Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: BIODERMA gydomoji kosmetika
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Grožis ir kosmetika > Kosmetikos gamintojai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Tiffany
Sveikos, norėjau pasidalinti patirtim, apie atsiradusią naują gydomąją dermokosmetiką.
naudoju akių makiažo valiklį - labai švelnus paakiams, neblogai nuvalo vandeniui atsparų tušą, nedirgina paakių.
user posted image

planuoju įsigyti šitą toniką
user posted image

ir prausiklį
user posted image

Papildyta:
idomu ar kas nors yra isbandes kuria nors linija. Yra net ir labai sudirgintai odai (po skutimosi, kas aktualu vyrams), po ivairiu medicininiu manipuliaciju
Palomina
kokia akiu makiazo valiklio kaina? ir kur siu priemoniu yra pirkt? kazkaip neuzmaciau blush2.gif
Tiffany
Vilniuje yra tik sitose vaistinese:

Vokieciu vaistine - Didzioji 13
L. Matutienes vaistine - T.Sevcenkos 16/Svitrigailos 11, Pylimo 5/2-14
Seimos vaistine - Jasinskio 16
Universiteto vaistine - Universiteto 2, Kauno 37/59, Kairiukscio 2
Sveikatos namai - Kauno 2
Kupolio vaistine - Seskines 24

kainos nezinau, nes gavau dovanu... blush2.gif
Palomina
aciu 4u.gif
Tiffany
turiu prausiklio megineli, vakar isbandziau - kazkaip oda trauke, bet cia po pirmo pabandymo, gal tik pasirode g.gif
vaival
Tikrai gera kokybė, tik kaina truputį kanda.
Europoje ji labai populiari ir pagaliau atkeliavo į Baltijos šalis:)))
Tiffany
QUOTE(vaival @ 2007 12 06, 15:29)
Tikrai gera kokybė, tik kaina truputį kanda.
Europoje ji labai populiari ir pagaliau atkeliavo į Baltijos šalis:)))
*

sakyciau kainos normos ribose - panasios i Uriage, Avene unsure.gif
Tiffany
prausiklis neralus bigsmile.gif visai odos netraukia, gerai nuplauna make-up , kita savaite begsiu pirkti thumbup.gif universiteto vaistinej jo kaina 35 lt
egluciukas
Hm.. kaip keista , kad tai naujove, as jau senokai naudoju sias priemones. Turiu prausikli ir kremuka nuo spuogu smile.gif prausiklis neblogas, tik aisku jokiu stebuklu nesitikiu smile.gif Prausiklio man labai trumpam uzteko, eisiu vel pirkti smile.gif
Tiffany

zinau, kad ji Prancuzijoje jau senokai yra, bet pries 2 men gavom meginukus ir buvo pristatyta kaip naujove Lietuvoje

dar bandau sita kremuka ir stebiu ar nekims poru
user posted image
egluciukas
QUOTE(Tiffany @ 2007 12 09, 19:23)
zinau, kad ji Prancuzijoje jau senokai yra, bet pries 2 men gavom meginukus ir buvo pristatyta kaip naujove Lietuvoje

dar bandau sita kremuka ir stebiu ar nekims poru
user posted image
*

Na tai mano tas senokai ir buvo omenyje kazkur pries du menesiukus ax.gif Sio kremuko as megineli turejau, tai man visai patiko, drekino odele smile.gif Bet spuogelu nemazejo, as jau nezinau turbut cia jokie kremai nepades, kol vidaus nesusitvarkysiu verysad.gif
Tiffany
QUOTE(egluciukas @ 2007 12 09, 21:57)
Na tai mano tas senokai ir buvo omenyje kazkur pries du menesiukus  ax.gif  Sio kremuko as megineli turejau, tai man visai patiko, drekino odele  smile.gif  Bet spuogelu nemazejo, as jau nezinau turbut cia jokie kremai nepades, kol vidaus nesusitvarkysiu  verysad.gif
*

kreipkis i dermatologe, gal reikes antibiotiku pagerti...
Tiffany
jau turiu ir naudoju prausikli ir tonika problemiskai odai drinks_cheers.gif liuk thumbup.gif
egluciukas
Siandien nusipirkau jau antra BIODERMOS prausikli veidui 4u.gif Dar gavau dovanu nuo vaistininkes Avene prausiklio blush2.gif
Gustuke
o biodermos kaune butu galima surast?kokios kainos prausiklio problematiskai odai? unsure.gif
egluciukas
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 08, 13:54)
o biodermos kaune butu galima surast?kokios kainos prausiklio problematiskai odai? unsure.gif
*

