Įkraunama...
Įkraunama...

BIODERMA gydomoji kosmetika

O kodel netiko Sebium prausiklis? Ash kaip tik svajoju nusipirkt, bet kolkas daug kitu prausikliu turiu, tai prizhadejau sau esamus uzbaigt. Gal per daug sausina?

Man Sebium ir Sebium Mat kremukai superiniai, geresniu tikrai nesu turejus ir net neieskosiu daugiau nieko kito, Sensibio vandenukas irgi nuostabus (valau akiu makiaza), o prausikliu kolkas nebandziau ax.gif
Atsakyti
nesausina, tiesiog isbere ir veidas labiau pradejo riebaluotis sad.gif
Atsakyti
man Sebium prausiklis geriausias iki siol turetas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Becky @ 2009 03 26, 17:05)
O kodel netiko Sebium prausiklis? Ash kaip tik svajoju nusipirkt, bet kolkas daug kitu prausikliu turiu, tai prizhadejau sau esamus uzbaigt. Gal per daug sausina?

Man Sebium ir Sebium Mat kremukai superiniai, geresniu tikrai nesu turejus ir net neieskosiu daugiau nieko kito, Sensibio vandenukas irgi nuostabus (valau akiu makiaza), o prausikliu kolkas nebandziau  ax.gif

drinks_cheers.gif aš turiu vandenuką makiažui nuvalyti ,tikrai labai geras thumbup.gif
Atsakyti
Traku gatveje esancioje Camelijoje visa menesi bus taikoma 20% nuolaida kosmetikai thumbup.gif
Cia Vilniuje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ordinary @ 2009 03 26, 23:07)
Traku gatveje esancioje Camelijoje visa menesi bus taikoma 20% nuolaida kosmetikai  thumbup.gif
Cia Vilniuje smile.gif

geras bigsmile.gif idomu, ten gal lupu balzamas yra.. ax.gif
Atsakyti
viską ten turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2009 03 26, 18:41)
man Sebium prausiklis geriausias iki siol turetas  drinks_cheers.gif

Tikrai taip,kiek esu bandžiusi ir ne pigių,tai man šis geriausias thumbup.gif Jokios alergijos,sausumo,bėrimų apmažėjo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bastet @ 2009 03 26, 17:19)
nesausina, tiesiog isbere ir veidas labiau pradejo riebaluotis sad.gif

na man gal labai nesiriebalavo, bet kazko netiko ir viskas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 03 27, 00:13)
na man gal labai nesiriebalavo, bet kazko netiko ir viskas... g.gif

nu matyt negali visoms odoms tikti doh.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti