Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

QUOTE(Vilma_M @ 2010 01 14, 15:14)
sveikutės, as šiame skyrelyje ir aplamai supermamų forume esu naujokė, tačiau jau mėnesį intensyviai skaičiau viską,žiūrėjau,viskas labai patiko,pati užsimaniau,bet kyla milijonai klausimų,kas ir kaip  blush2.gif  ši mėlyna suknutė, man nepaprastai graži ir aš jos norėčiau savo DIDŽIĄJAI dienai ax.gif  jau pradėjau nertis elementus, rožytes ir lapelius, bet štai mano klausimas,kadangi esu pakankamai apkūni ar neatrodysiu juokingai?  doh.gif  norėčiau apačią prisiūti, kaip manote ar ne per daug aš čia užsimaniau  blush2.gif

Mano suknele kaip tik buvo su detalem is siu motyvu. kazkur jau buvau ikelus linka, bet dabar kai pagalvoju, reikejo i peciu gelytes ir lapelius tvirtinti prie tokios permatomos juosteles, kur i trikotazines siules siuvasi. kad nereiktu but isitempus ar pakelus peciu, kad nekristu. pvz http://public.fotki....estuves041.html
Aisku, kai kaklas kitoks, tai neaktualu smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(orienturiste @ 2010 01 20, 20:05)

labai grazi suknele buvo wub.gif

Ligvitos nunerta irgi superine... 4u.gif
Atsakyti
Orienturiste, labai super suknelė. Ir dar nematyta tokia.
Atsakyti
labai daili suknytė, orienturiste 4u.gif noriu paklausti,o Tu savo nertas gėlytes skalbiai, standinai,ar tiesiog nunėriai ir prisiuvai prie suknutės? kai pradėjau nerti tokia pakili nuotaika buvo, o dabar nervinuos vos ne kazdien,tiek visko prisimąstau... na nieko,gal kaip nors smile.gif
Atsakyti
orienturiste, oo kokia graži user posted image o cia kaip suprantu ir nerta ir siūta? g.gif bigsmile.gif

Papildyta:
Carpe_diem, stebiuosi jusu tokiu sugebejimu user posted image

man nuostabu kurios taip sugeba, suknele l. grazi wub.gif
Forget The Pain

nepamirsk parodyti kaip atrodys galutinis rezultatas bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz sukneles pagyrimus smile.gif, daug zmoniu stengesi smile.gif..
QUOTE(Vilma_M @ 2010 01 20, 22:34)
labai daili suknytė, orienturiste  4u.gif  noriu paklausti,o Tu savo nertas gėlytes skalbiai, standinai,ar tiesiog nunėriai ir prisiuvai prie suknutės? kai pradėjau nerti tokia pakili nuotaika buvo, o dabar nervinuos vos ne kazdien,tiek visko prisimąstau... na nieko,gal kaip nors smile.gif

Gelytes man nere kolege, as po to jas skalbiau ir standinau su purskiamu standikliu ir lyginau is blogos puses arba is geros per skuduriuka. standikli pirkau berods droge, kur marskiniu apykaklem tinka standint.
Tie lapeliai nunerti buvo gana kietai, mazai tampesi, nes jei tampytusi, gal is viso nuo peciu butu krite.
Nesinervink, viskas bus puikiai! 4u.gif Po to, arba per vestuves suprasi, kaip gera buti originaliai, su tuo rubu, kuri pati kurei (nors proceso eigoje ir atrodo, kad gausis negraziai ir pan.).
Taip, suknele buvo siuta, su nertais elementais, o kadangi modeli kure mano sesers drauge busima rubu dizainere, tai buvo vykdoma labai griezta atranka medziagoms ir siulams (ypac ju atspalviams smile.gif. Tada supratau, kad balta spalva yra ne viena, ju - daugybe smile.gif.
Sekmes!
Atsakyti
orienturiste,
o tau tu pati kuriai savo suknele blink.gif ?

atgaivinimui sketis prie suknelės wub.gif user posted image
Atsakyti
Prie tokios originalios ir grazios suknutes manau tiktu tik ranku darbo sketis, nes ankstesneje zinuteje iprastas kinieciu gaminys. Man jis net sugadintu vaizda. schmoll.gif
Atsakyti
noreciau nertos sukneles savo dukrytes krikstynoms, kiek pas jus kainuotu nunerimas.rasykit i az
Atsakyti
Sveikos merginos, ir man neria vestuvėms suknelę smile.gif
Bus netradicinė - trumpa, iki kelių smile.gif Nunerti jau baigia, vakar matavausi, tai labai patenkinta likau wink.gif Tik dar reikės apdailą kažkokią pasidaryti, pamušaliuką pasiūti... Tai liko dar darbelio, bet kai turėsiu - būtinai pasirodysiu smile.gif
Iš šito forumiuko ir idėją suknelei pasigavau, tikiuosi gausis gražiai smile.gif
Atsakyti
terteliene, tai būtinai iš karto pasirodyk wub.gif
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2010 02 08, 11:07)
Sveikos merginos, ir man neria vestuvėms suknelę smile.gif
Bus netradicinė - trumpa, iki kelių smile.gif Nunerti jau baigia, vakar matavausi, tai labai patenkinta likau wink.gif Tik dar reikės apdailą kažkokią pasidaryti, pamušaliuką pasiūti... Tai liko dar darbelio, bet kai turėsiu - būtinai pasirodysiu smile.gif
Iš šito forumiuko ir idėją suknelei pasigavau, tikiuosi gausis gražiai smile.gif

bigsmile.gif Oi, kaip laukiam pasirodant thumbup.gif
Atsakyti