Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai papuošimai - 4

QUOTE(bonda @ 2007 11 29, 13:19)
as kazkuriais metais ant kartono dariau blush2.gif bet tikrai geriau pvz ant kokio is sieno daryto thumbup.gif


Ale is kur gaut to deficito mieste? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Graužikams skirtas šienas turėtų tikti mirksiukas.gif
Atsakyti
roka siper eglute!!! thumbup.gif wub.gif medziagos paprastos bet kaip grazu!!!
o cia mano darbeliai-kalediniai angeleliai My Webpage
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2007 11 29, 16:39)
roka siper eglute!!! thumbup.gif  wub.gif  medziagos paprastos bet kaip grazu!!!
o cia mano darbeliai-kalediniai angeleliai My Webpage

Kaip gražu. O iš ko daryta?
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2007 11 29, 16:39)
o cia mano darbeliai-kalediniai angeleliai My Webpage

user posted image
Šitas be galo gražus, ir mane domina, kaip jis padarytas? 4u.gif
Atsakyti
burbulas is siulu,o angeliuka is modelino nulipdziau.dar burbulo virsu dirbtiniu sniegeliu apklijavau smile.gif
Atsakyti
[quote=roka,2007 11 29, 00:46]
Taip Zuike, ačiū ax.gif Praeitų metų darbelis. Šiemet visai nebėra kada...

Ūkinių prekių parduotuvėse būna pirkti kabliukai (aš Senukuose regis pirkau g.gif ), lipinami tvirta dvipuse juosta. Po švenčių aš jo nenuimu, tai mums tas pats kabliukas dvejus metus laiko Kalėdinius vainikus, manau ir šį sezoną išlaikys.

Dar norėčiau sužinoti apie tuos kabliukus: kiek svorio jie išlaiko? Bandžiau dvipuse lipnia juosta, atsparia drėgmei (nes veiksmas vyks lauke)-nieko nesigavo-per sunkus ir per šiurkštus paviršius.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2007 11 29, 18:49)
Dar norėčiau sužinoti apie tuos kabliukus: kiek svorio jie išlaiko? Bandžiau dvipuse lipnia juosta, atsparia drėgmei (nes veiksmas vyks lauke)-nieko nesigavo-per sunkus ir per šiurkštus paviršius.

Ant kabliukų būna parašyta, kiek svorio jie laiko. Yra įvairių. Mūsų kabliukas kabo ant vidinės durų pusės, nežinau kaip jie laikys veikiami šalčio, sniego g.gif
Atsakyti
ačiū, vėl reiks lėkt į senukus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes darbstuoles mirksiukas.gif visu pirma norejau pagyrti uz nuostabisu jusu darbelius ir idejas thumbup.gif jei nepyksit ir as taip pabandysiu ... 4u.gif smile.gif As tai ant Kuciu stalo vyno bonka pagrazinau riesutukais,apipurskiau,bet kazko dar truksta g.gif tik nesumastau ko... Gal turit patarimu, maloniai isklausyciau smile.gif
Papildyta:
http://public.fotki....ba/img5634.html
Atsakyti
QUOTE(TikSauliuko @ 2007 11 30, 00:23)
Sveikutes darbstuoles  mirksiukas.gif  visu pirma norejau pagyrti uz nuostabisu jusu darbelius ir idejas thumbup.gif  jei nepyksit ir as taip pabandysiu ...  4u.gif  smile.gif  As tai  ant Kuciu stalo vyno bonka pagrazinau riesutukais,apipurskiau,bet kazko dar truksta  g.gif  tik nesumastau ko... Gal turit patarimu, maloniai isklausyciau  smile.gif
Papildyta:
http://public.fotki....ba/img5634.html


Man kaiptik šitas labiausiai ir patiko. Gal keleta raudonų kaspinėlių g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaaramele @ 2007 11 29, 23:37)
Man kaiptik šitas labiausiai ir patiko. Gal keleta raudonų kaspinėlių  g.gif

as ir pagalvojau apie ka nors raudona ir tai butu poinsetia ax.gif pvz. is biserio
Atsakyti