Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(lynkute @ 2007 07 30, 05:24)
na simptomai rodo nestuma g.gif  gal testas dar ir nerodyti nes ankstoka o gal pouzdegimo uzsitese ir mmmm.



Dariausi siandien vel testa - neigiamas. Mano paskaiciavimu jei nescia, tai butu 3 savaites...
Atsakyti
Merginos, reikia jusu patarimo....
Jau kuri laika labai skauda slapinantis, o siandien dar ir pastebejau ten siek tiek kraujo g.gif jau kokia savaite laiko sergu pielige. Dar daznai pajauciu stiprius spazmus desiniam pilvo sone verysad.gif GYvenu siuo metu Anglijoj, kur jokiu furadoninu ir kt vaistu, kuriais galeciau issigydyti pati, be recepto neparduoda. Reikia eiti pas gydytoja, bet ten kaineles tai ojojoj unsure.gif uz triju sav. grisiu i LT ir iskart leksiu pas savo gydytoja:) bet ar laukti tiek? gal istversiu..
Zinau, jus ne daktarytes, bet gal zinok kokiu tikrai veiksmingu naminiu receptu kaip iveikti tas nesamones? ax.gif
Aciuuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2007 07 30, 18:39)
Dariausi siandien vel testa - neigiamas. Mano paskaiciavimu jei nescia, tai butu 3 savaites...

labas rytas 4u.gif
skaitineju ir idomu - tai tu nestuke.gif ar ne nestuke.gif ? lauksiu istorijos pabaigos mirksiukas.gif sveik greiciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2007 08 01, 08:59)
labas rytas  4u.gif
skaitineju ir idomu - tai tu  nestuke.gif ar ne nestuke.gif ? lauksiu istorijos pabaigos mirksiukas.gif  sveik greiciau 4u.gif


Sveika,
Zinok noreciau ir as greiciau suzinoti ta pabaiga, nes jau nebezinau ka ir galvoti sad.gif Kai buvau pakartotinai pas sita angliskaji daktariuksti, tai jis mane "nuramino", kad cistitas ir menesiniu nebuvimas nesusije. Liepe pasidaryti kita savaite vel testa ir jei bus teigiamas, ateit pas ji. Jei neigiamas, tai matot jo supratimu man nieko blogo nera doh.gif Pilvo apacia nera gera, vis pamaudzia. Tai reik suprast - cia del cistito. Tai kur tos manosios puskes is Raudondvario jei testas neigiamas??? Po 2 savaiciu vaziuosiu i LT, tai jau esu uzsirasius pas ginekologe. Tikiuosi istempsiu iki to laiko...
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 07 24, 15:58)
o mane tai gelbeja tik vienas vaistas urosept, jis zoleliu pagrindu padarytas, tik deja nera jau jo LT. tik pradedu kazka nemalonaus jausti isgeriu 2 tabletes ir  thumbup.gif  zinoma iki kito karto, kol vel nenusalu koju arba neperpucia  doh.gif  jau turbut iki gyvenimo galo kamuos mane ta problema... nors nera tokia dazna, bet.... geriau jos nebutu



iš ties ~ prieš 2 metus visą Vilnių apskambinau - buvau radus Santariškėse, tai ir paėmiau paskutines 4 dėžutes. dabar vėl yra urosept (šiandien "Gintarinėj" vaistinėj gavau) bigsmile.gif - prieš 2 sav. teiravausi Eurovaistinėj, sakė nebėr... siūlyčiau čia apsilankyt ir rasit vaistines, kuriose gali būt - tik kad farmacininkai ypatingai šito puslapio neprižiūri- oeparatyiai neatnaujina info: http://vaistai.lt/in...rchword=urosept.

Merginos, kurios kalbėjote gerai apie gyg. Kamarauską (dirba Šiaulių g. Vln) - prisidedu prie gerų žodžių - per 5 metus mano negalavimų kol kas jis pirmas atrado tikrą bėdą mano pūslės. Kainuoja, bet sveikata man brangi 4u.gif jau tiek tyrimų per tuos metus pridaryta ir ne vienas tūkstantis išleistas buvo, o rezultato ... verysad.gif viliuosi, kad jau greit išbrisiu tongue.gif

