Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

tas pats klausimas ir man neduoda ramybes .... g.gif
gal ant kokios nudekupazintos pakabos pakabinti medvilninius chalatus abiems blush2.gif
o gal ant patalynes uzklijuoti savo nuotraukas ........
g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
chalata tai jis turi ir nenesioja... blush2.gif galvoju gal pavaikstinet po parduotuves ir kokius marskinius medvilninius isrinkt...
Atsakyti
niekur nerandu kaip vadinasi 19 metu vestuviu sukaktis,gal kas zinote
Atsakyti
Labukas, mamytės,
Po mėn. mūsų 10-osios (alavinės/aliuminės - rožinės) vestuvių metinės wub.gif
Perskaičiau temą, daug visokių idėjų... bet ką mums sumąstyti, net nežinau...
Balių niekada nedarome, ta diena - mūsų dviejų wub.gif... turbūt nulėksim prie jūros pasivaikščioti, galvoju visai įdomu patikrinti ar tikrai gerai pažįstam vienas kitą (kažkurios mamytės buvo minėti klausimėliai 4u.gif), na lyg norėtųsi kažkokios simbolinės dovanėlės, žinau, kad sudėtinga su patarimais, bet gal kas patarsit g.gif?
Būčiau dėkinga aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet taip ir liko neaisku, 10-metu sukaktis alavines ar rozines vestuves? g.gif
Tas pats ir su 1-eriu metu sukaktim, skirtingi saltiniai - skirtingi pavadinimai...
Tai kaip dabar neapsijuokt dovanojant simbolika?
Atsakyti
Žaliosios vestuvės – tai sutuoktuvių diena. Pirmaisiais metais vestuvių diena paminima kiekvieną mėnesį. Dovanojamos tik gėlės.

Kartūninės vestuvės – pažymima 1 metų sukaktuvės. Šią dieną vyras ir žmona dovanoja vienas kitam kartūnines nosinaites. Svečiai dovanoja gaminius iš medvilnės ir šilko.

Žaliosios vestuvės – švenčiamos sukakus 5 santuokos metams. Dovanojami tik mediniai daiktai bei suvenyrai.

Rožinės vestuvės – švenčiamos po dešimtmečio. Žinoma, viena svarbiausių dovanų – rožės.

Stiklinės vestuvės – pažymima sukakus 15 vedybinio gyvenimo metų. Dovanojami stikliniai dirbiniai.

Porcelianinės vestuvės – švenčiamos po 20 santuokos metų. Galima dovanoti ir porceliano servizą.

Sidabrinės vestuvės – tai ketvirčio amžiaus santuokos jubiliejus. Sidabras simbolizuoja tvirtumą ir kilnumą. Dovanos – tik sidabrinės, žalias vainikas pakeičiamas sidabriniu, o šalia auksinio žiedo ant piršto užmaunamas sidabrinis žiedas.

Perlinės vestuvės – švenčiamos po 30 santuokos metų. Dovanoti tinka perlus.

Lininės vestuvės – pažymimos po 35 santuokos metų. Dovanojami namų apyvokos daiktai.

Rubininės vestuvės – pragyvenus 40 metų santuokoje. Sutuoktuvių žiedas puošiamas rubinu – meilės ir ugnies brangakmeniu. Tai simbolizuoja kraujo ryšį.

Auksinės vestuvės – apvainikuoja 50 metų jubiliejų. Auksiniai žiedai pakeičiami naujais. Šia proga dovanojami auksiniai ir paauksuoti dirbiniai bei papuošalai.

Briliantines arba deimantines vestuves – švenčia išgyvenę 60 bendro gyvenimo metų.

Palaimingos vestuvės – švenčiamos išgyvenus 70 metų. Suprantama, kad Dangaus siųsta meilė – didžiausia palaima ir tikriausia laimė.

Ąžuolines vestuves – švenčia laimingieji drauge išgyvenę 80 metų. Jūsų santuoka tokia pat ilgaamžė, kaip ir šis medis.



kurias jau jus atsvente esate ir kaip paminejote?
Papildyta:
dar yra ir toks variantas...
Pirmieji metai. Kas mėnesį švenčiamos žaliosios vestuvės.

2 metai - popierinės vestuvės.

3 metai - odinės vestuvės.

5 metai - medinės vestuvės.

6 metai ir 6 mėnesiai - cinko vestuvės.

7 metai - varinės vestuvės.

8 metai - skardinės vestuvės.

10 metų - rožinės vestuvės.

15 metų - stiklinės vestuvės.

20 metų - porcelianinės vestuvės.

25 metai - sidabrinės vestuvės.

30 metų - perlinės vestuvės.

35 metai - lininės vestuvės.

