Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Teminiai vakarėliai :)II dalis
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
g_u_c_c_i
d.lineta,
tai jau tikrai... 4u.gif
beje, issinuomavau juoda sunkele ir baltus sparnus..dar uzsidesiu balta aureole ir juoda ir balta plunksnini sali... tai bus tokia priesingybe..lyg angelas..bet igaves ir velniuko bruozu... ax.gif
ritperliukas
QUOTE(d.lineta @ 2008 01 22, 18:43)
ritperliukas, dar kartą ačiū, ką mes be tamstos darytumėm?  ax.gif
*

aciukas blush2.gif ui net nuraudau.
Papildyta:
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2008 01 22, 23:22)
d.lineta,
tai jau tikrai... 4u.gif
beje, issinuomavau juoda sunkele ir baltus sparnus..dar uzsidesiu balta aureole ir juoda ir balta plunksnini sali... tai bus tokia priesingybe..lyg angelas..bet igaves ir velniuko bruozu... ax.gif
*

turetu atrodyti thumbup.gif , toks idomesnis variantas pas tave thumbup.gif lauksim foto, tikiuosi pasirodysi kaip atrodei vakarelyje ? bigsmile.gif
kle0patra
QUOTE(Sandruciux @ 2008 01 10, 14:33)
Jauki data... wub.gif Na aš esu buvusi vakarėlyje, kuris tiesiog skaitėsi - RAUDONAS. Tai kiekvienas žmogus turėjo būti bent su vienu akcentu šios spalvos! Nuotraukos pritrenkiančios, o ir šiaip gražiai žiūrėjosi... smile.gif Bet kaip ir labai tema tai čia nesigauna, tiesiog gal įdomiau nei paprastas pasitūsinimasis.
*

as ir dalyvavau RAUDONAME vakarelyje wink.gif labai gražiai visi atrode smile.gif
raudonas vakarelis

o dabar ruosiuosi i vakareli kurio tema PROFESIJOS smile.gif
gal ka patartumete? jau 2 kartus buvau sesele, dabar kazka kito reiktu apsirengt biggrin.gif

dar va imetu mini fotke kai sesele buvau, nežinau ar kas matysis, neturiu darbe kitokiu fotkiu smile.gif o teminiuose vakareliuose daznai tenka lankytis smile.gif
sesele
ritperliukas
QUOTE(kle0patra @ 2008 01 23, 16:45)
as ir dalyvavau RAUDONAME vakarelyje wink.gif labai gražiai visi atrode smile.gif
raudonas vakarelis

gal ka patartumete? jau 2 kartus buvau sesele, dabar kazka kito reiktu apsirengt biggrin.gif

dar va imetu mini fotke kai sesele buvau, nežinau ar kas matysis, neturiu darbe kitokiu fotkiu smile.gif o teminiuose vakareliuose daznai tenka lankytis smile.gif
sesele
*

atrodo super ir ta raudona -ir kai buvai sesele. thumbup.gif tik biski nuotraukyte tai mazoka. biggrin.gif

na visai normalia tarodytu namu seimininke su tuo kelraisciu ant kojos.
user posted image
tik as sulietuvinciau pajamciau ne dulkiu sluotele i rankas o kocela
user posted image
na jei dirbi kazino, na man tas salikas jegovans prisipauzdini kupiuru ir suveri ant siulo
user posted image
user posted image
zokeja
user posted image
ledu pardaveja
user posted image
boksininke
user posted image

Papildyta:
seklys
user posted image
profesija- kalinys
user posted image
mokine na nz gal ir netinka prie profesiju? g.gif
user posted image
stiuardese- na ga lcia daugiau tinka ne lektuvo o laiva- na tie kur butna kruiziniai laivai
user posted image
gitarsitas
user posted image
geisa manu irgi tiktu pagal profesija
user posted image
ukininkas
user posted image
Papildyta:
manau profesijos tai riekia riktis daugiau ka garderobe turi, o paskui tik detales derinti. juk tu profesiju tai daug yra . 4u.gif cia aas mazdaug tokias idomesnes parinkai. gal but temos pavadinimas- profesija kuria tu dabar uziimiar profesija pagal kuria tu noretum dirbti. ax.gif
kle0patra
labai dekui uz idejas mirksiukas.gif ax.gif

dar nemazai laiko iki to vakarelio (02.29d), yra laiko pasvarstyti ax.gif

Avocado
QUOTE(kle0patra @ 2008 01 23, 16:45)
raudonas vakarelis

sesele
*

Giriu foto! 4u.gif thumbup.gif

As dalyvavau pries pora metu vakarelyje - daktarai ir seseles mirksiukas.gif visai idomu buvo.. bet kazkaip jau per daug vienodai visi ziurejosi cool.gif

