Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

o mums jau 28 savaites, bet maziukas niekaip nenori parodyti, ka tarp kojyciu nesioja..... smile.gif Gyditoja juokesi, kad dazniausiai mergytes buna nedrasios ir nerodo ka turi, o berniukai labiau linke rodyti savo grozybes biggrin.gif
Na bet as vis dar tikiuosi, kad gimsberniukas, nes mergyte jau turim, tai reiketu paivairinimo.... blush2.gif 4u.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kiap tiksliai jum ta lyti pasake?issipilde?ar buvo ir kad klydo? smile.gif 4u.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(ambergangel @ 2008 02 08, 20:14)
o kiap tiksliai jum ta lyti pasake?issipilde?ar buvo ir kad klydo? smile.gif  4u.gif  nestuke.gif

Kazkur apie 20sav kaip dare eko-pasake kad bus mergyte.ir issipilde.
Dabar vel laukiu kovo galo kai bus 20sav-gal matysis ir pasakys kas nestuke.gif gyvena smile.gif
Atsakyti
Nu as pasakysiu kovo men. ar pasitvirtino gydytoju spejimai, ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sony @ 2008 02 06, 23:57)
oi kaip aš tau pavydžiu wub.gif tikiuosi ir mums pavyks greitu laiku mergytę sulibdyt smile.gif

o,kad sūnelį turėsim sužinojau 17sav. 4u.gif


Nepavydek labai norejau berniuko pirmagymio... unsure.gif beto visi aplinkui tik to ir telauke...bet yra kaip yra...mano vaikas yra mano vaikas... nestuke.gif myliu kas be butu,nieks nepasikeite... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(InGridutia @ 2008 02 06, 19:27)
O mes sužinojom tik kai gimė smile.gif Akušerė iškėlė leliuką ir parodė raudonus kiaušukus tarp kojų  blush2.gif  4u.gif

o kokios spalvos kraiteli tada pirkai kai nezinojai ka turesi??? g.gif va as tai to labiausiai ir bijojau,noriu kuo greiciau pirkimus visus pradet galvoju nu shakes jai nieks nieko nepasakys iki galo,negi teks viska balta pirkti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nakvisa @ 2008 02 09, 14:51)
g.gif  va as tai to labiausiai ir bijojau,noriu kuo greiciau pirkimus visus pradet galvoju nu shakes jai nieks nieko nepasakys iki galo,negi teks viska balta pirkti... doh.gif

o kam balta? galima ir geltonos spalvos, su melsvais ir rausvais akcentais nusipirkti. Buvau numezgus geltoną pleduką, aprengiau naujagimį geltonais šliaužtukais, priderinau vilnos kojinytes, pataliuką gelsvą įklojau dar Klinikose gulėdama.. nu ką aš žinau.. Naujagimių vedėja buvo pakrikštijus mano vaiką "gražiausiu skyriaus vaiku" wub.gif ups.. pasigyriau blush2.gif

Mes laukiamės trečio sūnaus. Baisiai jau pasiilgau, jau noriu matyt ant rankų. Na, galvoju, kad trijų vaikų tai pakaks, dabar kad tik visi sveiki ir laimingai užaugtų. Gal kažkur širdies gilumoje ir norėjau mergaitės, bet yra kaip yra... Ir sau prisipažįstu, kad berniukus augindama jau kaip ir ranką "atmušus" esu.. ir drabužėliai tiks.. mergaičių bėdos gal kiek kitokios, priežiūra ten visokia.. nu ką aš dabar žinau unsure.gif
Atsakyti
mes sužinojom kad bus berniukas 19tą savaitę, dabar nesenai vėl darė ultragarsą ir patvirtino, kad tikrai berniukas ax.gif tai manau reik tikėti, kad tirkai berniukas bus smile.gif
Atsakyti
O mums 31 sav. ir lyties dar nežinom lotuliukas.gif
O taip smalsu, taip laukiu kada pagaliau sužinosim... mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pasake 12 savaite, o 16 genetikai patvirtino ta pati.Ir su pirmu vaikeliu atspejo medikai!
Atsakyti
Nu va, grįžau šiandien iš ginės, ji tik prirašė krūvą kraujo tyrimų, o echo atidėjo dar 2 sav. doh.gif Aš jau net naktimis sapnuoju, kad man gimsta lelius jau su pampersu lotuliukas.gif Mergaitės rūbelių turiu daug, melynų pirkti nedrįstu, jau 32 sav.-tai kokius rūbelius teks pirkti. Gal žalius?
Atsakyti
o mes nenorejome zinoti mazylio lyties,tik kaip pagimdem, tai ir suzinojom smile.gif
Atsakyti
Man pasakė 18 sav. tik neužtikrino, o 36 sav. jau užtikrino jog berniukas. Nors kai kurie ir sakė, jog gali daktarai ir apsigauti, bet vistiek gimė berniukas.
Atsakyti