Įkraunama...
Įkraunama...

Tommee Tippee produkcija

gal žinot kuri nors ar telpa TT buteliukai į AVENT maistelio šildytuvą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamute @ 2010 04 18, 17:48)
gal žinot kuri nors ar telpa TT buteliukai į AVENT maistelio šildytuvą? g.gif


siap netelpa, nebent isemus ta zalia dekliuka, o TT sildytuvo nenori? Ar jau turi avent?
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2010 04 18, 19:16)
siap netelpa, nebent isemus ta zalia dekliuka, o TT sildytuvo nenori? Ar jau turi avent?


nea, dar neturiu. bet skelbimuose pasiziuriu, kad nelabai yra naudotu TT sildytuvu, o uz nauja tokius lt oket man truputi gaila doh.gif tai ir galvoju dabar kuri pientrauki pirkti avent ar TT g.gif
Atsakyti
aga man patinka sios firmos produktai,nors daug neturiu,prasau kad drauge is airijos parsiustu,labai man grazios gertuves vaikam,bet nzn kur galeciau gauti,esu is siauliu,ir nzn kur cia paradavineja sios firmos ? gal kas zinote? verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 28, 15:03)
as naudojau avent doh.gif daugiau niekada ju nepirkciau schmoll.gif o TT dar neisbandziau smile.gif



as naudojau dr.brouns,bet paskui nusipirkau avent,nzn kuom jie gali buti blogi g.gif siaip avento buteliukais esu patenkinta smile.gif g.gif o tommee nebandziau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo escada*: 22 balandžio 2010 - 15:22
QUOTE(escada* @ 2010 04 22, 16:22)
aga man patinka sios firmos produktai,nors daug neturiu,prasau kad drauge is airijos parsiustu,labai man grazios gertuves vaikam,bet nzn kur galeciau gauti,esu is siauliu,ir nzn kur cia paradavineja sios firmos ? gal kas zinote?

kai ieskojau tai Siauliuose niekur neradau TT produkcijos doh.gif gal dabar jau ir yra kur
Atsakyti
O kurios duodate TT ciulptukus mazyliams ar jums tinka? Mano mazyliui spaudzia nosyte tas diskelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rutialia*: 27 balandžio 2010 - 17:34
QUOTE(*rutialia* @ 2010 04 27, 17:34)
O kurios duodate TT ciulptukus mazyliams ar jums tinka? Mano mazyliui spaudzia nosyte tas diskelis  ax.gif



siulptukus naudojam sypsenos formos lotuliukas.gif

siap visa TT produkcija bent jau man yra super thumbup.gif
Atsakyti
Aš dar suspėjau nugvelbt smile.gif pora čiulptukų rinkinukų iš ČIA už labai gerą kainą, t.y. daaaaug geresnę nei parduotuvėse mačiau bigsmile.gif
Atsakyti
Gal galite pavardinti kur galėčiau rasti Tommee Tippee produkcija? Tiek Kaune, tiek Vilniuje. Būčiau laaaaaabai dėkinga 4u.gif

Ieškome buteliuko-gertuvės. Tokio ar didesnio be rankenėlių

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diax: 20 gegužės 2010 - 08:07
QUOTE(Diax @ 2010 05 20, 09:00)
Gal galite pavardinti kur galėčiau rasti Tommee Tippee produkcija? Tiek Kaune, tiek Vilniuje. Būčiau laaaaaabai dėkinga  4u.gif

Ieškome buteliuko-gertuvės. Tokio ar didesnio be rankenėlių

user posted image

Aš internetu iš čia užsisakinėjau 4u.gif
http://public.fotki....rekeskudikiams/
Labai patiko TT puodeliai( nors mums dar ankstoka) ir buteliukai wub.gif
Atsakyti
TT čiulptuką iki 3 mėn. manasis vienintelį iš visų kitų čiulptukų išsirinko. Dabar kai vyresnis, tai taip jau nespjaudo kitų firmų.
Vyresnėliui turėjau TT gertuvę, bet ji man nelabai patiko, nes pratekėdavo.
Atsakyti
Sveiki!
Gal kas zinote, kiek daugzam kainuoja TT siuksliadeze sauskelniams?
Ir gal kas naudojo - parasykite savo atsiliepimu,s ar verta pirkti?
Atsakyti