O profesijose irgi buvau bigsmile.gif deja neturiu foto... buvo labai idomu, nes ne per keblu, gali issirinkt is milijono prosefiju - pagal drabuziu garderoba, poreikius ir pan.. o ir kiek ivairiausiu ideju pasimate, kazkaip visi stengesi nebuti banalus smile.gif
Papildyta:
ritperliukas, nerealiu foto pridedi! wub.gif bet man kazkaip atrodo, kad neimanoma man butu iki tokiu grozybiu pasiruosti... blink.gif nezinau kodel verysad.gif nors gal idedant pastangu viskas imanoma 4u.gif
Gitatuka
4u.gif Sveikutes,
Paskaitineju tema. Nes man ji irgi labai aktuali. Per metus turim kokius 2-3 teminius vakarelius. Balandi nusimato Flinstaunu (gal turit pavyzdeliu). Idomiausiai atrode is buvusiu temu, tai Leliuku balius. Rudeni turejom pizamu tema, tai per daug nieko ispudinga, taciau labai patogu buvo:D . Dar apturejom Progini - Kreizi vakareli. Per Naujus rengemes vasariskai. Savotiskai atspindejo nuotaika mirksiukas.gif
4u.gif Dekui ritperliukas uz ikeltas foto. Galima pasisemti daug ideju.
ritperliukas
QUOTE(Sandruciux @ 2008 01 23, 19:40)
Giriu foto! 4u.gif  thumbup.gif

As dalyvavau pries pora metu vakarelyje - daktarai ir seseles mirksiukas.gif visai idomu buvo.. bet kazkaip jau per daug vienodai visi ziurejosi cool.gif

O profesijose irgi buvau bigsmile.gif deja neturiu foto... buvo labai idomu, nes ne per keblu, gali issirinkt is milijono prosefiju - pagal drabuziu garderoba, poreikius ir pan.. o ir kiek ivairiausiu ideju pasimate, kazkaip visi stengesi nebuti banalus smile.gif
Papildyta:
ritperliukas, nerealiu foto pridedi! wub.gif bet man kazkaip atrodo, kad neimanoma man butu iki tokiu grozybiu pasiruosti... blink.gif nezinau kodel verysad.gif nors gal idedant pastangu viskas imanoma 4u.gif
*

juk nebutina viska daryti kaip paveikslelyje parodyta, bet kakza panasau ar net orginaliau gali sugalvoti, nei tie paveisleliai, na as ju prisiunciua is ivairiu puslapiu tai zinai kartais kokiu ideju reikia kai varai i vakarely o cia paziuresjus i paveilslius kazkas kyla orginalaus ir idomaus. mirksiukas.gif
Gitatuka- turiu flinstonai ane na prasau
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
dar zinau lyg pas juo gyvuneliu buvo- dino ir kate tokia. tai manau dino tai pasiieksosi per google.
Papildyta:
QUOTE(Gitatuka @ 2008 01 23, 21:07)
4u.gif Sveikutes,
Paskaitineju tema. Nes man ji irgi labai aktuali. Per metus turim kokius 2-3 teminius vakarelius. Balandi nusimato Flinstaunu (gal turit pavyzdeliu). Idomiausiai atrode is buvusiu temu, tai Leliuku balius. Rudeni turejom pizamu tema, tai per daug nieko ispudinga, taciau labai patogu buvo:D . Dar apturejom Progini - Kreizi vakareli. Per Naujus rengemes vasariskai. Savotiskai atspindejo nuotaika mirksiukas.gif
4u.gif Dekui ritperliukas uz ikeltas foto. Galima pasisemti daug ideju.
*

o foto gal galima pamatyti ? rolleyes.gif

ner uz ka. svarbu, kad kazkam padeda, gal kas nors ideju prisirankioja geru bet man seip patinka foto tos kurios imeta zmones, kur buna realus balius, su kaukem, atributika, dekoracijom. tada ir bendras vaizdas matosi thumbup.gif o ne sitie paveiksleliai kur pozuoja. mirksiukas.gif

manau flinstonu tai nesunku atributika pasidaryti kailiai kaulu ant kardono prispiesi prisisegi i plaukus dar kur nors, pasidarai tokius nudriskusius drabuzius, vietoj tu koju kur pas vyrus,uzsideja maxsimoje maciau tokias plaukuotas tipo tapkes kaip kojas, kaip gorilos, bet buna ir tipo kai tikros kojos manu flinstonu vakareliui tikrai tiktu tokios tapkes biggrin.gif thumbup.gif nepamirskit butinai mergaites foto ideti. biggrin.gif lausim samlsu gi pasiziureti kaip atrodo bendras vakarelis
Gitatuka
4u.gif Dekui uz Flinstaunu nuotrauku pvz. O as galvojau gal is kokiu kaulu karolius pasidaryt? Na, bus dar matyt, dar toli balandis.

