik niekaip neapsisprendžiu, kokį darbą pasirinkti. Ten iš karto klausia, kokio darbo nori. Ar aš galiu prašyti kelių skirtingų darbų? Galvojau apie pardavėjos-konsultantės darbą, bet po to pamąsčiau , kad administatorės darbas būtų geriau. Skirtumas tas, kad baigus pardavėjų kursus, įsidarbinti, manau, yra daug galimybių, o baigus administravimo kursus, ar įmanoma įsidarbinti šioj srity ( man atrodo, kad čia reikėtų aukštojo mokslo)?
Atsakyti
Dar noriu paklausti, kam reikalingi vaikų gimimo liudijimai, einant į darbo biržą? ax.gif
Atsakyti