Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

O tas Kauno ABC savaitgaliais dirba?
Atsakyti
QUOTE(jutute @ 2008 02 23, 20:26)
Tai kiek svorio yra už 1 litą? O kokios spalvytės buvo?Labai sudominai reikės ir man nuvažiuoti. g.gif


jei Lana, tai 50 gr matkutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 02 23, 21:31)
O tas Kauno ABC savaitgaliais dirba?


Sestadieniais dirba, sekmadieniais nemanau. Spalvu buvo, aisku ziurint kokios patinka mirksiukas.gif Bet cia tokios labiau naturalios, "gamtines", tokios kaip vandens, samanu, ivairiu atspalviu pilka, melynu atspalviu buvo ir pan. Kaip Lusasita sake, matkelis 50 g. Metrazo neraso, bet tuos kur as pirkau, sake apie 200 m. Nu patiko man ten, ka as galiu padaryti wub.gif ax.gif
Atsakyti
Reikės ir man nusipirkti 4u.gif
Šeštadienį dirba iki 15 val., o sekmadienį nedirba lotuliukas.gif
Atsakyti
O kaip su vilna vėlimui?Kas buvot šią savaitę ABC gal matėt ar yra spalvotos?
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2008 02 24, 11:08)
O kaip su vilna vėlimui?Kas buvot šią savaitę ABC gal matėt ar yra spalvotos?

Ketvirtadienį tai buvo visokių spalvų wub.gif Tuoj usiimsiu mokymusi velt. doh.gif
Atsakyti
O aš šiandien verkiu kaip dangus doh.gif tyčia grūdausi per visą miestą į norfas Šilainių - ir ką jūs sau manot? - NĖ 1 matkelio, anei siūlgalio unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 24, 18:07)
O aš šiandien verkiu kaip dangus  doh.gif tyčia grūdausi per visą miestą į norfas Šilainių - ir ką jūs sau manot? - NĖ 1 matkelio, anei siūlgalio  unsure.gif




as tai jau penktadieni Anykščiuose nei vienoj norfoj neberadau siūlų,tai tikėdamasi,kad Ukmergėj Eifelio norfoj,jų bus iš Anykščių trenkiausi 40 km jų pirkti,tai net gėda kam ir sakyt blush2.gif vien dėl siūlų važiuot i kitą miestą doh.gif ir aišku,kd jų ten nė kvapo nebuvo biggrin.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Spyglė @ 2008 02 24, 11:08)
O kaip su vilna vėlimui?Kas buvot šią savaitę ABC gal matėt ar yra spalvotos?


Jo, sestadieni kai buvau, tai maciau ir graziu spalvu vilnos. Kazkaip iki siol dar atsilaikydavau, bet jauciu kad neilgai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 24 vasario 2008 - 20:19
aš irgi vakar apsilankiau ABC parduotuvėje ir nusipirkau Vernito siūliukų ryškiai mėlynų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrte @ 2008 02 24, 21:05)
as tai jau penktadieni Anykščiuose nei vienoj norfoj neberadau siūlų,tai tikėdamasi,kad Ukmergėj Eifelio norfoj,jų bus iš Anykščių trenkiausi 40 km jų pirkti,tai net gėda kam ir sakyt blush2.gif vien dėl siūlų važiuot i kitą miestą doh.gif ir aišku,kd jų ten nė kvapo nebuvo biggrin.gif  cry.gif

console.gif friends.gif nu gi gal dar atveš? cool.gif
Papildyta:
QUOTE(dontstop @ 2008 02 24, 22:23)
aš irgi vakar apsilankiau ABC parduotuvėje ir nusipirkau Vernito siūliukų ryškiai mėlynų  wub.gif

man gal amnezija, jei kas sakė, tai atleiskit: mergikės, kur dar Kn yra vernituku grynos medvilnės?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2008 02 24, 18:07)
O aš šiandien verkiu kaip dangus  doh.gif tyčia grūdausi per visą miestą į norfas Šilainių - ir ką jūs sau manot? - NĖ 1 matkelio, anei siūlgalio  unsure.gif

Ne tau vienai taip nepasisekė - šeštadienį nuo pat ryto išsiruošiau į ekskursiją po kauno norfas - nė vienoj ničnieko neradau! verysad.gif gun_rifle.gif
Atsakyti