idesiu nuotrauku is teminiu vakaru mirksiukas.gif
Papildyta:
Leliukų vakarėlis
user posted image

user posted image

Vaizdingi vaizdai buvo, kai ejome gatvemis i fotoatelje biggrin.gif ...vairuotojai praleisdavo, net ne pesciuju perejose.
Gitatuka
Proginis - Kreizi vakarėlis

user posted image

Dar ir vestuvininkus nuskausmint spėjome

user posted image

Papildyta:

Mano jubiliejus

user posted image

o cia drauges 25-metis
user posted image

Papildyta:

Pizamu vakarelis

user posted image

user posted image

buvo pasitaikes pasakiskas lapkricio vidurys wub.gif

Papildyta:

10-osios musu vestuviu metines, ant Adrijos juros kranto. Tema atitinkamai biggrin.gif ...jaunieji, svotai ir pabrolys su pamerge biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

...ir dar turejom nemaza palyda, ten poisliaujanciuju turistu. lotuliukas.gif

Papildyta:

O cia turejome i susitikima atvykti ryzais plaukais ir su tatoo. Buvo kas su tikromis tatuiruotėmis, kas klijavo. As piesiausi, pamenu ant Palangos tilto viena moterele su kazkokiu rasalu paise. Issilaike pora savaiciu.

user posted image
Papildyta:
drinks_cheers.gif kol kas tiek...jei dar prisiminsiu, ikelsiu
ritperliukas
Gitatuka nu bet tavo foto mane pritrenke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif neturiu zodziu ziauriai fainos nuotraukos tokios keliancios nuotaika, matosi kreizova pas tave chebra thumbup.gif . man ypac patiko leliuku balius thumbup.gif lotuliukas.gif super. ir dar patiko, pizamu vakarelis kur laive thumbup.gif negaliu prikolna nuotrauka lotuliukas.gif zinai ir tokia ne pozuojanti- o kas ka veikia toje valtyje thumbup.gif man tas ypac berniukas kur rata vairuoja. thumbup.gif jezau kaip noriu vestuviu metiniu tokiu (nagal netokiu, bet panasiu), thumbup.gif thumbup.gif, kad butu ka atsiminti paminejus vestuviu data. thumbup.gif
o proginis vakarelis i berniukus tavo paziurejus kurie su perukais tai, man primene filma- paskutiniai bremeno muzikantai lotuliukas.gif - nemirtingas filmas, ten irgi keistuoliu teatro aktoriai buvo superukais beveik visa filma tai juokingai atrode. thumbup.gif
Gitatuka
4u.gif Dekui, ritperliukas musu chebrule jau daugel metu susibiciuliavusi ir laukiam labai tu susiburimu.

Radau sia tema, tai dabar semsiuos minciu rolleyes.gif drinks_cheers.gif
ritperliukas
QUOTE(Gitatuka @ 2008 01 24, 22:02)
4u.gif Dekui, ritperliukas musu chebrule jau daugel metu susibiciuliavusi ir laukiam labai tu susiburimu.

Radau sia tema, tai dabar semsiuos minciu  rolleyes.gif  drinks_cheers.gif
*

o butinai lauskim apsilankant biggrin.gif
mamyte555
Sveikos mamytes... thumbup.gif Jus tokios isradingos...

Turiu toki prasyma mirksiukas.gif ..Gal kas turit ideju 1978m (80-tu metu) aprangos ...
Hipiai tai cia 70 tu apranga, disco cia irgi man atrodo 70 tu..o kas tiktu 80 tu metu aprangai??

Buciau be galo dekinga... biggrin.gif
-Sigi-
Oi!! Ir kaip aš ankščiau nesumasčiau SM pasieškoti šitos temos. Man ant nosies kabo vakarėlis - "Aš - Herojus". Minčių nulis, jau pradedu pulti į paniką. Gal kas ką patartumėt.
Tiesa pati nelabai žinau ar į tą savoką isipaišytu pavyzdžiui pasakos herojus?
ritperliukas
QUOTE(mamyte555 @ 2008 01 25, 17:52)
Sveikos mamytes... thumbup.gif Jus tokios isradingos...

Turiu toki prasyma mirksiukas.gif ..Gal kas turit ideju 1978m (80-tu metu) aprangos ...
Hipiai tai cia 70 tu apranga, disco cia irgi man atrodo 70 tu..o kas tiktu 80 tu metu aprangai??

