Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

QUOTE(La Perla @ 2008 02 02, 18:20)
OT: turi mergyte?  bigsmile.gif  man marcios reiks  tongue.gif  dvieju reiks  lotuliukas.gif

o kad butu i tema, man sita labai grazi:
user posted image
iskart isivaizduoju vestuves ant juros kranto...

Dar neturiu mergytės - greit turėsiu ax.gif

O man nerodo grožio į temą g.gif
Papildyta:
QUOTE(Almita @ 2008 02 04, 09:54)
Nu,ir aš taip pagalvojau,kad gali būti per atvira,bet nėra taip baisu  rolleyes.gif 
Aš dar jauna,tai manau,nėra dar labai blogai.Va,kai pasensiu,tai tą savo grožį parduosiu  thumbup.gif 

Visai liuks thumbup.gif - jauna, graži, drąsi, kaip tik ir pasirinktas modelis tiks. Sutinku, kad tikrai reta kuri taip išdrįstų tokią dieną taip pasipuošti, bet galioja pagrindinė taisyklė - svarbu, kad TAU PAČIAI tai prie širdies 4u.gif
Atsakyti
Visai gera mintis,tos nertos dalies ir sijono.Tik patrumpinciau liemens dali,nes, mano akiai,jis kiek per ilgas.Tuo labiau,kad ir pagal rasta eina patrumpinti,ir tada viskas LIUKS!
Nebuna per atviru,ar per uzdaru rubu.Juk kam per trumpa kitam normalu.Jei as tokia figura tureciau,irgi nesiociau tokius rubelius biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kad jau ardyti nebenoriu schmoll.gif Vargau ir taip smile.gif Nelabai ir išeina man pagal tą schemą,kur turiu
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 02 04, 18:28)
Kad jau ardyti nebenoriu  schmoll.gif  Vargau ir taip  smile.gif  Nelabai ir išeina man pagal tą schemą,kur turiu

cia kaip mano ramuneliu suknute (mezginukuose): vienos klausia ar pamusalas yra, o kitos sako kad nereikia jokio pamusalo..
taip kad.. grazu viskas su kuo jautiesi patogiai ax.gif
Atsakyti
As ir turiu nunerus vestuvine suknele sakute... bet nemoku ydet foto gaila sad.gif
Atsakyti
Būtų labai idomu pamatyti, nes pati dabar ruošiuosi nertis suknele vestuvėms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2008 02 06, 16:29)
As ir turiu nunerus vestuvine suknele sakute... bet nemoku ydet foto gaila sad.gif

Labai smalsu būtų pamatyti tavo grožį bigsmile.gif

O įdėti gali tada, kai ji jau bus kokiame nors internetiniame albume. Tada nukopijuoji adresą, paspaudi IMG mygtuką, kuris yra virš rašomos žinutės langelio, ten įdedi nukopijuotą adresą ir mes jau viską matom 4u.gif
Atsakyti
taij vat po pamokeles laukiam laukiam vaizdu g.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Neerineelee - kūkūūūū, kur tavo gražioji suknytė 4u.gif
Atsakyti
Idėjoms...
user posted image
user posted image
Atsakyti
ir dar viena... ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2008 02 21, 09:36)
Idėjoms...
user posted image
user posted image

Dėkui mirksiukas.gif
Šitos įdomios tokios ax.gif
Atsakyti