Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie vestuvių metines

musu irgi va ateinanti pirmadieni bus pirmosios... bet koks man skirtumas ar tai popierines ar medziagines...
Atsakyti
Kiek girdėjau iš mamų- močiučių, pirmosios metinės vis tik- popierinės. O šaltiniuose truputį skiriasi informacija, kas dabar atsirinks, kur tiesa?
O mes pavasarį jau tryliktas atšventėme... smile.gif Net nepasidomėjau, ką jos reiškia smile.gif , tik dabar paskaičiau.
Atsakyti
Sveikutes. Kadangi niekur šiam forume neradau tokios temos tai nusprendžiau užvesti nauja wub.gif
Labai noriu savo brangiausiajam vyreliui padaryti staigmena ir ka nors padovanoti 1 mėnesio kaip susituoke proga, wub.gif noriu jam padaryti siurpriza, nes visada jis man ruošia netiketumus, tai nusprendžiau dabar aš jį aplenkti umn.gif
Prašau pasidalinti savo mintimis. Jau dauguma turėjo 1 mėnesiuko sukaktis, kaip jas pažymėjot ir ar tai Jums svarbu g.gif
Ačiū už atsakymus ir pamastymus egypt.gif
Atsakyti
pirma menesi ne as, bet vyras mane nustebino grizes su gele-vazonu (jau geliu jis nedovanoja, o vazonas - tai cia pirmas kartas) ir dar vyno buteliu (kurio niekad negeria) thumbup.gif o as gardzia vakariene prie zvakiu (ko niekad pas mus niekada nebuna)... kukliai taip... wink.gif
Atsakyti
as padariau romantiska skania vakariene prie zvakiu o vyras gryzo su puokste graziausiu geliu beei sampanu. Manau tai geras budas atsvesti viena menesiuka,juk tai tik simbolinis jubiliejus ir jokiu davonu ypatingu tadien nenorejau gauti,tik pabuti dviese su mylimuoju heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodaplauke: 27 rugsėjo 2004 - 13:38


Na as ne menesio -bet triju menesiuku.. ir dar kai kokia proga.... wub.gif wub.gif

padovanosiu knyga panasia kaip Kamasutra.. na man ji labai patiko... rolleyes.gif

reiks jau eiti nupirkti... nes sekmadieni jau trys menesiukai clap_1.gif

Atsakyti
Ačiū mergytės už mintis nail.gif Na maniškis kadangi man staigmenėlę padarė dar nesulaukus mėnesiuko, tai dabar pamaniau , kad labai gražu būtų ir iš mano pusės ka nors tokio sugalvot, bo to niekada nedariau nei kai draugavom clap_1.gif Manau aš visus Jūsų patarimus ir patyrimus sudėsiu į krūvą ir padarysiu ka nors iš bendros sudėtos patarimų krūvos wub.gif
Oi kaip aš čia prisapaliojau bis.gif
Dar kartelį labai dėkui sunglasses2.gif
Atsakyti
o mes su vyru dar atskirai gyvenam sad.gif tad jau vakariene prie svakiu tikrai nebus sad.gif bet to sutapimas, kad mes tuokemes rugpjucio 28d, o jo gimtadienis rugsejo 28d. tad mes turim dviguba proga clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Neringa ir Nerijus @ 2004 09 27, 13:56)
o mes su vyru dar atskirai gyvenam sad.gif tad jau vakariene prie svakiu tikrai nebus sad.gif bet to sutapimas, kad mes tuokemes rugpjucio 28d, o jo gimtadienis rugsejo 28d. tad mes turim dviguba proga clap.gif clap.gif clap.gif

Sveikinu clap.gif Dviguba proga pašvęsti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
PEr musu 1 menesiuko sukakti nustebino mane vyras...tai dabar tikriausiai eile man bus laugh.gif
Cia buvo rugpjucio 31d - kaip tik buvau nuvarius i unika tvarkarascio pasiziureti. Pareinu visa perkaitusi, rakinu duris, raktas is vidaus ikistas g.gif skambinu i duris - nedaro... jau issitraukiau mob tel. ir pasiruosiau plysauti, bet girdziu - atvare prie duru ir atrakino jas... stovi mano vyrelis issisiepes ir vienoje rankoje laiko helini baliona-sirdi wub.gif , o kitoje - balta lelija su 5 dyyyydeliais ziedais... smile.gif O tos katinuko akys... wub.gif Na, paskui nuvarem dar i kavine pavakarieniauti clap.gif
Atsakyti
QUOTE (audroneta @ 2004 09 27, 13:41)
Na as ne menesio -bet triju menesiuku.. ir dar kai kokia proga.... wub.gif wub.gif


Na o kokia kita proga? Gal pasidalinsi dziaugsmu? g.gif
Atsakyti
Na, dar vieną dovanėlę galima padovanot, tik gal neišeis 1 mėnesiuko proga, bet kokio 2 ar 3. Ta dovanėlė galėtų būti ir nestuke.gif 2.gif biggrin.gif
Atsakyti