Buciau be galo dekinga... biggrin.gif
*

na biski sunkoka tema, na manau hipiai irgi tikrai tiktu,ir disco tik pasiziurek i madas gal per google, suvesk. nes kiek zinau disco tai ilgai gyvavo ir manau ta laikmety tikrai apime bet va i madas reikia pasiziureti.
http://www.siauliaiplius.lt/ezimagecatalog...e/phpNKj6Gv.jpg
manau gal i ta laikety bilai i eina g.gif
jau man atrodo tokie kaip ir pankai atsirado g.gif manu reiktu nuotraukas mamu albu pavartyti ir matytusi kokios mados tuo laiku vyravo
Papildyta:
QUOTE(-Sigi- @ 2008 01 25, 18:31)
Oi!! Ir kaip aš ankščiau nesumasčiau SM pasieškoti šitos temos. Man ant nosies kabo vakarėlis - "Aš - Herojus". Minčių nulis, jau pradedu pulti į paniką. Gal kas ką patartumėt.
Tiesa pati nelabai žinau ar į tą savoką isipaišytu pavyzdžiui pasakos herojus?
*

herojai
user posted image
kokia ksena - na manu irgi herojus
user posted image
ostinas poersas sory nemoku nagliskai parasyti
user posted image
na cia is tokio filmo v- vandete
user posted image
cia pabandyk dar pasiizureti
http://www.zoogstercostumes.com/landing/superhero.php
http://anniescostumes.com/adchhero.htm

gal dar pabandykper obuoly pasieiskoti herojisku filmu na kaip x-menai g.gif

mamyte555
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 25, 22:11)
na biski sunkoka tema, na manau hipiai irgi tikrai tiktu,ir disco tik pasiziurek i madas gal per google, suvesk. nes kiek zinau disco tai ilgai gyvavo ir manau ta laikmety tikrai apime bet va i madas reikia pasiziureti.
http://www.siauliaiplius.lt/ezimagecatalog...e/phpNKj6Gv.jpg
manau gal i ta laikety bilai i eina  g.gif
jau man atrodo tokie kaip ir pankai atsirado g.gif  manu reiktu nuotraukas mamu albu pavartyti ir matytusi kokios mados tuo laiku vyravo
Papildyta:

herojai
user posted image
kokia ksena - na manu irgi herojus
user posted image
ostinas poersas sory nemoku nagliskai parasyti
user posted image
na cia is tokio filmo v- vandete
user posted image
cia pabandyk dar pasiizureti
http://www.zoogstercostumes.com/landing/superhero.php
http://anniescostumes.com/adchhero.htm

gal dar pabandykper obuoly pasieiskoti herojisku filmu na kaip x-menai  g.gif
*

Klausykit dabar kazkaip pagalvojau ar 1978- tai skaitosi 70-ieji ar 80 ieji??? g.gif
aushrele
QUOTE(mamyte555 @ 2008 01 26, 10:35)
Klausykit dabar kazkaip pagalvojau ar 1978- tai skaitosi 70-ieji ar 80 ieji??? g.gif
*

80-ieji 4u.gif
mamyte555
QUOTE(aushrele @ 2008 01 26, 13:02)
80-ieji  4u.gif
*

As dabar bandziau pasiziureti internete, tai kazkodel yra rasoma pvz. 70-ieji tai 1971-1979...???
Tai dabar visai nesuprantu? g.gif
gal yra daugiau nuomoniu?
Gitatuka
QUOTE(aushrele @ 2008 01 26, 11:02)
80-ieji  4u.gif
*

4u.gif perzvelgiau cia 80-tieji, tai nepasakyciau, kad kazkas isskirtinio matytusi. na vyrukams, tai geleti marskinukai...o mergaitems g.gif ...plaukuosenos sugarbanintos, iskeltos sruogos rolleyes.gif
mamyte555
QUOTE(Gitatuka @ 2008 01 26, 15:38)
4u.gif perzvelgiau cia 80-tieji, tai nepasakyciau, kad kazkas isskirtinio matytusi. na vyrukams,  tai geleti marskinukai...o mergaitems  g.gif ...plaukuosenos sugarbanintos, iskeltos sruogos rolleyes.gif
*

Aciu labai visom... biggrin.gif
As perziurejau 80 metu stiliuka tai is tikruju ten jau yra madonos stilius,ozzy osborne ir t.t., o madona savo karjera pradejo nuo 1982m,ozzy irgi mazdaug nuo 1980 m. tai as kaip supratau 1978 priklauso 70-tiem ...

aushrele
QUOTE(mamyte555 @ 2008 01 28, 07:49)
As perziurejau 80 metu stiliuka tai is tikruju ten jau yra madonos stilius,ozzy osborne ir t.t., o madona savo karjera pradejo nuo 1982m,ozzy irgi mazdaug nuo 1980 m. tai as kaip supratau 1978 priklauso 70-tiem ...
*