Sveika, as perku prie raudnojo kryziaus ligonines, gydomosios kosmetikos vaistineje:) kaina 37lt su cenais. Beje labai gera vaistininke, visad prideda ivairiu meginuku smile.gif duoda naudingu patarimu.
dianna
kur vilniuje galima rasti sios produkcijos? ax.gif
egluciukas
QUOTE(dianna @ 2008 01 11, 00:35)
*

Hm.. nezinau net.. bet pabandyk gal paieskoti gydomosios kosmetikos vaistinese wink.gif
Tiffany
QUOTE(dianna @ 2008 01 11, 00:35)
*

universiteto 2 vaistineje
dianna
QUOTE(Tiffany @ 2008 01 11, 12:08)
universiteto 2 vaistineje
*

aciu,bandysiu ten vaziuoti kita savaite bigsmile.gif
Ninkasi
Sveikos wink.gif
na sian man alergologijos centre parekomendavo įsigyti Bioderma PP na bet labai jau brangiai kainuoja apie 60 lt. doh.gif
na bet reiks pikt mn rodos
Placebo.
iš biodermos turiu makiažo valiklį jautriai odai sensibo H2O, tai labai patenkinta thumbup.gif gerai nuvalo veido ir akių makiažą, nereikia nuplauti vandeniu, manau kai baigsis pakartosiu biggrin.gif ir kremą iš tos pačios serijos noris pabandyt ax.gif
Tiffany
QUOTE(Ninkasi @ 2008 01 30, 23:38)
Sveikos wink.gif
na sian man alergologijos centre parekomendavo įsigyti Bioderma  PP na bet labai jau brangiai kainuoja apie 60 lt.  doh.gif
na bet reiks pikt mn rodos
*

drasiai gali pirkti - jis vertas savo pinigu, tuo paciu siulyciau ir prausikli isigyti, jis 33 kainuoja
Mojito
parduodu mazai naudotus Bioderma Sensibio H2O ir Sensibio AR Creme. Kaina sutartine, jei domina i a/z.
Placebo.
QUOTE(Mojito @ 2008 02 07, 10:47)
parduodu mazai naudotus Bioderma Sensibio H2O ir Sensibio AR Creme. Kaina sutartine, jei domina i a/z.
*

kuom nepatiko? 4u.gif
Žizel
QUOTE(Ninkasi @ 2008 01 30, 22:38)
na sian man alergologijos centre parekomendavo įsigyti Bioderma  PP na bet labai jau brangiai kainuoja apie 60 lt.  doh.gif
*

o kas Bioderma PP? kremas?
heiphi
QUOTE(Žizel @ 2008 02 08, 13:14)
o kas Bioderma PP? kremas?
*

Tiksliau ne Bioderma PP bet ATODERM PP, tai gydomaisi kremas skirtas sausai atopiskai odai. gydo odos sausuma, ziauriai geras pati naudoju, super. man gydytoja rekomendavo, dar rekomendavo Atoderm Foaming gel, bet issimaudzius su juo po to jokio kremo nereikia netempia odos. labai likau patenkinta. dar gydytoja pasakojo apie Sensibio Forte, tai sake tinka vyrams, kuriems skutantis isberia, ar nusideginus saue, riebalais. sake kas isbande nenusivyle. as pati is kauno tai dave sarasa vaistiniu kurios turi siuos produktus:
1 UAB “Gedimino vaistinė”, Gedimino g. 34;
2 UAB “Herbarijos vaistinė, Farma”, Savanorių pr. 423;
3 UAB „Herbarijos vaistinė,Farma“, Baršausko g. 66a;
4 UAB “Ąžuolyno vaistinė”, K.Petrausko g. 40;
5 “Kauno Medicinos Universiteto vaistinė” (endokrinologinis skyrius), Eivenių g. 2;
6 UAB „ Farma“, Josainių g.2;
7 IĮ B.Jancevičienės vaistinė”,Lukšio g. 60;
8 IĮ B.Jancevičienės vaistinė”, Savanorių pr. 204-29;
9 UAB “Saulėtekio vaistinė”, Krėvės pr. 97a;
10 UAB „Litfarma“, Veiverių g. 134;
11 UAB „Litfarma“, Lazūnų g. 25a;
12 UAB “Melisanus vaistinė”, K.Škirpos g. 17;
13 UAB “Santakos vaistinė”, Jonavos g 14/M.Daukšos 52;
14 UAB “Šeimos vaistinė”, Savanorių pr. 284/Partizanų 17;
15 UAB “Šeimos vaistinė”, Pramonės pr. 31;
16 UAB “Šeimos vaistinė“, Šv.Gentrūdos g. 64;
17 UAB “Farma”, Savanorių 66/31;
18 Virginijos Urbienės „Pilėnų vaistinė“, Pilėnų 1, Akademijos miestelis, Kauno raj.;
19 SĮ „Garliavos vaistinė“, Vytauto 63, Garliava;
20 Elvyros Metelionienės vaistinė, Donelaičio g. 1b, Garliava;
21 UAB „Kaštonų vaistinė“, J.Basanavičiaus g. 10, Kėdainiai;
22 Pauliukevičienės KŪB „Vaistinė Apolira“, Mindaugo g, 12, Kėdainiai;
Tendre
Biodermos tonikas be alkoholio?
Tiffany
QUOTE(jolieee @ 2008 02 12, 23:25)
Biodermos tonikas be alkoholio?
*

