Įkraunama...
Įkraunama...

Megzta, nerta nuotakos suknelė

Cia kelios idejos is interneto auksarankem - sorry, jeigu kartosiuos smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(geltoniausia @ 2010 02 09, 01:50)
bigsmile.gif  Oi, kaip laukiam pasirodant  thumbup.gif


Oi mergaitės žinokit dar ten tiek ir tiek dirbti prie jos... O vestuvės irgi tik balandį (o gal jau NET balandį) biggrin.gif
Na bet kai bus baigta, tai darysiu fotosesiją ir rodysiuos biggrin.gif
Atsakyti
zemuogytegirl, pirmos dvi idėjos wub.gif
Atsakyti
zemuogytegirl, pirmasis modeliukas wub.gif
Atsakyti
Parodysiu dar vieną savo megztą suknutę vestuvėms
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Ligvita, fantastiskai, man ta antra foto tokia meniska wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2010 02 10, 10:49)
Ligvita, fantastiskai, man ta antra foto tokia meniska wub.gif

Pritariu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
dar viena grazuole nuotaka
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 02 27, 01:27)
dar viena grazuole nuotaka
user posted imageuser posted image

Super, labai gražu. Taip , tiesiog, kuklu, paprasta, o kartu ir be galo šventiška ir nepakartojama. wub.gif
Atsakyti
Each, gavau savo suknytę, tik nelabai man patinka iškirptė doh.gif
Mezgėja nepadarė taip kaip aš norėjau... Galvoju pasiardysiu šiek tiek ir apdaila papuošiu. Tik va viena bėda - niekur nerandu tokios apdailos! Šiandien buvau ibrahime, visas audinių parduotuvytes išlandžiojau, ir NIEKUR nėra baltos apdailos! Buvo tik panaši šampaninė...
http://3.bp.blogspot...75dee824cd2.jpg
Čia pvz kokios apdailos man reikia (tos aplink iškirptę kur gėlytės tos baltos). Gal kas esate kur matę?

PS - mano iškiprtė panaši turėjo būti, o dabar gavosi kažkokia dobilo formos lotuliukas.gif
Atsakyti
terteliene, na aš nesu mačiusi, gal titos padės kurios domisi tuo, o čia tokio tipo tavo suknelė wub.gif
gal parašyk į až Ristinai ar bastinai g.gif arba gal rankdarbių skyrelyje, ten tai merginos auksarankės wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rastika: 01 kovo 2010 - 12:35
QUOTE(Rastika @ 2010 03 01, 13:34)
terteliene, na aš nesu mačiusi, gal titos padės kurios domisi tuo, o čia tokio tipo tavo suknelė wub.gif
gal parašyk į až Ristinai ar bastinai  g.gif arba gal rankdarbių skyrelyje, ten tai merginos auksarankės wub.gif


Na, nuo šito modeliuko nusižiūrėtas raštas, bet visumoj tai aišku gavosi kitokia... be to čia ir ne suknelė o kažkoks lyg švarkas toj foto... Bet norėjau kažko panašaus smile.gif Nu manau kai aš ją susitvarkysiu, gal kažkas į tą pusę ir gausis smile.gif Ir ji pas mane bus trumpa smile.gif baisiai netradicinė blush2.gif na bet ką aš čia, čia juk tema tokioms suknelėms biggrin.gif Ir dar planuoju melsvą pamušaliuką siūtis - nes ant balto neatsiskleis visas grožis smile.gif Turėsiu iš karto ant savęs "ką nors mėlyno" thumbup.gif
Atsakyti