1982 - jau 90-ieji, o 1978 deja yra 80-ieji 4u.gif
ritperliukas
QUOTE(mamyte555 @ 2008 01 28, 09:49)
*

man irgi taip atrodo drinks_cheers.gif kad bet koks skirtumas imk laikotarpy nuo 1980 iki kokiu 1990 metu ir ten pasiziurek bus tikrai viduriukas ir pataikysi i ta stiliu. per desimtmeti mazdaug dideliu pokyciu nera , na gal madoje tai yra labai dideli. nas pzv rengciausi pasiziurejus i madonos stilius,
radau kvalifikacija
jei nuo 1980 iki 1999- tai skaitosi 8 - tasis desimtmetis
o jei nuo 1970 iki 1979 tai skaitosi 7- tasis desimtmetis.
na na gal jau bus aiskiau tau.
o jei 1900 iki 1999 tai skaitosi -XX amzius.
man patinka vilkipedijoje cia parasyta kad 8- ajam desimtmeciui
budinga
Popkultūra
Disko, pankroko, gotikinio roko muzika.
Žvaigždžių karų trilogija
Įvykiai Lietuvoje
Suburta roko grupė Hiperbolė
cia nuo rodoje placiau

http://lt.wikipedia.org/wiki/XX_am%C5%BEia...e%C5%A1imtmetis

na tiesa saknt pamirsau kkokio tau desimtmecio reikia tai va nuoroda dar dedu ir 70- metcio, tai reiskia kad dar buvo hipiai

va cia yra rasoma Popkultūra
The Beatles
The Doors
1969 – Vudstoko festivalis JAV, hipių judėjimo apogėjus
Seksualinė revoliucija
Džeimsas Bondas
cia palciau aprasyta apie 7 -desimtmety
http://lt.wikipedia.org/wiki/XX_am%C5%BEia...e%C5%A1imtmetis

Papildyta:
QUOTE(aushrele @ 2008 01 26, 13:02)
80-ieji  4u.gif
*

tikrai ne 80 - tieji , 1978- skaitosi 70- tieji - nes priklauso 7 desimtmeciui smile.gif
Papildyta:
jei tau reikai 1978 metu tai tau tinka tokia paranga
http://www.fantasycostumes.com/adult_costu...s_costumes.html
hipiai tau i ta laikotarpy tikrai tinka. gali rengtis drasiai.
http://www.chickenshop.co.uk/acatalog/costum/70retro.htm
http://www.anytimecostumes.com/ecommerce/c...ct_id=005760747
na cia dar yra tos mados nuo 60,70, 80. pasiziurek ir palyginsi kuom skiriasi.
http://www.costumesinc.com/t184/60s-70s-80...ume-themes.html
na tikiuosi padejau dabar bus aiskiau
aushrele
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 28, 11:24)
tikrai ne 80 - tieji , 1978- skaitosi 70- tieji - nes priklauso 7 desimtmeciui  smile.gif
*

nu šaaakės, mokykloj mumis kitaip mokė doh.gif blink.gif
arune
Sveikos,ruošiamės kelti pižamų vakarėlį 6 m.dukrytės gimtadienio proga. Suaugę taip pat t.b.su pižamom. Pritrūkau idėjų su galvos apdangalais,ir šiaip... Jūs čia visos tokios išradingos. Gal padėsit? Ačiū.
ritperliukas
QUOTE(aushrele @ 2008 01 28, 17:52)
nu šaaakės, mokykloj mumis kitaip mokė doh.gif  blink.gif
*

tu cia gal maisai su amziais g.gif biggrin.gif nes 1990 priklauso 21 amziui
ritperliukas
QUOTE(arune @ 2008 01 29, 09:10)
Sveikos,ruošiamės kelti pižamų vakarėlį 6 m.dukrytės gimtadienio proga. Suaugę taip pat t.b.su pižamom. Pritrūkau idėjų su galvos apdangalais,ir šiaip... Jūs čia visos tokios išradingos. Gal padėsit? Ačiū.
*

na galima tokius tinkliukus ant galvos uzsideti, zinau kad tuos tinkliukus deda kai perkti is maxsimos perukus biggrin.gif na cia kai uzsieni rodo..... paskui pas ka ilgi plaukai susisukti bigudukus......galima nz kaip tas dalykas vadinasi kur pu dusu rusu laikais eidavo maudytis ir dedavo tokia kepurele ji ten kur budavo kumyte tai krastukai pagarbanoti.... manau nesunku gal ta kepure ir paciai pasidaryti g.gif , paskui dar glima uzsideti toky kai ponickos(ponios) miega ir ant akiu toky raisty deda. http://www.teida.lt/images/adm_source/30030%20010_mazas.jpg tai va ta raisty pasimovei ant plauku ir puikus pizaminis aksesuaras. galima kam negeda blush2.gif dar nusipirkti kaukiu ant veido ir isiteplioti na aisku visa vakarely nepabusi , bet bent jau pradzioje tai neblogai atrodytu
http://www.ironicconsumer.com/misc/dead_se...ac_front_02.jpg
pasiziurek sita nuoroda gal tau ji pravers
http://good-times.webshots.com/album/554563157GrJaUi
http://www.stiliukas.lt/index.php?page=blogs&blog_id=109
http://images.google.lt/imgres?imgurl=http...m%3D1%26hl%3Dlt

jei dar kas saus i galva parasysiu biggrin.gif saunus vakarelis turetu buti. thumbup.gif lauksim foto biggrin.gif
ritperliukas
del pizamu vakarelio dar-
manau kaip akcentas tiktu popkornai, gali dukrytei padaryti koky filmuka apie ja. susesti visi ir ziuresiti. valgydami popkornus. smile.gif ( na cia dalinuosi mintimis kai as su draugem galvoju daryti pizamu vakareli -tai pances sakem isinuomuosim koky filma ir ziuresim traskindamos pokornus) aisku grozio proceduros. kremai, kaukes lakai ir t.t nz gal kokiu dar zaidimu. kai zaidzia kazkoky zaidima zinau su dektukais(na aisku gal namuose ir nesaugu bet galima kazka panasau pagalvoti) teisa ir dar kazkas uzkrito man dabar tas zaidimas.galima pasiziureti kokius burimus. g.gif
gal cia dar pasisemsi
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=183424
DeeDee
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 28, 11:24)
<...>
jei nuo 1980 iki 1999- tai skaitosi 8 - tasis desimtmetis
o jei nuo 1970 iki 1979 tai skaitosi 7- tasis desimtmetis.
<...>

tikrai ne 80 - tieji , 1978- skaitosi 70- tieji - nes priklauso 7 desimtmeciui  smile.gif

*

7-tasis dešimtmetis 1961-1970; -> pagal wikipedia.lt
8-tasis dešimtmetis 1971-1980; -> pagal wikipedia.lt
9-tasis dešimtmetis 1981-1990; ir t.t. -> pagal wikipedia.lt

QUOTE(aushrele @ 2008 01 28, 15:52)
nu šaaakės, mokykloj mumis kitaip mokė doh.gif  blink.gif
*

čia ne šakės, o mokyklos spragos 4u.gif
jokubaite
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 29, 18:47)
7-tasis dešimtmetis 1961-1970; -> pagal wikipedia.lt
8-tasis dešimtmetis 1971-1980; -> pagal wikipedia.lt
9-tasis dešimtmetis 1981-1990; ir t.t. -> pagal wikipedia.lt
čia ne šakės, o mokyklos spragos  4u.gif
*

ne į temą, bet gal ne mokyklos, o mokinio g.gif
DeeDee
QUOTE(joreta @ 2008 01 29, 18:49)
ne į temą, bet gal ne mokyklos, o mokinio  g.gif
*

konkretaus žmogaus mokyklos spragos - tokia esmė buvo wink.gif
aushrele
Sorry, spragos ne spragos, net net paklausiau draugo (kuris beje mokėsi istorijos pas tą pačią mokytoją doh.gif ) taaarkim, kad wikipedia cia teisi nebesigilinam 4u.gif

QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 29, 10:18)
tu cia gal maisai su amziais  g.gif  biggrin.gif nes 1990 priklauso 21 amziui
*

ir skaitau čia, bet man kažkas neaišku, mes juk dabar gyvenam 21 amžiui, t.y 1990 metai yra 20 amžius, o nuo 2000 metų jau skaičiuojasi 21 amžius 4u.gif
DeeDee
QUOTE(aushrele @ 2008 01 29, 21:18)
<...> o nuo 2000 metų jau skaičiuojasi 21 amžius 4u.gif
*

nuo 2001 4u.gif
Kiek painiavos sukelia žmonėms tie laikmečių teminiai vakarėliai. Ką mama devėjo 8 dešimtmety atsimenu, o ir nuotraukos yra ir tai, ką buvo pasilikus mergautinių - mada skyrėsi. Taip, kad jei jau duodas konkretus laikotarpis, reiktų ir laikytis wink.gif
aushrele
QUOTE(Sraunius @ 2008 01 29, 21:33)
nuo 2001  4u.gif
Kiek painiavos sukelia žmonėms tie laikmečių teminiai vakarėliai. Ką mama devėjo 8 dešimtmety atsimenu, o ir nuotraukos yra ir tai, ką buvo pasilikus mergautinių - mada skyrėsi. Taip, kad jei jau duodas konkretus laikotarpis, reiktų ir laikytis wink.gif
*

Su tuo sutinku, tik norėjau pastebėti, kad šioj vietoj neteisingai buvo 4u.gif

P.S. manyčiau kartais nereikia užsipulti neišmanymu.. g.gif
ritperliukas
nu ne esme cia tie amziai ir desimtmeciai biggrin.gif svarbu dalintis patirtimi, patarimais tongue.gif siame skyrelyje biggrin.gif 4u.gif
mamyte555
QUOTE(ritperliukas @ 2008 01 30, 12:38)
nu ne esme cia tie amziai ir desimtmeciai  biggrin.gif  svarbu dalintis patirtimi, patarimais  tongue.gif  siame skyrelyje biggrin.gif  4u.gif
*

Mergaites, as tai taip supratau su tais desimtmeciais g.gif ...Is tikruju nuo 1970-1979 priklauso 8 desimtmeciui, o 1980-1989 priklauso 9 desimtmeciui...Bet jei mes ziuresim pagal kostiumus (kur mums duoda internetines svetaines) yra skirtumas wub.gif ...kazkodel 70-mecio madai jie priskyre mada nuo 1970-1979, o 80 mecio madai nuo 1980-1989...