37 metai ir 6 mėnesiai - aliumininės vestuvės.

40 metų - rubininės vestuvės.


50 metų - auksinės vestuvės.


60 metų - deimantinės vestuvės.


75 metai - karūnuotosios vestuvės.


80 metų - ąžuolinės vestuvės.

Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2008 07 22, 10:03)
Perskaiciau visa tema, bet taip ir liko neaisku, 10-metu sukaktis alavines ar rozines vestuves? g.gif
Tas pats ir su 1-eriu metu sukaktim, skirtingi saltiniai - skirtingi pavadinimai...
Tai kaip dabar neapsijuokt dovanojant simbolika?


Tai va,man ir nepatinka schmoll.gif ,kai taip skirtingai rašo.Geriau jau susitartų g.gif .Mes tai švęsim rožines ,nes man labiau prie širdies tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Čiotki @ 2008 07 22, 21:35)
Tai va,man ir nepatinka  schmoll.gif ,kai taip skirtingai rašo.Geriau jau susitartų  g.gif .Mes tai švęsim rožines ,nes man labiau prie širdies  tongue.gif
Sveikinimai rožinių vestuvių proga friends.gif!
Mūsų 10-osios po mėn., ir man taip pat labiau patinka rožinės wub.gif
Tokia proga, rožė jau kaip ir priklauso thumbup.gif, bet ką dar sugalvoti tokio subtilaus ir simbolinio mastau.gif???????
Gal turite minčių, kuriomis galėtumėte pasidalinti aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Mūsų rožinės jau po kelių savaičiu thumbup.gif Nuvažiavome pas kuniga...susitarėme,padarysime ta proga santuokos sakramento atnaujinima,padėka,ar pan...kaip buna per auksines ,ar sidabrines kazkas pan,tik čia žiedais keistis nereikės...Tai kazkaip jaučiasi tikra šventė drinks_cheers.gif vaikai dalyvaus tėveliu vestuvėse hihihi.gif Po to varysime švęsti....manau bus linksma alc.gif
Atsakyti
QUOTE(AStonke @ 2008 07 23, 23:55)
Mūsų rožinės jau po kelių savaičiu  thumbup.gif Nuvažiavome pas kuniga...susitarėme,padarysime ta proga santuokos sakramento atnaujinima,padėka,ar pan...kaip buna per auksines ,ar sidabrines kazkas pan,tik čia žiedais keistis nereikės...Tai kazkaip jaučiasi tikra šventė  drinks_cheers.gif vaikai dalyvaus tėveliu vestuvėse  hihihi.gif Po to varysime švęsti....manau bus linksma  alc.gif
Niu gražu ir man tas santuokos sakramento atnaujinimas wub.gif, bet tik manau, kad jo reikia jei jauti širdy, kad tikrai nori, o ne dėl mados didis.gif... Mano ir MB nuomonės sutapo, kad mums to dar nereikia thumbup.gif assa.gif ploja.gif

AStonke ar ką nors dovanosi ta proga, gal kokių staigmenų ruoši ir gali pasidalinti aciuks.gif?
...na nesu aš kūrybinga, nors slėpkis krūmuose blush2.gif doh.gif...
Atsakyti
QUOTE(rencee @ 2008 07 23, 11:09)
Sveikinimai rožinių vestuvių proga friends.gif!
Mūsų 10-osios po mėn., ir man taip pat labiau patinka rožinės  wub.gif


Ačiū 4u.gif Mūsiškė data rugpjūčio 1 wub.gif ,o 2d draugė sugalvojo tuoktis rolleyes.gif ,tai varom į veselę,nėr ką daryt mastau.gif
Sveikinam ir jumi wub.gif

QUOTE(AStonke @ 2008 07 23, 23:55)
Mūsų rožinės jau po kelių savaičiu  thumbup.gif Nuvažiavome pas kuniga...susitarėme,padarysime ta proga santuokos sakramento atnaujinima,padėka,ar pan...kaip buna per auksines ,ar sidabrines kazkas pan,tik čia žiedais keistis nereikės...Tai kazkaip jaučiasi tikra šventė  drinks_cheers.gif vaikai dalyvaus tėveliu vestuvėse  hihihi.gif Po to varysime švęsti....manau bus linksma  alc.gif



Irgi sveikinimai
wub.gif ,o tai kas dar dalyvaus? ar tik vaikai? ax.gif
Atsakyti
labai reikia skubios pagalbos,gal zinote kokius grazius zodzius porcelianinems vestuvems doh.gif sveikinimui rolleyes.gif Neturiu baisiai laiko ilgai sedeti ir ieskoti blush2.gif Labai butu aciu wub.gif
Atsakyti