be alkoholio, dazikliu ir parabenu rolleyes.gif
Sultry
kur internete but galima apie ju produkcija paskaityt ir prekiu asortimenta rast? 4u.gif
Clueles
Kaip dziaugiuosi, kai suzinojau kad sios kosmetikos jau ir lietuvoje yra! As naudoju ju eau micellaire "Sensibio H20" jau daug metu ir as ji DIEVINU... viska daro, ir makiaza valo ir oda nuvalo, ir dar nedirgina mano jautrios odos. Visoms rekomenduoju. thumbup.gif

Jei kam idomu, tai Prancuzijoj ir Belgijoj zmones labai vertina sia firma, ir daugelis motru neapseina be sito mazo stebuklo..kaip tik is vieos tokiu moteru ir suzinojau apie ji ax.gif

Papildyta:
QUOTE(sultru beauty @ 2008 02 17, 22:40)
kur internete but galima apie ju produkcija paskaityt ir prekiu asortimenta rast?  4u.gif
*

Stai cia:

http://www.bioderma.com/
Sultry
aciu 4u.gif
Tendre
[quote=Tiffany,2007 12 04, 17:10]
Sveikos, norėjau pasidalinti patirtim, apie atsiradusią naują gydomąją dermokosmetiką.
naudoju akių makiažo valiklį - labai švelnus paakiams, neblogai nuvalo vandeniui atsparų tušą, nedirgina paakių.

Turiu tonika sebium, nusipirkau pries kelias dienas tik, bet esu patenkinta tikrai bigsmile.gif Vaistininke sake, kad galima valyti ir akiu makiaza, bet dar nebandziau, ateityje tureciau susgundyti ir prausikliu ax.gif
Placebo.
o jautriai odai tonikas LT yra? g.gif
gal kas užmatėt 4u.gif
Clueles
QUOTE(emmute @ 2008 03 01, 21:51)
o jautriai odai tonikas LT yra?  g.gif
gal kas užmatėt  4u.gif
*

Man jau sake kad yra wink.gif kazkokiose vaistinese... jos berods isvardytos sioje temoje kazkur.
Ordinary
QUOTE(emmute @ 2008 03 01, 22:51)
o jautriai odai tonikas LT yra?  g.gif
gal kas užmatėt  4u.gif
*

Yra, vadinasi Sensibio H2O. Super!!! Visiškai jokio dirginimo, jau naudoju kokius 4 mėn. Karta pabandęs, negali sustot biggrin.gif Viską nuvalo, net atsparų vandeniui tušą!
Verta pabandyti nesigailesit thumbup.gif
Placebo.
QUOTE(Ordinary @ 2008 03 02, 18:36)
Yra, vadinasi Sensibio H2O. Super!!! Visiškai jokio dirginimo, jau naudoju kokius 4 mėn. Karta pabandęs, negali sustot  biggrin.gif Viską nuvalo, net atsparų vandeniui tušą!
Verta pabandyti nesigailesit  thumbup.gif
*

tai čia juk ne tonikas, čia valiklis. turėjau omeny toniką, bet pažiūrėjau, kad toniko net nėra, kažkodėl man atrodė, kad yra g.gif
Tiffany
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 20:26)
tai čia juk ne tonikas, čia valiklis. turėjau omeny toniką, bet pažiūrėjau, kad toniko net nėra, kažkodėl man atrodė, kad yra g.gif
*

naudoju riebiai odai valikli kaip tonika - atgaivinti odelei po prausimo thumbup.gif
krikstole
man taip pat gydytoja rekomendavo sias priemones, dabar naudoju Sensibio forte kremuka...nes uoda ir spoguota ir jautri, ir dabar dar alergisa, tia jis man padeda, nors drekinimo lyg ir truktu...paskui reiks pereit jau ant zalios linijos jau turbut smile.gif
Clueles
QUOTE(emmute @ 2008 03 02, 19:26)
*

