Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

QUOTE(gresa @ 2010 03 01, 02:15)
o dabar atradom nepakeiciama - chicco gumine visa, aisku nera labai grazi, bet svarbu vaikui tinka  ax.gif

Yra it TT visa guminė, maniškis tik tokia ir pripažysta ir ji tokia santuriau atrodanti nei chicco blush2.gif Bent jau man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2010 03 11, 08:33)
Yra it TT visa guminė, maniškis tik tokia ir pripažysta ir ji tokia santuriau atrodanti nei chicco  blush2.gif Bent jau man  biggrin.gif

o as taip pripratau prie tos chicco ir man ji grazi pasidare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aurapupa @ 2010 02 21, 17:38)
mes taip pat naudojame tt, labai esame patenkinti visa ju produkcija. pirkome kaune urme, raudonoj galerijoj 17 vietoj. likom patenkinti aptarnavimu ir kaina. 4u.gif


labute, oi naudinga info, kad kaune bazese yra sitos firmos, o ten visko yra, man reiktu soskiuku idomu kokios kainos ten.
Atsakyti
Mano pirmoji ir su chicco uzaugo thumbup.gif dabar nusipirkau TT, irgi visos gumines ir lb dailios wub.gif tik kad nera kilputes segtukui soskiukui, gal kad 0-3men g.gif nu bet ju tiek rusiu, kad reliai sunku susigaudyti kuo viena uz kita geresne, nes aprasymuose, tai visos super duper
Atsakyti
Mes sios firmos produktu uzsisakem is anglijos ebay. Tai zinokit pigiau gaunas su parsiuntimu nei pirkti cia. Pvz rinkinys: mikrobanginis sterilizatorius,buteliukas,soske ir sepetukas cia kainuoja apie 149lt,o mes sumokejom su viskuo virs 90lt thumbup.gif Ir kitu produktuuzsisakem zymiai pigiau smile.gif
Atsakyti
Kazkaip nezinome tokios produkcijos.
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 03 12, 12:14)
Mano pirmoji ir su chicco uzaugo  thumbup.gif dabar nusipirkau TT, irgi visos gumines ir lb dailios  wub.gif tik kad nera kilputes segtukui soskiukui, gal kad 0-3men  g.gif nu bet ju tiek rusiu, kad reliai sunku susigaudyti kuo viena uz kita geresne, nes aprasymuose, tai visos super duper

as buvau pirkus lindex'e toki soskes laikikli su gumyte, apsitraukia ant tos soskes, nu nemoku paaiskint gal suprasit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes gal zinot kur gauti vilniuj galima butu TT prekiu? 4u.gif parasykit i AZ. beje gal kas turit atsiliepimu apie buteliukus su soskutem 0+"closer to nature"? Man padovanojo buteliukus du tai forma keista pasirode. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nightmoon: 22 kovo 2010 - 09:40
QUOTE(Nightmoon @ 2010 03 22, 10:33)
beje gal kas turit atsiliepimu apie buteliukus su soskutem 0+"closer to nature"? Man padovanojo buteliukus du tai forma keista pasirode. blush2.gif

man tai jie thumbup.gif pirma mergyte is tokiu gere, antrai dar nereikia, bet jau buteliukai lentynoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 03 22, 11:54)
man tai jie  thumbup.gif pirma mergyte is tokiu gere, antrai dar nereikia, bet jau buteliukai lentynoj  drinks_cheers.gif


oj laukiu lakiu as savo beibio nestuke.gif pazesim ar mum tiks smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kalbant apie tommee buteliukus-gertuves negaliu sakyti, kad jos kokios nors ypatingos. Paprastos gertuvės ir tiek pro kurių snapelius kaip ir iš visų prabėga gėrimas. Tiesiog daug išreklamuotos (dėl to brangios) paprasčiausios gertuvės.
Atsakyti
O mano mažylei kaip tik patinka, kad nereikia traukti, o vandenukas pats bėga ax.gif

Ir rankenėlės jai patogios ir kaina nesikandžioja
Atsakyti