Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Aga ax.gif as irgi prisijungiu prie jusu
Dar nezinau gal jau ir laukiu kazko, sako reikia 10d kad testas parodytu doh.gif
Kaip tada kai kraujas 50/50?
Atsakyti
QUOTE(Alisra @ 2009 04 16, 23:34)
Aga  ax.gif as irgi prisijungiu prie jusu
Dar nezinau gal jau ir laukiu kazko, sako reikia 10d kad testas parodytu doh.gif
Kaip tada kai kraujas 50/50?

mergaites juk svarbiausia kad ne dramliukas bigsmile.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dineda @ 2009 04 08, 08:39)
Kieno kraujas stipresnis pastojimo (ne gimdymo) metu, tokios lyties ir bus vaikelis.

Mano abu sūnūs gimė kai mano kraujas buvo "šviežesnis" nei vyro.. rolleyes.gif
Girdėjau dar tokį "zababoną" kad bent mėnesį iki pastojimo reik vitaminą E gerti jei nori mergytės... ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
kiek daug diskusiju, patarimu girdetu ir negirdetu ax.gif as laukiuosi pirmagimio jau 23sav nestuke.gif tongue.gif pagal draugiu rastas lenteles, kuriomis kitoms pasitvirtino viskas man rodo mergaite, o daktarezsimine, jog gali buti berniukas... tai kuo tada tiketi? aisku as labai noriu berniuko, bet kaip minejot svarbiausia ka ne drambliukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif dziaukimes, kad gavom proga tapti mamomis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gerbanele @ 2009 04 19, 23:16)
  dziaukimes, kad gavom proga tapti mamomis  wub.gif  wub.gif  wub.gif


as tai dziaugiuosi kai gaunu proga pasidulkint.
O ta durne, kuria dulkinu, dziaugiasi, kad tampa mama...


Mitybos piramide...
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.156 @ 2009 04 20, 00:53)
as tai dziaugiuosi kai gaunu proga pasidulkint.
O ta durne, kuria dulkinu, dziaugiasi, kad tampa mama...
Mitybos piramide...


kaip visada - idiotas.
kas man galetu pasakyti, ko galeciau susilaukti??? mes jau turime mergaite, dabar vel norime leliuko, bet as tai ir vel mergaites noriu. kas galetu man paburti?
Papildyta:
QUOTE(Triuska @ 2008 03 30, 02:46)
Labutis visoms smile.gif
www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl
Cia reikia parasyti kada planuoji savo leliuka,poto savo gimimo data ir busimo tevelio.Ismeta lentele,koki menesi,kokia tikimybe kas gims.Pabandykit idomumo deliai. mirksiukas.gif


oi, pagal sita skaiciavima, reikia mums paskubeti, kad gimtu mergaite, nes visa kita men palanku berniukui schmoll.gif
Atsakyti
blondinas Nr.156 - neveltui uzsidejai ir nica blondinas... jus vyrai ir judancia bezdziones padarytumet, nes esme ka jum judetu!!!
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.156 @ 2009 04 20, 00:53)
as tai dziaugiuosi kai gaunu proga pasidulkint.
O ta durne, kuria dulkinu, dziaugiasi, kad tampa mama...
Mitybos piramide...


Abejoju ar dar paegi pasidulkinti lotuliukas.gif Jei galetum tai turbut ta ir darytum o ne mamu forume sedetum. Na kadangi nera forumo impotentams, del to jis mamu forume laika laidzia vargselis. Nieko blondinai, mes tave uzjauciam ir suprantam 4u.gif Dazniau pasireisk - bent paliksminsi kai kurias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Triuska @ 2008 03 29, 22:46)
Labutis visoms smile.gif
www.ill.ru/cgi-bin/form.malefemale.pl
Cia reikia parasyti kada planuoji savo leliuka,poto savo gimimo data ir busimo tevelio.Ismeta lentele,koki menesi,kokia tikimybe kas gims.Pabandykit idomumo deliai. mirksiukas.gif

Sveikos, atsiprasau kad pertraukiu, bet labai gera nnuoroda, patikrinau, pas mane gime bernelis, pagamintas birzeli, tai pagal lentele apie 70 berods procentu tikimybe kad berniukas biggrin.gif
Atsakyti
http://www.tvoybaby.org/
va cia dar yta vienas testas, bet cia pabaigoj praso parasyti zinute i tinkla, kad per daug norinciu testuotis tai padare mokamai
Papildyta:
http://www.mama-advi.../pol/zakaz.html
Kas nesupranta rusiskai pasakysiu kad norint mergaites reikia valgyti pieno produktus ir atsisakyti bulviu , mesos ir egzotiniu vaisiu, be to meile uzsiimineti reikia retai, mergaite gaunasi tada, kai lytinis aktas ivyksta 13-14 d pries men.
Papildyta:
http://www.mama-advi.../pol/zakaz.html
cia kalba apie dietas bet kadangi ta chromosoma turi buti is vyro,, tai gal neduoti mesos reikia vyrui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(blondinas Nr.156 @ 2009 04 19, 23:53)
as tai dziaugiuosi kai gaunu proga pasidulkint.
O ta durne, kuria dulkinu, dziaugiasi, kad tampa mama...
Mitybos piramide...



Tas blondinas man patinka, as visada jauciu simpatija nuskriaustiems zmonems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gerbanele @ 2009 04 20, 15:49)
blondinas Nr.156 - neveltui uzsidejai ir nica blondinas... jus vyrai ir judancia bezdziones padarytumet, nes esme ka jum judetu!!!


mes, vyrai, ir judancia bezdzione ir kiaule padarom, ir judanti drambli ir meska...
Cia kas jau kaip ta savo zmona vadina.

O dabar i tema.
Yra trys lytys: vyrai, moterys ir idijotai.
Jeigu nori susilaukti pirmu dvieju lyciu vaikelio, nieko nereikia daryti...tik santykiauti.
O jei nori trecios lyties...reikia stoveti ant galvos, laikytis dietu, skaityti horoskopus, testus, seksu uzsiimti su ateiviais per pilnati...ir t.t.
Atsakyti