Jo cia ne tonikas, bet kai pradejau naudoti tai man kazkaip aatstoja tonikus ir valiklius kartu sudejus mirksiukas.gif
Tiffany
QUOTE(Clueles @ 2008 03 11, 12:55)
Jo cia ne tonikas, bet kai pradejau naudoti tai man kazkaip aatstoja tonikus ir valiklius kartu sudejus  mirksiukas.gif
*

ir man tongue.gif tongue.gif
Ordinary
Tiek Sebium H2O(riebiai-mišriai), tiek Sensibio H2O(jautriai) yra valomieji vandenukai biggrin.gif
Tinka naudoti ir makiažui, ir nešvarumams susikaupusiems po dienos nuvalyti, taip pat odai atgaivinti ir nuraminti rolleyes.gif
Tai tikras atradimas thumbup.gif
krikstole
O žiūrėkit, mergaitės, Sebium Foaming Gel, tai ji reikai nuplauti ar nea..vienur taip rašo kitaip kitur... g.gif
Ordinary
Būtina nuplauti smile.gif
Sebium Foaming Gel yra prausiklis mirksiukas.gif
Naudojimas: Sudrėkinti veidą, paskirstyti priemonę ant veido, kol pradės putoti ir tada kruopščiai nuplauti cool.gif Ir viskas - odytė švari, gaivi ir nenusausėjusi ax.gif
krikstole
QUOTE(Ordinary @ 2008 03 15, 16:31)
Būtina nuplauti smile.gif
Sebium Foaming Gel yra prausiklis  mirksiukas.gif
Naudojimas: Sudrėkinti veidą, paskirstyti priemonę ant veido, kol pradės putoti ir tada kruopščiai nuplauti  cool.gif  Ir viskas - odytė švari, gaivi ir nenusausėjusi  ax.gif
*

na sakau, o pas mane ant lankstinuko buvo parasyta, kad nereikia...
o gal kas bandet nauja kremuka Sebium AKN ? g.gif
Tiffany
QUOTE(krikstole @ 2008 03 15, 16:55)
na sakau, o pas mane ant lankstinuko buvo parasyta, kad nereikia...
o gal kas bandet nauja kremuka Sebium AKN ?  g.gif
*

turiu ji, bet jis su aha, tai labai primena uriage hyseac (bet cia tik mano nuomone)
Ordinary
Su AHA esteriais!!! O tai didelis skirtumas thumbup.gif Nes nėra dirginančio rūgščių poveikio! Esteriai patekę ant odos (kai užtepate kremuką) yra "karpomi" natūralių esterazių ir rūgštys išsiskiria palaipsniui, visos dienos bėgyje. Taip išvengiama dirginimo ir odos pH sumažėjimo biggrin.gif
Papildyta:
Čia apie Sebium AKN kremą (skirto spuogų gydymui) smile.gif pamiršau parašyti ax.gif
vildžiūnė
Gal kas zino kur klaipedoj yra pirkt sios kosmetikos? Niekur nerandu doh.gif
krikstole
QUOTE(Ordinary @ 2008 03 16, 13:19)
Su AHA esteriais!!! O tai didelis skirtumas  thumbup.gif  Nes nėra dirginančio rūgščių poveikio! Esteriai patekę ant odos (kai užtepate kremuką) yra "karpomi" natūralių esterazių ir rūgštys išsiskiria palaipsniui, visos dienos bėgyje. Taip išvengiama dirginimo ir odos pH sumažėjimo  biggrin.gif
Papildyta:
Čia apie Sebium AKN kremą (skirto spuogų gydymui)  smile.gif  pamiršau parašyti  ax.gif
*

o tai kaip su jo naudojimo ryte, pavasarejant, atsirandant saulei, galimas vartojimas? g.gif
Tiffany
QUOTE(krikstole @ 2008 03 17, 09:17)
o tai kaip su jo naudojimo ryte, pavasarejant, atsirandant saulei, galimas vartojimas?  g.gif
*

nakciai
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.