Įkraunama...
Įkraunama...

Plastinė vokų operacija

QUOTE(fuksė @ 2012 09 02, 08:11)
popigiai prasisukote, mano draugenaite iesko virs. voku chirurgo, Vitkaus klinikoje 4500 lt. uzisprase. Man gi reikia apatiniu, todel eisim urmu, tik skirtingi vokai.  biggrin.gif
Papildyta:
Butinai.  4u.gif As is VLN, bet gatava varyt iki ........., kad tik gerai padarytu, juk veidas.

As dar neprasisukau, cia buvau uz kita forumiete parasius apie Bagdona biggrin.gif .
Vilniuj jau man kosmosas kainos cool.gif
O kada planuoji? As labai noriu pasidaryt rudeni rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 09 02, 08:20)
As dar neprasisukau, cia buvau uz kita forumiete parasius apie Bagdona biggrin.gif .
Vilniuj jau man kosmosas kainos  cool.gif
O kada planuoji? As labai noriu pasidaryt rudeni  rolleyes.gif


Planu nera, speca visu pirma reikia rasti. Virsutinius ,,remontuosite"? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2012 09 02, 08:38)
Planu nera, speca visu pirma reikia rasti. Virsutinius ,,remontuosite"? bigsmile.gif

O kaip speco ieskosi? Skaitei visa tema ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 09 02, 08:50)
O kaip speco ieskosi? Skaitei visa tema  ax.gif ?


Vaziuosi i Kauna konsultuotis. Skaiciau ir ne tik sita, bet ir (.)(.)
Juk operuoja tie patys chirurgai, todel reikia vertinti ju teigiamus/neigiamus darbus. Labai istrigo SM rasliava apie Babajan. doh.gif Baisu pasidare juodai.
O sioje temoje kaip supratau Marakesh liko patenkinta jos darbu, ot ir zinok zmogau kam atsiduot lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai, kad nelabai isivaizduoju, ka ten galima blogai padryt, kai virsutinius vokus operuoja...pora plonyciu skuryciu nupjaut pagal piestuko linijas ir susiut paprastai...mano viena siule , isemus siulus, po savaites issiziojo,traumavau ant pilvo miegodama, nulekiau iskart, tai tai tik pleistru uzklijavo ir sugijo vel po savaites normaliai...labai jau paprasta cia operacija tie virsutiniai....tikrai nelakstyciau po Vilniu- Kauna ir nemokeciau dvigubai...
Atsakyti
20d. einu pas Bagdona konsultacijai ax.gif
Atsakyti
O kokia jusu nuomone ape Radzeviciu? Tikrai, kad Vilniuj sunku issirinkti. Man kazkaip istrigo jo komentaras apie , kad OP daro taip, kad nesimatytu, kad kas daryta, tik kaip prisimenu karaliunaites nosi, tai tikrai, kad nebuvo jokio rezultato po OP...
Atsakyti
QUOTE(manovasara @ 2012 09 17, 16:15)
O kokia jusu nuomone ape Radzeviciu? Tikrai, kad Vilniuj sunku issirinkti. Man kazkaip istrigo jo komentaras apie , kad OP daro taip, kad nesimatytu, kad kas daryta, tik kaip prisimenu karaliunaites nosi, tai tikrai, kad nebuvo jokio rezultato po OP...

Buvo buvo, patiesino, kreiva gi buvo smile.gif Tai kad ir nosies temelej ji visos kaip naturalista charakterizuoja. Gal tai ir gerai, drastiski pokyciai ne visada i nauda
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...a.d?id=59539807
Kada pradės daryti LT? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(re55 @ 2012 09 20, 18:59)

daro biggrin.gif
Atsakyti
Buvau pas Bagdona, uzsirasiau spalio 10d.
Kad tik galutiniu vaizdu buciau patenkinta unsure.gif

Po kiek dienu ar savaiciu vaizdas lyg niekur nieko nebuvo biggrin.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rytine Kava 10: 21 rugsėjo 2012 - 14:27
Rytine Kava laikysiu uz tave kumscius smile.gif
butinai nusifotkink pries kad po to galetum palyginti po smile.gif
kartais pamastau ir as apie sia procedura bet nesirystu
Atsakyti