Labai jums aciu dar karta...labai geru nuorodu cia atradau thumbup.gif
ritperliukas
QUOTE(mamyte555 @ 2008 01 30, 12:55)
Mergaites, as tai taip supratau su tais desimtmeciais g.gif ...Is tikruju  nuo 1970-1979 priklauso 8 desimtmeciui, o 1980-1989 priklauso 9 desimtmeciui...Bet jei mes ziuresim pagal kostiumus (kur mums duoda internetines svetaines) yra skirtumas wub.gif ...kazkodel 70-mecio madai jie priskyre mada nuo 1970-1979, o 80 mecio madai nuo 1980-1989...

Labai jums aciu dar karta...labai geru nuorodu cia atradau thumbup.gif
*

na matai ten pvz 1970 tie hipiai prasidejo ir buten ten tu kostiumu hipiu daugiausia., o jau nuo 1980 jau ten pankai visokie rokeriai ir t.t neprisimenu dabar tenkazkas. nu bet esme tame, kad ko tau reikejo ta radai
Olga1
Sveikos,
noriu ir as parodyti kaip per vestuves pasidarem linksma fotosessija su karnavaliniais rubais! Nuu taip patiko! Nes keitem kostiumus vienas po kito, nuotrauku pridarem begale, dar taip linksmai nesifotkinau! biggrin.gif nuotraukos
Avocado
QUOTE(Olga1 @ 2008 01 31, 14:37)
Sveikos,
noriu ir as parodyti kaip per vestuves pasidarem linksma fotosessija su karnavaliniais rubais! Nuu taip patiko! Nes keitem kostiumus vienas po kito, nuotrauku pridarem begale, dar taip linksmai nesifotkinau!  biggrin.gif nuotraukos
*

NUOSTABU! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Gitatuka
QUOTE(Olga1 @ 2008 01 31, 12:37)
Sveikos,
noriu ir as parodyti kaip per vestuves pasidarem linksma fotosessija su karnavaliniais rubais! Nuu taip patiko! Nes keitem kostiumus vienas po kito, nuotrauku pridarem begale, dar taip linksmai nesifotkinau!  biggrin.gif
nuotraukos
*

Nerealiai...o tai cia per savo vestuves, taip sugalvojot fotosesija pasidaryt?
ritperliukas
QUOTE(Olga1 @ 2008 01 31, 14:37)
Sveikos,
noriu ir as parodyti kaip per vestuves pasidarem linksma fotosessija su karnavaliniais rubais! Nuu taip patiko! Nes keitem kostiumus vienas po kito, nuotrauku pridarem begale, dar taip linksmai nesifotkinau!  biggrin.gif nuotraukos
*

thumbup.gif thumbup.gif geras kokie faini bicai tokie sexy
Olga1
QUOTE(Gitatuka @ 2008 01 31, 18:32)
Nerealiai...o tai cia per savo vestuves, taip sugalvojot fotosesija pasidaryt?
*

Vestuves ne mano o mano puskes, as svocia buvau!
vaidoska
QUOTE(Olga1 @ 2008 02 01, 19:44)
Vestuves ne mano o mano puskes, as svocia buvau!
*

Saunios nuotraukos thumbup.gif Kiek minciu merginos turit thumbup.gif thumbup.gif smagu su Jumis.
Manes taip pat laukia teminis vakarelis...busiu geisa, nes labai patiko nuotraukyte ideta i cia blush2.gif , o gal turite minciu kaip butu galima aprengti vyruka? nes man nepavyksta surasti doh.gif aciu 4u.gif
ritperliukas
QUOTE(vaidoska @ 2008 02 04, 14:14)
Saunios nuotraukos  thumbup.gif  Kiek minciu merginos turit  thumbup.gif  thumbup.gif  smagu su Jumis.
Manes taip pat laukia teminis vakarelis...busiu geisa, nes labai patiko nuotraukyte ideta i cia  blush2.gif , o gal turite minciu kaip butu galima aprengti vyruka? nes man nepavyksta surasti   doh.gif  aciu  4u.gif
*

