Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisiaus lytis

iki pat gimdymo nezinojau ka turesiu schmoll.gif
Atsakyti
o tai genetikai per echo nustato ar butinai reik amniocentezę daryt,man pagal amziu kaip ir reiketu ,.bet tikrai nenoriu jos daryt,o lyti labai noreciau suzinot rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(blansa @ 2008 01 23, 21:45)
o tai genetikai per echo nustato ar butinai reik amniocentezę daryt,man pagal amziu kaip ir reiketu ,.bet tikrai nenoriu jos daryt,o lyti labai noreciau suzinot rolleyes.gif

Na jei matosi tai tikrai pasako prieš tai atsiklausdama sakiniu ar norit sužinoti lytį biggrin.gif bent jau man tai taip sakė ax.gif bet 100-o procentu niekur neduoda yra atvejų kai genetikai mato vieną o gimsta kitos lyties vaikelis smile.gif o vandenukų tyrimas jau tiksliai pasako kokios lyties vaikelis pilvuke gyvena mirksiukas.gif
Atsakyti
Eisim eco daryt kai bus 18 sav... Bet kaip suprantu, nereiketu nusiteikt, kad jau pasakys, kas pilvelyje gyvena g.gif . O taip noretusi suzinot ax.gif
Atsakyti
man paskutini karta dare 18 savaiciu....bet maziukas nerode ka turi,kojytes buvo prispaustos prie pilvuko blush2.gif ..tad nezinau iki siol...
dabar echo turetu buti 30 savaite...gal tada ir as zinosiu
Atsakyti
Labai rupejo suzinoti, kas mano pilvelyje gyvena. 19 sav. dare echoskopa tai tvirtai pasakyti, kas-daktare negalejo, kai daremes echoskopo tyrima privaciame kabinete, 22sav. tikrai , galvojom, kad jau dabar suzinosime kas ten gyvena! Bet kur tau!.. Kojytes Mazius suglaude, rankytem veideli uzsidenge. Nepasirode. Po sio karto jau mumis susigyvenome, kad pamatysime gal per sekanti echoskopo tyrima, o gal ir nematysime.. svarbu, kad sveikas mazylis gimtu! Daktaras sake, kad kiekvienas mazylis yra individualus ir, jei berniukas, kiekvienam skirtingai pagal savaites seklides is pilvo ertmes nusileidzia.. Bet nuojauta kuzda, kad bus berniukas pas mumis. smile.gif Si svaite mumis 23 smile.gif
Atsakyti
kai buvo 29 savaitės, sužinojau, jog turėsim sūnelį wub.gif
Atsakyti
Darėm echo 18sav. ir tada gydytojas pasakė, kad labiau panašu į mergytę wub.gif
Kolkas dar patvirtinimo neturim, todėl labai ir nepasikliaujam... nors aš jau savo pilvinuką vadinu mažyte, pupyte, mergyte ir pan. blush2.gif
Atsakyti
Mes sužinojom 18savaite kad bus sūnelis, tai matytumėt kokia šypsena nušvietė vyro veidą biggrin.gif Nesakau kad būtų nusiminęs jei būtų buvus mergaitė, bet pirmo mes abu norėjom berniuko 4u.gif
Atsakyti
O aš žiūriu atvirkščiai nei dauguma, nenoriu žinoti, ką turėsiu blush2.gif Kažkaip iš tiesų, norėčiau dukrytės, bet tikrai nenoriu žinoti, kas manyje neseniai atsirado, pati nesuvokiu kodėl smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sokoladine_mama: 26 sausio 2008 - 23:05
nu as ir manau kad panasei nuo 16sav jau galima suzinoti leliuko lyti smile.gif
Atsakyti
Laukiam echo, ginė žadėjo paskirti 32 sav. Iki šiol nežinau, kas pilvelyje gyvena, todėl, tikiuosi, per šį echo paaiškės nestuke.gif 000189.gif O jei ne - tai bent per gimdymą tai tikrai sužinosiu 2.gif
Atsakyti