Įkraunama...
Įkraunama...

Meno mūza - baisu

Sveiki,

paskelbiau temą todėl, kad nebeapsikenčiau šios dailės reikmenų parduotuvės darbuotojų elgesiu. blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif

Koks neišprusimas ir kultūros stoka, bei nesiskaitymas su klientu mane tiesiog pribloškė g.gif Svarbiausia, kad jei tai būtų vieną kartą, tai na visiems pasitaiko juodų dienų, PMS... ir pan., bet ten toks reiškinys pasireiškia kasdien, kiekvieną kartą užsukus: surakti veidai, ko paklausi, negausi- ir t.t.t.t.. Blogiausia, kad jie vieninteliai turi gausų prekų pasirinkimą ir perku tik dėl to, kad kitur nerasi. doh.gif doh.gif doh.gif

Atsakyti
o aš dar pamenu tuos laiku kai aptarnavimas buvo padorus, bet tai buvo ganėtinai seniai, na jau tikrai l. seniai, tada ten paprastai toks jaunuolis aptarnaudavo ir dar kažkokia moteris.
bet paskutiniu metu teko man ten kelis kartus apsilankyti schmoll.gif pykit nepykit ,bet ten dirba kažkokios bobos ,kurios ne tik kad neaptarnauja (jos ten pilvais prekystalį ramsto), bet dar ir nieko nenutuokia ką parduoda, blt... bet blogiausia ,kad alternatyvos nelabai yra, nors aš kiek galidama išsisuku nuo apsilankymo ten.
bet, jaučiu ,kad tos bobos ,a la pardavėjos-konsultantės, savininkų giminaitės kokios, kad jas ten laiko doh.gif
Atsakyti
Gali būti kad ten ir patys savininkai kartais prie prekystalio pastovi, bet tada atsiprašau, juk tik klientų dėka jie laikosi, pagaliau doh.gif doh.gif doh.gif Tiesa pasakius jei ir ko paklausi, tai visada sulauksi atsakymo: greičiau rinkis, nors eilių nėra kaip kad maximoje. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 12 gruodžio 2007 - 21:47
Turbūt čia apie Vilniaus parduotuvę šnekat... aš Kaune gan dažnai į Meno Mūzą užsuku ax.gif Tai skųstis tikrai negaliu - pardavėjos dirba jau gana seniai ir aptarnauja tikrai maloniai (aišku, išskyrus tas juodas dienas hihihi.gif ). Ir patarimų duoda, kaip kuo naudotis thumbup.gif Aišku, jei pirkėjų daug, tai kartais būna, kad paskubina, bet jei nėra, tai dar ir pašnekina mirksiukas.gif

Va, kaip tik vakar auksinių dažų ieškojau, tai labai maloniai paplepėjom su ten dirbančia moterim...padiskutavom, kodėl tiekėjai nebeduoda "auksų" Kalėdoms ir kaip pardavėjoms nesmagu, kada turi pirkėjus nuliūdinti, kad reikiamos prekės neturi 4u.gif
Atsakyti
wub.gif kad visur pardavejos tokios butu tai butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 12 15, 02:50)
Turbūt čia apie Vilniaus parduotuvę šnekat...


Taip, apie Vilnių eina kalba verysad.gif šauni parduotuvė prekių gausos prasme, viska kita- ne kas tikrai ne kas schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 12 15, 02:50)
Turbūt čia apie Vilniaus parduotuvę šnekat... aš Kaune gan dažnai į Meno Mūzą užsuku ax.gif Tai skųstis tikrai negaliu - pardavėjos dirba jau gana seniai ir aptarnauja tikrai maloniai (aišku, išskyrus tas juodas dienas hihihi.gif ). Ir patarimų duoda, kaip kuo naudotis thumbup.gif Aišku, jei pirkėjų daug, tai kartais būna, kad paskubina, bet jei nėra, tai dar ir pašnekina mirksiukas.gif

Va, kaip tik vakar auksinių dažų ieškojau, tai labai maloniai paplepėjom su ten dirbančia moterim...padiskutavom, kodėl tiekėjai nebeduoda "auksų" Kalėdoms ir kaip pardavėjoms nesmagu, kada turi pirkėjus nuliūdinti, kad reikiamos prekės neturi 4u.gif


Kaune jos tikrai malonios smile.gif seniau pirkdavau ten labai daug. Pamenu, buvo tokia situacija, kad viena istaiga nepadare pavedimo uz prekes (suma buvo virs 1000 lt), bet tu medziagu man juodai reikejo, tai palikau savo asmens dokumenta ir man jos atidave prekes, nors kitoj poarduotuvej tai tikrai to nebutu...
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 12 12, 19:31)
Sveiki,

paskelbiau temą todėl, kad nebeapsikenčiau šios dailės reikmenų parduotuvės darbuotojų elgesiu.  blink.gif  blink.gif  blink.gif  blink.gif 

