Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Tai mes iš pradžiu bandėm ND daugiau dienu prieš O,bet tada niekas neužkibo,tai aš vis mažinau tas dienas smile.gif Na žodžiu... Aš irgi jau nebežinau kuom betikėt ir ka bebandyt smile.gif Bet perskaičiau žurnale,kad nesenai futbolininko Bekhemo šeima, kurie prieš tai turėjo 3 sūnus susilaukė mergaitės,tai mane kažkaip guodžia ta žinia. Rašė,kad jo žmona,irgi taikė visokius metodus,ir pagal kraujo grupes,ir pagal maista...
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2011 11 10, 19:44)
kuo toliau tuo labiau istikinu kad ir tas pries ar po ovuliacijos nera jau taip garantuota.. tiesiog belieka ramiai laukti. o 3 dienos tai jau daugoka, bet tada dar daugiau reiskias reik nei 3. man mociute kitaip pasakojo o kazkur tas metodas ir aprasytas bei visaj priesingas ovuliacijos, kad po menesiniu iskart berniukai o kuo toliau ciklui einant jau mergaites. a jau nzn susipainiojau visaj tarp tu prognoziu visu ir skaiciavimu. doh.gif  jie dievulis taip duos taip bus gerai  4u.gif


Nedaug liko ir bus aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2011 11 10, 20:07)
Tai mes iš pradžiu bandėm ND daugiau dienu prieš O,bet tada niekas neužkibo,tai aš vis mažinau tas dienas smile.gif  Na žodžiu... Aš irgi jau nebežinau kuom betikėt ir ka bebandyt smile.gif  Bet perskaičiau žurnale,kad nesenai futbolininko Bekhemo šeima, kurie prieš tai turėjo 3 sūnus susilaukė mergaitės,tai mane kažkaip guodžia ta žinia. Rašė,kad jo žmona,irgi taikė visokius metodus,ir pagal kraujo grupes,ir pagal maista...

ir pagal koki metoda jai pasiteisino, as ir skaiciau apie juos, fainai galvoju sulauke savosios vistiek wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jutute @ 2011 11 10, 20:08)
Nedaug liko ir bus aišku  mirksiukas.gif

nu jauciu dar menesiukas geras, jau iki Kaledu turetume zinot 4u.gif , nes daktares uzklausiau kada ji galetu anksciausiai pasakyt, tai sake ji nemegsta labai is ankstiniu prognoziu ir tuo klausimu nenori klaidint, tai sake 16-18 sav. dabar echo bus sestadieni nu turiu sirdy vilties gal kazka iziures ir dabar ir nereiks to menesio laukt, su mintim kas ten blush2.gif o jei kas po menesio jau daug maz tikrai bus aisku smile.gif
Atsakyti
[quote=Elenna,2011 11 11, 00:26]
ir pagal koki metoda jai pasiteisino, as ir skaiciau apie juos, fainai galvoju sulauke savosios vistiek wub.gif
Papildyta:

Aha fainai ax.gif Kiek supratau jie viska kartu bande,bet labiausiai tikejos pagal krauja. Kazkaip ten buvau skaicius-jei moters kraujas jaunesnis- mergaite,ar atvirksciai dabar nepamenu blush2.gif
Atsakyti


Parašykit kam atitiko kūdikio lytis pagal kraujo atsinaujinimą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jutute: 11 lapkričio 2011 - 18:01
QUOTE(jutute @ 2011 11 11, 20:01)
Parašykit kam atitiko kūdikio lytis pagal kraujo atsinaujinimą  g.gif

Aha,man irgi idomu butų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2011 11 10, 22:26)

nu jauciu dar menesiukas geras, jau iki Kaledu turetume zinot  4u.gif , nes daktares uzklausiau kada ji galetu anksciausiai pasakyt, tai sake ji nemegsta labai is ankstiniu prognoziu ir tuo klausimu nenori klaidint, tai sake 16-18 sav. dabar echo bus sestadieni nu turiu sirdy vilties gal kazka iziures ir dabar ir nereiks to menesio laukt, su mintim kas ten  blush2.gif  o jei kas po menesio jau daug maz tikrai bus aisku  smile.gif


Ar iziurejo lyti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacke28 @ 2011 11 12, 19:00)
Ar iziurejo lyti?  blush2.gif

sake baigt juokus, ka ten pamatysi kai abu vienodi , sako zmogutis mazesnis uz delna gyvai paemes sako neuziuretum nes reikia gerai isiziuret o cia per ekrana seselius tikrai sako patikek nei mergytes nei berniuko neziuretum...tai va lauksim kaledu, seip daugelis geguzinuku kuriom jau ir 13-14-15 sav buvo echo jom ir nepasake kas ten g.gif dar ne viena nezinom lyties unsure.gif smile.gif o man sake lygiai 13 sav dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 13 lapkričio 2011 - 12:05
o kazin kai daro tuos genetinius tyrimus,nemato-nenustato lyties kaip nors per krauja ar panasiai g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2011 11 13, 12:46)
o kazin kai daro tuos genetinius tyrimus,nemato-nenustato lyties kaip nors per krauja ar panasiai g.gif  rolleyes.gif

matau kad gal pilvelyje , koki buda naudojot mergytes gamybai blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti