Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

QUOTE (*kristina* @ 2004 05 13, 20:16)
na mes per vestuviu metines nieko kaip ir nedovanojom,tik vyras man padovanojo geliu.bet vestuviu metines buvo galima sakyti panasios su vestuvem (tik kad muzikanto nebuvo)ir dovanu gavom daug daugiau ir geresniu nei per vestuves.
as manau,kad nebutina kazka dovanoti,o svarbu bent jau atsvesti ta diena kaip reikiant,kad tikrai butu ka atsiminti.
o siaip apie pirmasias metines kalbama ane? tai jei pagal tradisija,tai dovanojamos kartunines dovanos,nes skaitosi popierines (kartutines)vestuves (jei klystu galit musti)tad dovanoti reikia tai kas is kartuno ar popieriaus,nosinaites,knyga na nezinau net ka cia dar tokia proga.
jei nera galimybes nupirkti,o juk ne kas kitas kaip vyras zino padeti,tai manau tikrai supras.na galbut gali kazka pati pagamint,na gal savo nuotrauka graziai iremint,na gal dar ka.
na dar jei vyras turi siek tiek meninio suratimo,tai jam manau tiks viskas ka pati padarysi,gal paveiksliuka koki padaryk.o va prisiminaiu,senuose paneles numeriuose tooookiu graziu rankdarbiu pavyzdziu budavo,vos ne kiekviename zurnale,ir zvakes kaip graziai pasidaryt,ir paveiksliuku is sudziovintu augalu,ir dar visokio bieso,o gal dar kas is mamyciu galetu patart ka kaip graziai galima pagamint.

na va dar sugalvojau!iskepk vyrui skanu pyraga ,tai bus pati geriausia dovana!

Vienerių metū vestuves- medvilnines tongue.gif
Dviejų metų- popierines rolleyes.gif
Trejų metų- odines smile.gif


zinau ir daugiau jei ka domina galiu parasyt, bet šiaip visos mamos kavoj išvardintos yra
Atsakyti
Gal dar kas kokiu ideju turit? Si savaitgali musu metines... rolleyes.gif
Kol kas zinau, kad ta diena vyras tures savo mama ir teta vezti i giminaites laidotuviu metines laugh.gif mad.gif be to tai bus ir mano egzamino isvakares... laugh.gif blink.gif Grazus sventimas nusimato...
Atsakyti
musu bus medines metines, tai gal kocela padovanoti g.gif laugh.gif ir berneliu uzeigoje svesti?ten tiek daug medzio g.gif laugh.gif
Atsakyti
Taip, kočėlas geras dalykas. O jei dar natūraliai užvažiuosi per kuprą tai visai gerai thumbup.gif clap_1.gif thumbup.gif
Atsakyti
Esam pakviesti i stai toki grazu jubilieju. Seip 60vestuviu metines vadinamos deimantinemis. Bet bent jau mes tu deimantu neipirksim g.gif Prasau patarkit ka dar galima butu tokia proga padovanoti.
Tai nebutinai turi buti daiktas. Galbut galima prie dovanos dar kazka originalaus sugalvoti.
O gal uzsakyti geliu puokste kurioje butu daug mazu stikliuku,karoliuku prideta,kazkiek sietusi su deimantais.
Prasau pagalbos,jokios mintys nelenda i galva sad.gif
Atsakyti
na jeigu norit kazka ala deimantinio, gal jums i parduotuve , kur stikliniais gaminiais prekiauja uzeiti. geras krikstolas oi kaip ziba, o svarovskio thumbup.gif
nukulniuokit i tokia parda, gal kils kokiu ideju - buna ivairiausiu formu indu, vazu, statuleliu, zvakidziu, sviestuvu...
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 05 20, 09:29)
man tas pats zinok rupi sad.gif

pirmoji mano zinute, bet manau kad galiu padeti. Ketvirtosios, bent jau mano kalendoriuje yra geliu. mes jau jas atsventem. geles mano silpnybe tai jos man labai patiko. biggrin.gif
Atsakyti
Jaunavedžių pragyventi metai kartu, laikomi:

1. Medvilniniai
2. Popieriniai
3. Odiniai
4. Šilko ir gėlių
5. Mediniai
6. Cukraus ir geležies
7. Vilnos ir vario
8. Bronziniai
9. Keramikiniai
10. Alaviniai
11. Plieniniai
12. Lininiai
13. Nėriniuoti
14. Dramblio kaulo
15. Krištoliniai
20. Porcelianiniai
25. Sidabriniai
30. Perliniai
35. Koraliniai
40. Rubininiai
45. Safyriniai
50. Auksiniai
55. Smaragdiniai
60 – 75. Deimantiniai

clap.gif
Atsakyti
Nu tai vistiek nesuprantu kokie tie 2 metai: popieriniai ar medvilniniai?
Jeigu ziurint i tai, kad kuo toliau, tuo patvaresni, tai medvilne man patvaresne uz popieriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ilja: 08 liepos 2004 - 13:54
Gal žinote sveikinimų, tostų auksinių vestuvių proga.

o jeigu dar auksinių vestuvių scenarijaus matmenis pagelbėtumėte parašyti - būtų fantastika smile.gif
Atsakyti
Gal kas nors kokiu nors nauju ideju turi, kaip svesti ir ka padovanoti vestuviu metiniu proga? O tai jau musu skardines vestuves tuoj tuoj smile.gif
Atsakyti
As irgi noreciau suzinoti kokie tie pirmieji metai, bo neuzilgo bus metines, reikia kazkaip pasiruosti:) Be to ir liudininkai nori atvykti pas mus. Noreciau tiksliau suzinoti kokias dovanas isrinkti:)
Atsakyti