Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

Noriu parodyti pirma savo megztuka, kuri numezgiau jusu visu pagalba 4u.gif

user posted image

Paprastas, be jokiu rastu, siltesniems orams. Dabar bandysiu koki sudetingesni nunarplioti.
Atsakyti
na tikrai gražus darbelis thumbup.gif o jau spalvos wub.gif taip ir toliau mirksiukas.gif

p.s. man tik norėtųsi ilgesnių rankovių - ar čia tik foto taip atrodo? g.gif
Atsakyti
Aha, rankoves tai reiks siek tiek pailginti ax.gif
Atsakyti
Gal kuri mezgeja patars ka daryt. Pradejau megzt sijona ratu virbalais su valu, numezgiau gal per sprindi ir tik tada apsiziurejau, kad mezginys persisukes doh.gif Nezinau kaip aiskiai parasyt. Na isivaizduokit paimam salika, jo viena gala persukam ir susiunam. Ar imanoma ka nors padaryt, gal isvert virbalus ir tada kaip nors ji atpainiot? Na taip jau gaila ardyt, rastas toks pakankamai sudetingas, letai mezgasi, tai ir tas sprindis turtas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 07, 09:53)
Gal kuri mezgeja patars ka daryt. Pradejau megzt sijona ratu virbalais su valu, numezgiau gal per sprindi ir tik tada apsiziurejau, kad mezginys persisukes doh.gif  Nezinau kaip aiskiai parasyt. Na isivaizduokit paimam salika, jo viena gala persukam ir susiunam. Ar imanoma ka nors padaryt, gal isvert virbalus ir tada kaip nors ji atpainiot? Na taip jau gaila ardyt, rastas toks pakankamai sudetingas, letai mezgasi, tai ir tas sprindis turtas smile.gif

labas
deja tokiu atveju aš ardau nes kitos išeities nėra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2009 07 07, 10:17)
labas
deja tokiu atveju aš ardau nes kitos išeities nėra  4u.gif


Vaje kokia liudna zinia verysad.gif Na is kitos puses gerai, kad po sprindzio, o ne po puses sijono pastebejau. Visokiu megztiniu esu kruvas prisimezgus, o va su virbalais su valu ir issiduriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 07, 09:53)
Gal kuri mezgeja patars ka daryt. Pradejau megzt sijona ratu virbalais su valu, numezgiau gal per sprindi ir tik tada apsiziurejau, kad mezginys persisukes doh.gif  Nezinau kaip aiskiai parasyt. Na isivaizduokit paimam salika, jo viena gala persukam ir susiunam. Ar imanoma ka nors padaryt, gal isvert virbalus ir tada kaip nors ji atpainiot? Na taip jau gaila ardyt, rastas toks pakankamai sudetingas, letai mezgasi, tai ir tas sprindis turtas smile.gif

neardant nepavyks ištaisyti klaidos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2009 07 07, 11:31)
Vaje kokia liudna zinia verysad.gif  Na is kitos puses gerai, kad po sprindzio, o ne po puses sijono pastebejau. Visokiu megztiniu esu kruvas prisimezgus, o va su virbalais su valu ir issiduriau doh.gif

gal siulas cia kaltas? g.gif o ne valas
Atsakyti
Nusimezgiau moherinį šalį , kutukų dėti nesinori. Gal kuri žinote gražių šalių užbaigimo būdų? Galima apmegzti vašeliu, tik neturiu shemučių, gal kuri turit nuorodas. Būčiau dėkinga už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Na va isardziau persisukusi mezgini ir is naujo gavosi taip kaip ir priklauso thumbup.gif Ech tas zioplumas doh.gif
Atsakyti
Labas visoms,

su jūsų visų patarimais mezgu pirmą liemenę gyvenime ax.gif Viskas vyko sklandžiai iki kol neatėjo eilė kaklui. Gal patarsite man kaip megzti paprasčiausią apvalų kaklą. Niekaip neisivaizduoju kaip jį pradėt nuleidinėt. Ar nusikelti vidurinę akį ir nuo jos pradėt, ar pririšti siūlą kažkur reikia? Tamsus miškas šitoj vietoj man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Princulis @ 2009 07 08, 08:42)
Labas visoms,

su jūsų visų patarimais mezgu pirmą liemenę gyvenime ax.gif Viskas vyko sklandžiai iki kol neatėjo eilė kaklui. Gal patarsite man kaip megzti paprasčiausią apvalų kaklą. Niekaip neisivaizduoju kaip jį pradėt nuleidinėt. Ar nusikelti vidurinę akį ir nuo jos pradėt, ar pririšti siūlą kažkur reikia? Tamsus miškas šitoj vietoj man  blush2.gif

Nuleisti reikia nuo vidurio. Per vidurį nuleiskit 5-10 akių, paskui iš kiekvieno krašto po kelias, pvz., 5, 3, 2, 1. Po kiek akių tiksliai reikia žiūrėti pagal raštą ir kiek akių iš viso yra.
Kitam kraštui reikės imti naują siūlą.
Atsakyti