na cia gal ka rasi?
user posted image
user posted image

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...0_1987_35612164
http://www.buycostumes.com/Category/0/Prod...?REF=SCE-nextag
http://www.scavengeinc.com/costumes/ninja/...b70073ed26a842c
http://www.scavengeinc.com/costumes/ninja/...wig-p-3148.html
http://www.costumzee.com/tag/samurai/
Papildyta:
na galetym pvz aprengti juodai kaip nindzia ant galvos uzdeti juoda kepure ir iskirpti kur akys, na aksesuaru tai senukuose paieskok, gal rasi zaislu skyriuje. tem maciau kad yra kauboju (kepure, pentinai, sautuvas ir dirzas) ir piratu buna, tai gal ir ten nindziu buna tu 3 asmeniu peiliu (na tokiu kaip sakes) na nz jei izurejot filmuka vezliukai ninzes tai ten jie tuos daiktus nesiojosi kardus, lazda, tas sakes ir nepamenu dar kazka
Papildyta:
berots penciakus ar kaip jeiten vadinasi biggrin.gif
vaidoska
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 04, 16:55)
na cia gal ka rasi?
user posted image
user posted image

http://us.st11.yimg.com/us.st.yimg.com/I/y...0_1987_35612164
http://www.buycostumes.com/Category/0/Prod...?REF=SCE-nextag
http://www.scavengeinc.com/costumes/ninja/...b70073ed26a842c
http://www.scavengeinc.com/costumes/ninja/...wig-p-3148.html
http://www.costumzee.com/tag/samurai/
Papildyta:
na galetym pvz aprengti juodai kaip nindzia ant galvos uzdeti juoda kepure ir iskirpti kur akys, na aksesuaru tai senukuose paieskok, gal rasi zaislu skyriuje. tem maciau kad yra kauboju (kepure, pentinai, sautuvas ir dirzas) ir piratu buna, tai gal ir  ten nindziu buna tu 3 asmeniu peiliu (na tokiu kaip sakes) na nz jei izurejot filmuka vezliukai ninzes tai ten jie tuos daiktus nesiojosi kardus, lazda, tas sakes ir nepamenu dar kazka
Papildyta:
berots penciakus ar kaip jeiten vadinasi  biggrin.gif
*

oi kaip aciu, manau tikrai kazka sumastysiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif
ritperliukas
ner uz ka mirksiukas.gif
ritperliukas
kazkaip nyku cia pasidare niekas turbut nesilanko visos valentino dienos rupesciais uzseme biggrin.gif
mamyte555
klausykit mergaites g.gif ...o gal kas turit koki scenariju kaip temini vakareli pravesti ( mano tema tai bus 70-ieji)?

Manau tik apsirengimo ir muzikos yra per mazai...gal kokiu zaidimu zinot kurie tiktu tokiai temai?
Gal kokiu minciu turit del papuosimo? Kokia turetu buti atributika?
ritperliukas
QUOTE(mamyte555 @ 2008 02 10, 20:53)
klausykit mergaites g.gif ...o gal kas turit koki scenariju kaip temini vakareli pravesti ( mano tema tai bus 70-ieji)?

Manau tik apsirengimo ir muzikos yra per mazai...gal kokiu zaidimu zinot kurie tiktu tokiai temai?
Gal kokiu minciu turit del papuosimo? Kokia turetu buti atributika?
*

na zaidimu netingek pasiiekoti pora pusalpiuku atgal sios temos, nes tikriai prisimenu dejau nuoroda i zaidimus. ir dar kelta zaidimu rasiau. paskui jei per mazai zaidimu, tai pasiieskok skyrelyje- vestuves. ten gal ir kokiu scenariju rasi, na aisku ten daugiau vestuvems bet kazka gali prisitiakyti ir sau. na cia matai jei papuosimai- tai jau geriau kazka ieskoti tinkancio tavo scenrijui.na veliau paieskosiu, gal ka rasiu gal kas dar saus i galva. parasysiu
netingek dar paskaitinek is senesnes temos zinuciu, ten prisimenu viena mama lygtais turejo scenariju mazu, jai i az parasyk gal ji vis dar tebe turi ji
mamyte555
QUOTE(ritperliukas @ 2008 02 11, 13:00)
na zaidimu netingek pasiiekoti pora pusalpiuku atgal sios temos, nes tikriai prisimenu dejau nuoroda i zaidimus. ir dar kelta zaidimu rasiau. paskui jei per mazai zaidimu, tai pasiieskok skyrelyje- vestuves. ten gal ir kokiu scenariju rasi, na aisku ten daugiau vestuvems bet kazka gali prisitiakyti ir sau. na cia matai jei papuosimai-  tai jau geriau kazka ieskoti tinkancio tavo scenrijui.na veliau paieskosiu, gal ka rasiu gal kas dar saus i galva. parasysiu
netingek dar paskaitinek is senesnes temos zinuciu, ten prisimenu viena mama lygtais turejo scenariju mazu, jai i az parasyk gal ji vis dar tebe turi ji
*

Bet zinai as noreciau kad visa aplinka , zaidimai ir scenarijus atitiktu butent tai temai...nes siaip standartini scenariju nelabai pritaikysi...Idomu kokius zaidimus zaide musu tevai, reikes paklausti smile.gif As dar bandau internete paieskoti gal ka surasiu tinkamo.. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.