Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo pūslės uždegimas

QUOTE(lynkute @ 2007 07 11, 07:47)
ne visiems tinka spanguoles kai kuriems rugstina pusle ir isaukia dar daugiau simptomu ,kai sirgau gerdavau spanguoles ir man jos netiko nes pusleje susikaupdavo rugstis ir dar labiau skaudedavo g.gif

unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif unsure.gif idomu cia - tj jei pusle dar kazkiek nepraeis tj vadinasi netinka verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
ech, mane sita beda daznai vargin sad.gif ir nepadeda jokie naturalus spanguoliniai preparatai, ale ladycare ir pan schmoll.gif dazniausiai viskas baigiasi tokiais vaistais kaip uvamin, ar furodaninas unsure.gif schmoll.gif
cia pas mus jau familnaje doh.gif
Atsakyti
Kad ir kaip nenoreciau, bet jungiuosi ir as prie jusu burio verysad.gif
Ana savaitgali turejom vakareli ir po to smileysex.gif blush2.gif po poros dienu pajutau maudima pilvo apacioje ir sviesiai rusvas isskyras. Kaip tik turejau susirgt, tai galvoju jau prasideda mano dienos. Labai ir demesio nekreipiau. Praejo dar pora dienu, o mano draugiu kai ner taip ner, kol vakar nusislapinus suriete didziulis skausmas. Po to i tualeta kas 5min begau, nors nebuvo ka ten daryt smile.gif Tada ir supratau, kad cia su menesinems net nesusije. Kadangi vaikysteje esu turejusi inkstu geldeliu uzdegima, tai va tas skausmas man ir primine kame saknys. Puoliau skaitytis jusu patarimus ir pirmiausiai pradejau gert pertazoliu nuovira. Pasakysiu - thumbup.gif . Nakti pora valandzikiu leido numigt smile.gif O siandien nulekiau pas daktara ir kagi - cistitas. Tai israse antibiotiku ir leipe gert daug skysciu.
Kazkuri rasete, kad del to ir menesines gali veluot. Man jau visa savaite uztruko. Gali taip but? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2007 07 21, 05:07)
Kad ir kaip nenoreciau, bet jungiuosi ir as prie jusu burio  verysad.gif 
Ana savaitgali turejom vakareli ir po to smileysex.gif  blush2.gif  po poros dienu pajutau maudima pilvo apacioje ir sviesiai rusvas isskyras. Kaip tik turejau susirgt, tai galvoju jau prasideda mano dienos. Labai ir demesio nekreipiau. Praejo dar pora dienu, o mano draugiu kai ner taip ner, kol vakar nusislapinus suriete didziulis skausmas. Po to i tualeta kas 5min begau, nors nebuvo ka ten daryt smile.gif Tada ir supratau, kad cia su menesinems net nesusije. Kadangi vaikysteje esu turejusi inkstu geldeliu uzdegima, tai va tas skausmas man ir primine kame saknys. Puoliau skaitytis jusu patarimus ir pirmiausiai pradejau gert pertazoliu nuovira. Pasakysiu -  thumbup.gif . Nakti pora valandzikiu leido numigt smile.gif O siandien nulekiau pas daktara ir kagi - cistitas. Tai israse antibiotiku ir leipe gert daug skysciu.
Kazkuri rasete, kad del to ir menesines gali veluot. Man jau visa savaite uztruko. Gali taip but? ax.gif


gali uztrukti,bet dar ir paziek del nestumo,kartais viskas supuola in viena veta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(violete @ 2007 07 21, 19:21)
gali uztrukti,bet dar ir paziek del nestumo,kartais viskas supuola in viena veta blush2.gif


Blyn, bet juk as antibiotikus pradejau gert... Buvo mintis pries pradedant nusipirkt testa, bet galvoju ta diena gydytojas dare slapimo tyrima, tai butu gal mates. Dar jis pats paklause, nu sakau, lyg ir netureciau. Tai gal nebus toks, atsiprasant durnius ir esant tikimybei neisrasys antibiotiku... Velnias, suvelei tu cia dabar mane verysad.gif
Atsakyti
Man irgi prasidėjo ta nelaimė. Dabar geriu Furadoniną, tai šiek tiek geriau, tik neaišku, ar ilgam... Vakar sugalvojau nueit pas gydytoją, nes jau kelerius metus ta problema mane kankina. Tik pašąlu, ir viskas. Kol gėriau Lady Care, viskas buvo susitvarkę, užteko savaitę nepagert, nusipraust po vėsiu vandeniu, ir vėl viskas iš pradžių sad.gif Taigi vakar nuėjau į polikliniką, o mane pas ginekologę užrašė tik po mėnesio blink.gif Tai kol aš ten pateksiu, ir uždegimą būsiu išsigydžius.
Atsakyti
Sveikos mergynos.