Koks neišprusimas ir kultūros stoka, bei nesiskaitymas su klientu mane tiesiog pribloškė  g.gif  Svarbiausia, kad jei tai būtų vieną kartą, tai na visiems pasitaiko juodų dienų, PMS... ir pan., bet ten toks reiškinys pasireiškia kasdien, kiekvieną kartą užsukus: surakti veidai, ko paklausi, negausi- ir t.t.t.t.. Blogiausia, kad jie vieninteliai turi gausų prekų pasirinkimą ir perku tik dėl to, kad kitur nerasi.  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Meno muzoj tenka lankytis gana daznai, kai buvau pirmakurse ir reikejo patarimu, visuomet ju gaudavau. Prekiu pasirinkimas pas juos tikrai geras, nebent popieriaus esam uztike kitur kai kuriais atzvilgiais geresnio. Dailes akademijos studentai ten buna nueina su 10 lt ir sako kiek man uz juos iseis duokit to ir to ir to. Kitoj parduotuvej paziuretu kreivai, cia jos priprate, skaiciuoja, ziuri kiek iseitu biggrin.gif O jei reziumuojant tai prekiu gausa ir ismanymas apie jas man patinka, kitur paklausi, tai puola etiketes kaityt, o cia viska pasako...nezinau kaip cia taip jum nutiko
Atsakyti
Sunku pasakyti, nes tikrai ne vienintelį kartą ten teko lankytis ir pardavėjų veidai ne iš maloniųjų. Iš vieno karto tikrai sunku vertinti aptarnavimą, gal iš ties žmogui kažkas nutiko, nelaimė ar šiaip neišsimiegojo.... bet kai tai vyksta iš vien, ir iš šono stebint kaip " maloniai aptarnauja" kitą klientą ir tikrai ne itin gražiai atrodo... Iš ties vertinu nuoširdų aptarnavimą ir matau kad su gera nuotaika tai galima pasiekti, bet tik ne Meno Mūzoje schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Užtenka paskambinti ir pasiteirauti ko, visada: jei atsiliepia moteriškas balsas, tai gero aptarnavimo nė nelauk schmoll.gif schmoll.gif

Gal tiesiog užtaikydavau ant tokių pardavėjų ar kai joms PMS lotuliukas.gif

Štai apie Dailininkų reikmenis Jogailos gatvėje galiu tik LABAI GERAI atsiliepti. Ten visada puikiai ir geriau aptarnauja, šilti žmonės visada patars ir parekomanduos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ir tikrai, jau geriau sutinku mokėti keliais litais brangiau ir grįžti nešina gera nuotaika ir malonaus aptarnavimo paliktais įspūdžiais, nei mokėti pigiau, bet nuotaika sugadinta visai dienai. schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 29 gruodžio 2007 - 22:48
Sveiki,
galiu prisidėti prie nepatenkintų pirkėjų komandos lotuliukas.gif
Tikrai Vilniaus meno mūzoj geras aptarnavimas - išimtis. Tikrai šalti veidai (dažniausiai) su paskubinimais, suprask trukdai nieko neveikti doh.gif . Pasikeitus aptarnavimo papročiams manau apyvarta padvigubėtų biggrin.gif
Atsakyti
siaubingas personalas.
Viena karta pirkau - puse bedos.
Kita karta pasitaike pardaveja kuri demonstravo tokias manieras, kad pasijutau tarsi kazkuo kalta, kad parasau parodyti uz prekystalio esancias prekes (pameginau paziureti is arciau - sako - neliskit, paduosiu. uzstate taburete. As norejau paskaityti etikete, o ji man nuteske palete. Ir sunkiai ir demonstratyviai atsidususi padave buteliuka (BET NEPALEIDO JO IS SAVO RANKU)
Nupirkau prekiu uz 500 Lt ir visas padavinejo su tokia veido israiska ir mimikom, kad jau galvojau pasakysiu "zinai, uzknisai, dabar viska susikrauk atgal, nes nepirksiu" Bet labai prekiu reikejo...
Drauge kuri buvo kartu liko apstulbusi, nes tokio aptarnavimo nemate nuo sovietmecio.

Reikia jiems konkurento rimto senamiestyje wink.gif
Atsakyti
Pastaruoju metu ( deja tenka ten lankytis dėl asortimento) Meno mūzoje su aptarnavimu šiek tiek pagerėjo- matyt krizė jaučiasi g.gif

O Jogailos - visada smagu užeiti, nes ten gauni geros nuotaikos dozę bet kokiu atveju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Atsakyti