Būkim sveikos!
Atsakyti
labukas, kiek daug patarimu radau sioi temelei, ir dar lengviau kad ne viena as tokia su ta pusle kankinuosu doh.gif prisidariau dabar viskokiu arbatu ir geriu, tai pagereja tai pablogeja, bet tikiosi kad viskas greit praeis, nes jau taip skausminga lakstyti i tualeta verysad.gif
Atsakyti
skausmą truputi apmalšina karštos vonelės. aš prisipilu į butelį karšto vandens ir pasėdžiu ant butelio, kol vanduo atvėsta, kuriam laikui skausmas atslūgsta ir ne taip dažnai varo į tualetą. dar pasidarau meškauogių lapų arbatos, įlipu į vilnones kojines ir laukiu pagerėjimo.
Atsakyti
QUOTE(Tinguma @ 2007 08 02, 10:56)
skausmą truputi apmalšina karštos vonelės. aš prisipilu į butelį karšto vandens ir pasėdžiu ant butelio, kol vanduo atvėsta, kuriam laikui skausmas atslūgsta ir ne taip dažnai varo į tualetą. dar pasidarau meškauogių lapų arbatos, įlipu į vilnones kojines ir laukiu pagerėjimo.

Drausi ir as viska panasiai, tai jau kaip ir buvau pagijusi, 2 savaites parejo be jokiu sksusmu ir siaip visi pozymiai buvo dinge. Tai savaitgali isejom pas draugu i vestuves, ir kad suriete mane ne is sio ne is to, tai labai gerit baiges man balius, dumiau namo ir sedejau tualete visa vakara verysad.gif
dabar antibioikus geriu, petrazoli arbata, brukniu arbata, 5 nok dar pageriu, nes kazkaip vis dar jauciu toki erzinima puslei, o jei jau antibiotikai nepades eisiu inkstu tirtis, gal koks smelis ar akmenukai yra g.gif
Atsakyti
O kokius tyrimus daro g.gif
Atsakyti
Aš irgi turėjau viena kartelį problemų su šlapimo pūslė. Iš pradžių perštėdavo šlapinantis, paskui jau pradėjo skaudėti ir pilvo apačia, kai jau skausmas iki ašarų privede, tai jau tada kreipiausi į gydytojus (Airijoje), tai jie paėmė šlapimą, pamatavo temperatūrą, paėmė kraujo, išklausinėjo visko kaip viskas prasidėjo. Apžiūrėjo du daktarai, spaudinėjo pilvą ir klausinėjo ar skauda. Na, ir pasibaigus apžiūrai ir gavus atsakymus iš laboratorijos man pasakė, kad turiu šlapimo pūslės uždegimą, tada man išrašė antibiotikų (nepamenu pavadinimo) ir sakė, jeigu per dvi dienas nepraeis skausmas tada sugrįžti pas juos (visa procedūra užtruko apie valanda laiko ir kainavo 80 euru). Bet man suveikė tie vaistukai greitai thumbup.gif .
Visoms sėkmės gydantis 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kaip pastebejau cia laaabai dazna moteru problema,radau daug geru patarimu,aciu visoms 4u.gif As taip pat tik pastebejus pirmuosius simptomus geriu daug skyscio,(geriausia zoleliu nuovirus),taip pat sedziu gan karstokoj ramuneliu ar medetku vonelej,geriu furadonina,kurio parsivezu kaskart is LT. Ir dar profilaktiskai gan ilga laika 2men. vartoju spanguoliu extrakto piliules,jos veikia dezinfekuojanciai. Gero gydimosi.
Atsakyti
QUOTE(noriu_nenoriu @ 2007 08 01, 01:15)
Merginos, reikia jusu patarimo....
Jau kuri laika labai skauda slapinantis, o siandien dar ir pastebejau ten siek tiek kraujo g.gif  jau kokia savaite laiko sergu pielige. Dar daznai pajauciu stiprius spazmus desiniam pilvo sone verysad.gif  GYvenu siuo metu Anglijoj, kur jokiu furadoninu ir kt vaistu, kuriais galeciau issigydyti pati,  be recepto neparduoda. Reikia eiti pas gydytoja, bet ten kaineles tai ojojoj  unsure.gif  uz triju sav. grisiu i LT ir iskart leksiu pas savo gydytoja:) bet ar laukti tiek? gal istversiu..
Zinau, jus ne daktarytes, bet gal zinok kokiu tikrai veiksmingu naminiu receptu kaip iveikti tas nesamones?  ax.gif
Aciuuuuuuuuu 4u.gif

Esu ir aš turėjusi ne kartą šį malonumą... doh.gif doh.gif doh.gif Man labai padeda be vaistų, tai petražolių arbata,-geriu tiek, kiek telpa.Gal ten kur nors jų gausi,- pabandyk, tikiu, kad padės. Sveik 4u.gif

P.S. žalias petražoles užpili verdančiu vandeniu, palaikai uždengtą puodeli, kol pritrauks ir dar karštą geri dauuuuug. thumbup.gif
Atsakyti