Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

teisingai La Perla paaiškino ,suknelę mezgiau virbalais,o apdaila šakute.
o pačiai sau nusinert tikrai galima,bet gal pirma reiktų nusinerti kokiai kitai progai,o po to jau galima ir didžiajai šventei
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 26, 16:24)
teisingai La Perla paaiškino ,suknelę mezgiau virbalais,o apdaila šakute.
o pačiai sau nusinert tikrai galima,bet gal pirma reiktų nusinerti kokiai kitai progai,o po to jau galima ir didžiajai šventei

Čia, tipo, kad pirmas blynas gali būti ir prisvilęs lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2008 02 26, 23:45)
Čia, tipo, kad pirmas blynas gali būti ir prisvilęs  lotuliukas.gif

jeigu fantazijos stokos nera ir prisvilusi blyna galima patobulinti "ne pagal plana" lotuliukas.gif cia prisiminiau pirmaji savo megzta megztini mokykloj: mezgiau mezgiau, gavosi ilgas ir siauras, tai apsukau sonu ir susiuvau, paaiskinau visiems kad kaklo norejau "laiveliu" ir tiko lotuliukas.gif
Atsakyti
na, kad labiau savim pasitikėtum g.gif ,nes mano patirtis mezgime tikrai didelė ir kartais net drįstu pasakyti,kad megzt tai tikrai aš gerai moku ax.gif ,o vestuvinę suknelę mezgiau ne taip drąsiai,labai jau atsakingas dalykas,juk patikti turi ne tik klientei,bet ir jaunajam ,ir būsimai anytai,ir svečiam,net gatvėj į jaunuosius spoksantiems smile.gif
Papildyta:
na taip drinks_cheers.gif ,sau mezgant paprasčiau,čia tas atsakingumas gal labiau reikalingas mezgant kitam, g.gif kartais nelabai gali užsakymo keist,būna,deja,tokių klienčių schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 27, 08:02)
na, kad labiau savim pasitikėtum g.gif ,nes mano patirtis mezgime tikrai didelė ir kartais net drįstu pasakyti,kad megzt tai tikrai aš gerai moku ax.gif ,o vestuvinę suknelę mezgiau ne taip drąsiai,labai jau atsakingas dalykas,juk patikti turi ne tik klientei,bet ir jaunajam ,ir būsimai anytai,ir svečiam,net gatvėj į jaunuosius spoksantiems smile.gif

vat butent labai didele atsakomybe neriant vestuvines suknutes, nes jaunosios labai jaudinasi ir kiekviena nori atrodyti graziai, bet dazniausiai tiksliai nezino kaip... ir jei suknute ir labai patiks bet atsiras kazkas kas pasakys kad galejo buti graziau ar dar kazkas, vel stresas na vienu zodziu... sunku jaunosioms smile.gif
beje as cia NE IS SAVO PATIRTIES, tiesiog prisiminiau kaip dziaugiausi kad suknute patiko ir jaunajai ir jos draugems ir busimam vyrui ir broliui tai net akmuo nukrito nuo sirdies, teisingai Viliuteee viska isdeste smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 27 vasario 2008 - 08:10
ir mano jaunoji,ačiū dievui,liko labai patebkinta thumbup.gif ,ji bajoraitė,(na tų bajorų,kur titulus susigrąžino)tai tėvas sakė suknelė guls į skrynią ir taps šeimos relikvija. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2008 02 27, 14:39)
ir mano jaunoji,ačiū dievui,liko labai patebkinta thumbup.gif ,ji bajoraitė,(na tų bajorų,kur titulus susigrąžino)tai tėvas sakė suknelė guls į skrynią ir taps šeimos relikvija. smile.gif

Wow bigsmile.gif O čia tai darbelis - relikvija patapo thumbup.gif
Atsakyti
niu negalejau neperkelt is suknuciu temos, ideja nuotakoms:
user posted image
Atsakyti
ar si melyna suknyte megzta? siaip tai nuostabi bet neisivaizduoju kaip ja numegzti g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2008 03 04, 04:47)
ar si melyna suknyte megzta? siaip tai nuostabi bet neisivaizduoju kaip ja numegzti g.gif

nertos vasiuku pilnavidures gelytes ir lapeliai ir sujungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2008 03 04, 09:05)
nertos vasiuku pilnavidures gelytes ir lapeliai ir sujungti  4u.gif


O gelytes viduriuke dar ir karoliukas - perliukas isiutas. Labai grazi suknute butu nuotakai. thumbup.gif
Atsakyti
aga nuostabi.... manau detaliu pavyzdukus butu galima is airisko nerimo forumo pasieskot... tik kad kantrybes reik... doh.gif
Atsakyti