Įkraunama...
Įkraunama...

Pigūs siūlai...

Mezgu is Princeses salika, kur su 35% moherio. Idomu ar nekas?Parduotuvej atsistojus vis tryniau i skruosta, tikiuos niekas manes nemate biggrin.gif .O jei mate sveiko proto turincia nepalaike doh.gif .Bet ka daryt, kaip kitaip suzinot? biggrin.gif Rankose gana siurkstu...
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 22, 19:11)
Mezgu is Princeses salika, kur su 35% moherio. Idomu ar nekas?Parduotuvej atsistojus vis tryniau i skruosta, tikiuos niekas manes nemate biggrin.gif .O jei mate sveiko proto turincia nepalaike doh.gif .Bet ka daryt, kaip kitaip suzinot? biggrin.gif Rankose gana siurkstu...

o del kandimo labai priklauso nuo zmogaus jautrumo g.gif kai kam ir svelni moheryte kanda, kai kuriems ne doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norali: 22 vasario 2008 - 18:18
QUOTE(norali @ 2008 02 22, 19:17)
o del kandimo labai priklauso nuo zmogaus jautrumo g.gif  kai kam ir svelni moheryte kanda, kai kuriems ne doh.gif

Nu, nesu labai jautri.Visom prasmem blush2.gif .Tai gal nieko tokio nebus.Zinau, kad draugei numezgiau ir angoros salika, tai skundziasi, kad kanda ir negali nesiot. schmoll.gif Gerai, kad nelabai brangus siulai buvo tongue.gif .
Atsakyti
mano seimynai kas turi tai nekanda ( matyt nejautrus esam lotuliukas.gif ) mirksiukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 22, 12:03)
Princesę jau violetinę ir rudą pirkau, bet noriu ir smelio ir gal dar baltos:) Biski neramu, dėl varianto pirmo ir man:)


Nusigrūdau į stoties IKI, o ten violetinės jau nebėr verysad.gif kitų nenorėjau imti spalvų, nors šiaip man ta Princesė visai miela pasirodė smile.gif

Jei kas kur dar matėt violetinės, duokit man žinot, gerai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(morta-sigita @ 2008 02 22, 22:00)
Nu, nesu labai jautri.Visom prasmem blush2.gif .Tai gal nieko tokio nebus.Zinau, kad draugei numezgiau ir angoros salika, tai skundziasi, kad kanda ir negali nesiot. schmoll.gif Gerai, kad nelabai brangus siulai buvo tongue.gif .

ir as is angoros mezgu sali, tai lyg ir nekanda, bet bus mrtyti kia pradesiu nesioti.
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 22, 16:35)
Va čia labai moteriška, siūlų yra, bet visi mano, visi reikalingi.Mano sūnui ,kai reikia kokiai dailei einu pirkt, tai vyras ir vaikas sako, mama, juk pas mus kurtik galima  ten vien siulai, kur negalima taip pat:) Bet man visi reikalingi.Kaip koks kurmis ,kaupiu ,kaupiu, o vis maza, maza smile.gif

Gal ir ne į temą, bet kai vakar per teliką pažiūrėjau laidą apie KAUPIKUS - taip vadinamus žmones, kurie viską kaupia... doh.gif doh.gif doh.gif - peržvelgiau savo turtus ir pagalvojau, nejau ir man ši liga prikibus g.gif
Atsakyti
Gerai, kad aš nemačiau tokios laidos. Nes vėl "prikaupiau" IKI princesinio moheriuko. Bet violetinių vienspalvių nebuvo, kaip kažkuri ieškojo. Sau tai juodų nupirkau ir dar gavosi paslapčiom nuo MB biggrin.gif
Atsakyti
Oi, kaip gaila, kad violetinių nebėr, kaip tik maniau gal sėst į mašiną kol laisva ir aplėkt kelias IKI tų violetinių pamedžiot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2008 02 21, 12:05)
Galvojau, kad skaičiau Delfy, bet dabar nerandu, bet net akių šešėlius ir lūpų dažus rekomenduoja gelsvus, oranžinius ,rusvus.
O delfy parašyta kad madinga balta ,melyne,ir vaisiu zele atspalviu:)

Kiek teko domėtis ir skaityt,tai šį sezoną madingos ryškios spalvos:žalia,karališka mėlyna(tokia a lia žydiška bigsmile.gif ),raudona,violetinė,oranžinė,geltona,žalia.Vakar užsisakinėjau rankines savo parduotuvei,tai didmenos sandėlys visas žėri mano išvardintom spalvom.Aš visada laikausi tokios nuostatos,kad madinga viskas kas tau tinka,gražu,patogu ir patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglė: 23 vasario 2008 - 18:27
Oi mergaites, siandien pirma karta apsilankiau cia ne karta minetoj ABC pardej Kaune. Kur as iki siol buvau, ka as iki siol veikiau bigsmile.gif !!!! nereliai.. ne tai kad be proto daug, bet tie siulai ten kitokie kazkokie.. stengiausi valdytis, bet vis tiek si ta uzsipirkau.. kai pusvilne po 1 lt, negali nepirkti doh.gif lotuliukas.gif Megztinukas kainuos kokius 8 lt thumbup.gif ax.gif
idejau nuotraukyte i blogiuka savo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 02 23, 19:34)
Oi mergaites, siandien pirma karta apsilankiau cia ne karta minetoj ABC pardej Kaune. Kur as iki siol buvau, ka as iki siol veikiau bigsmile.gif !!!! nereliai.. ne tai kad be proto daug, bet tie siulai ten kitokie kazkokie.. stengiausi valdytis, bet vis tiek si ta uzsipirkau.. kai pusvilne po 1 lt, negali nepirkti doh.gif  lotuliukas.gif  Megztinukas kainuos kokius 8 lt thumbup.gif  ax.gif
idejau nuotraukyte i blogiuka savo blush2.gif



Tai kiek svorio yra už 1 litą? O kokios spalvytės buvo?Labai sudominai reikės ir man nuvažiuoti. g.gif
Atsakyti