Noriu pasidalinti ir svo patirtimi.
Praejusiu metu lapkriti susirgau pusles uzdegimu. Vaistu gert nemegeja, tai gydziausi zolelemes, ladycare, sedejau ant karstu bulviu garu ir pan. ir ka jus manot. Prisizaidziau. prajus porai savaiciu prasidejo nerealus inkstu uzdegimas. temp virs 40 lovoj pragulejua pusantro menesio. Daugiua skaiu niekada taip nedarysiu. Jei tik kada susirgsiu pusles uzdegimu iskart leksiu pas gydytoja ir daugiau jokiu gydymosi savarankiskai. Ir jums taip pat patariu daryt. Nes pasekmes gali but ziaurios.
Atsakyti
o mane tai gelbeja tik vienas vaistas urosept, jis zoleliu pagrindu padarytas, tik deja nera jau jo LT. tik pradedu kazka nemalonaus jausti isgeriu 2 tabletes ir thumbup.gif zinoma iki kito karto, kol vel nenusalu koju arba neperpucia doh.gif jau turbut iki gyvenimo galo kamuos mane ta problema... nors nera tokia dazna, bet.... geriau jos nebutu
Atsakyti
Kas yra už natūralu gydyma, siulyčiau pasidaryti užpila is šeivamedžio žiedų, vaistinės ramunes ir jonažolės žolės. Kiekvienos žaliavos imama po 1 arbatini šaukšteli, užpilama stikline (200ml) verdančio vandens, po 15 -20 min nukošiama.
Visa turini isgerti nakčiai.
Atsakyti
Panos, gelbekit....
Ar yra kam buve, kad turint cistita menesines butu uzsitese? Jau 10 dienu, kaip jos turejo prasidet, bet... schmoll.gif dariausi testa, bet jis buvo neigiamas. Kitokioje situacijoje as net labai dziaugciaus, kad jis butu buves teigiamas, bet siuo atveju veju salin minti, nes ka tik baigiau antibiotiku kursa nuo cistito. Net nezinau ka ir galvot. Pilvo apacia karts nuo karto pamaudzia ir jau vis mastau, kad jos galiausiai pasirodys, bet kaip ner taip ner. doh.gif verysad.gif Ryt einu pas savo daktariuksti, bet mazai ko is jo tikiuosi. Bandysiu dar viena testa darytis.
Bukit geros, gal kas susiduret, patarkit.
Dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada @ 2007 07 30, 05:40)
Panos, gelbekit....
Ar yra kam buve, kad turint cistita menesines butu uzsitese? Jau 10 dienu, kaip jos turejo prasidet, bet... schmoll.gif  dariausi testa, bet jis buvo neigiamas. Kitokioje situacijoje as net labai dziaugciaus, kad jis butu buves teigiamas, bet siuo atveju veju salin minti, nes ka tik baigiau antibiotiku kursa nuo cistito. Net nezinau ka ir galvot. Pilvo apacia karts nuo karto pamaudzia ir jau vis mastau, kad jos galiausiai pasirodys, bet kaip ner taip ner.  doh.gif  verysad.gif Ryt einu pas savo daktariuksti, bet mazai ko is jo tikiuosi. Bandysiu dar viena testa darytis.
Bukit geros, gal kas susiduret, patarkit.
Dekoju  4u.gif

na simptomai rodo nestuma g.gif gal testas dar ir nerodyti nes ankstoka o gal pouzdegimo uzsitese ir mmmm.
Atsakyti
QUOTE(Ani @ 2003 08 15, 00:19)
patarkit kaip gydytis- siandien pajutau, kad baisia skauda slapinantis...ka gerti, kaip gydytis...mano maziukei tik 10 d, tad jokiu vaistu vartoti negaliu tirausiai...


dazniausia geria antibijotikus ,kad tikrai isgytu,gerk arbatu nuo uzdegimo ir paklausk vaistinej arba gydyt.jei tu maitini vaistu bet kokiu gert negalima
Atsakyti