Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

Nu va, mergaiės, dariausi virsutinius vokus balandzio 4, o daber jau nė žymės nėra, kur operuota. Nu nerealiai džiaugiuosi, kad ryžausi...kai pažiūriu į senesnes fotkes, tai net šiurpas nukrato. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Onomotopėja @ 2012 08 10, 21:51)
Nu va, mergaiės, dariausi virsutinius vokus balandzio 4, o daber jau nė žymės nėra, kur operuota. Nu nerealiai džiaugiuosi, kad ryžausi...kai pažiūriu į senesnes fotkes, tai net šiurpas nukrato. biggrin.gif

Priminkit, ka konkreciai Jum dare 4u.gif
Atsakyti
Virsutinius vokus operavo, antakiu nekele.
Atsakyti
Kur ir pas ka operavotes,kek kainavo?
Atsakyti
Klaipėdoje , pas Bagdoną, 1500 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Onomotopėja @ 2012 08 18, 09:20)
Klaipėdoje , pas Bagdoną, 1500 Lt.

Labas, man Klaipeda labai tiktu, bet taip noretusi daugiau atsiliepimu apie ji ax.gif .
Atsakyti
Mes ėjome dviese, su drauge, abiem gerai padarė.
Atsakyti
QUOTE(Onomotopėja @ 2012 08 19, 08:32)
Mes ėjome dviese, su drauge, abiem gerai padarė.

O kur ir pas ka operavotes?Kiek kainavo?
Labai noriu operuotis,bet nezinau pas ka geriau nueiti g.gif
Atsakyti
QUOTE(lapa @ 2012 08 19, 13:03)
O kur ir pas ka operavotes?Kiek kainavo?
Labai noriu operuotis,bet nezinau pas ka geriau nueiti g.gif

Pas Bagdona.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 10, 20:37)
SVEIKOS, jungiuos ir as. Noriu si menesi uzsirasyt konsultacijai kazkur virsutinius vokus tvarkyt ir rudeni but grazesne  bigsmile.gif
Labai noreciau i 2500lt. isipaisyt  ax.gif
As irgi apie Kauna mastau (esu is Klaipedos). Gal pas Viksraiti ar Kaikari... Kur tu galvoji?


Pas Kaikairi, renku info apie ji. Taciau kiek suzinojau jo ,,arkliukas" (.)(.), bet ne vokai. Tad paieskos tesiasi.
Papildyta:
QUOTE(linadrija @ 2012 07 17, 14:40)
Sveikutės,
Perskaičiau visą temą - ir tvirtai pasiryžau darytis plastinę viršutinių vokų operaciją , tik va reik spėt susiorganizuot per rugpjūtį. Klausimas būtų - ar kas darėtės pas Vaičiūną? labai lauksiu į až komentarų


Dairiausi, bet.........pamaciau laida ,,Su Asta ant raudonos sofkes" biggrin.gif , vajeiku, jeigu jis taip dirba, kaip kalba, eina tadu jis dar treniruotis ant manekenu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 09 02, 08:04)
Pas Kaikairi, renku info apie ji. Taciau kiek suzinojau jo ,,arkliukas" (.)(.), bet ne vokai. Tad paieskos tesiasi.

Duok zinot apie paieskas 4u.gif
As taip noreciau daugiau atsiliepimu apie Bagdona cool.gif , butu taip patogu Klaipedoj vietoj.
Atsakyti
QUOTE(Onomotopėja @ 2012 08 18, 09:20)
Klaipėdoje , pas Bagdoną, 1500 Lt.


popigiai prasisukote, mano draugenaite iesko virs. voku chirurgo, Vitkaus klinikoje 4500 lt. uzisprase. Man gi reikia apatiniu, todel eisim urmu, tik skirtingi vokai. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 09 02, 08:07)
Duok zinot apie paieskas  4u.gif
As taip noreciau daugiau atsiliepimu apie Bagdona  cool.gif , butu taip patogu Klaipedoj vietoj.


Butinai. 4u.gif As is VLN, bet gatava varyt iki ........., kad tik gerai padarytu, juk veidas.
Atsakyti