Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

QUOTE(kaleda @ 2007 11 30, 12:22)
Arba tą gražųjį butelį įstatyti į vainiko vidurį smile.gif

4u.gif Šiaip tai viduryje vainiko turėtų būti penkta žvakė,kurią reikia uždegti per Kalėdas ax.gif Na vynas gal praktiškiau lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.videojug....n-for-christmas

vaizdinės idėjos kalėdoms 4u.gif
Atsakyti
pažiūrėkit,
labai aiškiai rodo kaip pasigaminti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DarkMind @ 2007 12 03, 11:34)


super nuoroda .... Galima geru minciu pageneruoti.... thumbup.gif Aciu.
Atsakyti
tiesiog ideju kalve cia pas jumis biggrin.gif thumbup.gif

as idedu savo padaryta advento kalendoriu, gal kam ideja pravers mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
įdomu smile.gif ,
o kaip darei g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2007 12 03, 15:54)
įdomu smile.gif ,
o kaip darei g.gif

vainiko karkasa pirkau, o apsukau su vijoklio kazkokio (nu prastai man su augalu pavadinimais) sakom. Bet sumedejusios buvo, tai mirkiau karstam vandenyje. bet vainiko ideja priklauso ne man, as nusiziurejau vienoj geliu parduotuvej kaip panasus vainikas susuktas.

Tada isukom kabliuka i lubas ir nat to kabliuko pakabinom vainika. Vainika laiko 3 bordo juosteles. ir tada jau prie sakeliu risau supakuotas dovaneles. O angeliukus dariau ir karpiau pagal trafaretus sukurtus auksarankes irmulia. angeliuku galvose su skylamusiu skylutes padariau ( dievuleli, kaip baisiai skamba! biggrin.gif ) ir kaspinelius perveriau.
Atsakyti
Garbana, labai gražus Advento kalendorius thumbup.gif Super
Atsakyti
dėkui Garbana 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2007 12 03, 16:59)
Garbana, labai gražus Advento kalendorius  thumbup.gif Super

aciu labai!

QUOTE(jurginėlis @ 2007 12 03, 17:01)
dėkui Garbana 4u.gif  4u.gif

oi, ner uz ka, Jurgineli mirksiukas.gif
Atsakyti
Garbanos kalendorius labai liuks. Mano ne toks grazus bet su meile padarytas smile.gif is ivairiu likuciu kurie buvo namuose. Kiekvienoje kiseneje uzduotele, misle, ir pan. +dovanele. Kai kuriose kisenese uzduotele kur reikia surasti dovana namie kazkur paslepta.Vaikas labai laukia kiekvienos dienos dabar smile.gif vos atsikelia tikrina.
Kai kalendoriu tik padariau buvo grazesnis, o kai dovaneliu prikisau, kazkaip vaizdas ne toks g.gif klisenes.user posted image
Atsakyti
QUOTE(jura_jurate @ 2007 12 03, 19:11)
Garbanos kalendorius labai liuks. Mano ne toks grazus bet su meile padarytas smile.gif is ivairiu likuciu kurie buvo namuose. Kiekvienoje kiseneje uzduotele, misle, ir pan. +dovanele. Kai kuriose kisenese uzduotele kur reikia surasti dovana namie kazkur paslepta.Vaikas labai laukia kiekvienos dienos dabar smile.gif vos atsikelia tikrina.
Kai kalendoriu tik padariau buvo grazesnis, o kai dovaneliu prikisau, kazkaip vaizdas ne toks g.gif  klisenes.user posted image



labai gražu 4u.gif
Atsakyti