Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(Dagilis @ 2009 08 03, 22:18)
Amanita, ditė. - ačiū, kad atsiliepėte  4u.gif - niekada pyniu nemezgiau, tai mano pirmas bandymas...
O numegzti pagal ta schemą noriu štai ką:
[url=http://www.radikal.ru][img]
Po kol kas dar man neaišku, kaip tas rodykles išmegzti...

Bandau išversti į suprantamą kalbą smile.gif
7 eilė. 4 akys išvirkščiai, 2 akis nukeli ant pagalbinio virbalo, pro nukeltų akių priekį išmezgi kitas 2 akis gerosiomis, tada išmezgi nukeltas akis, vėl nukeli sekančias dvi akis ant pagalbinio virbalo ir pro nukeltų akių užpakalį smile.gif išmezgi 2 akis po to išmezgi nukeltas akis. Žodžiu, pirma kartą nukėlus akis jas "nustumi", kad siūlas būtų virš jų, antrą kartą - nulenki į save, kad siūlas būtų už jų. Toliau jau išmezgus supynimą 4 akys išvirkščiai. Sėkmės
Atsakyti
Sveikos,
aš labai labai naujokė mezgime, tai ir klausimėlis bus toks blush2.gif kaip padaryti, kad mezginio kraščiukas būtų pynutė, o ne pumpurėliai? g.gif Nu niekaip neišeina schmoll.gif
Einu temą skaityti nuo pradžių, gal rasiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2009 08 09, 12:50)
Sveikos,
aš labai labai naujokė mezgime, tai ir klausimėlis bus toks  blush2.gif kaip padaryti, kad mezginio kraščiukas būtų pynutė, o ne pumpurėliai?  g.gif Nu niekaip neišeina  schmoll.gif
Einu temą skaityti nuo pradžių, gal rasiu  g.gif

O kas tai yra "pumpurėlis"? g.gif
Šiaip kraštą megzt taip reiktų: pirmą akį visada nukeli, paskutinę -- visada išmezgi (čia jau kaip patogiau -- arba visada gera akimi, arba visada išvirkščia akimi, nepriklausomai nuo rašto). Pagrindinė "paslaptis" -- nukeliant pirmą akį reikia žiūrėti, kad siūlas "neperkryžiuotų" mezginio krašto; tiesiog leidi jam laisvai krist "kaip jis nori", nukeli, o tada per tarpą tarp nukeltos ir pirmos rašto akies siūlą persikeli taip, kaip reikalauja raštas (gerai arba išvirščiai akiai megzti).
Atsakyti
nemoku paaiškinti, tiesiog kai žiūri iš šono, matosi ne pynutė, o tokie kaip gumbeliai blush2.gif Bandau paskutinę išmegzti blogąja akimi, atrodo, gaunasi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2009 08 09, 13:16)
nemoku paaiškinti, tiesiog kai žiūri iš šono, matosi ne pynutė, o tokie kaip gumbeliai  blush2.gif Bandau paskutinę išmegzti blogąja akimi, atrodo, gaunasi  blush2.gif

Aha, tai ir bus akies nukėlimo "bile kaip, o ne taip, kaip siūlui pačiam norėtųsi" pasekmė smile.gif Tiesiog siūlas "persikryžiavo" per kraštą.
Atsakyti
buvo kaltė blogai išmegztoje akyje blush2.gif
dabar jau gaunasi bigsmile.gif gėda net žmogui pasakyti, kad dvi valandas prie tokios smulkmenos vargau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 08 04, 08:06)
Bandau išversti į suprantamą kalbą smile.gif
7 eilė. 4 akys išvirkščiai, 2 akis nukeli ant pagalbinio virbalo, pro nukeltų akių priekį išmezgi kitas 2 akis gerosiomis, tada išmezgi nukeltas akis, vėl nukeli sekančias dvi akis ant pagalbinio virbalo ir pro nukeltų akių užpakalį  smile.gif  išmezgi 2 akis po to išmezgi nukeltas akis. Žodžiu, pirma kartą nukėlus akis jas "nustumi", kad siūlas būtų virš jų, antrą kartą - nulenki į save, kad siūlas būtų už jų. Toliau jau išmezgus supynimą 4 akys išvirkščiai. Sėkmės

4u.gif Nuosirdziai aciu uz pamokyma. Viskas graziai gaunasi ir jau mezgu dukrytei megztuka su peledziukemis thumbup.gif
Atsakyti
SOS!HELP!PADĖKIT!
Atostogos jau įpusėjo, o noriu dar spėt nusimegzt.
Gal kas galėtų išverst į lietuvių kalbą šį mezgimo schemos aprašą

user posted image

Pirmi 2 lyg ir suprantami pagal grafinį vaizdą - geroji, blogoji, U - lyg tai užmetimas, o toliau doh.gif

PADĖKIT!
Atsakyti
Ar nėra galinčių padėt?cry.gif cry.gif cry.gif
O gal ne toj temoj aš čia...
Neradau tinkamesnės verysad.gif
Atsakyti
Bandau paaiškinti. Pasikapsčiau internete ir radau, kad čia iš Sabrina, tai pagal rusiškus ženklus bandžiau iššifruoti. Gal suprasi, nes pati nelabai esu mezgėja, tad galiu kažką ne taip surašyti:
1 - geroji,
2 - blogoji,
3 - užmetimas,
4 - 1 kryžminė akis,
5 - 2 akys sumegztos gerąja akimi
6 - 2 sumegztos sukryžiuotos akys į dešinę
7 - sumegztos 2 gerosios akys kryžiuojant į kairę
8 - 2 akys sumegztos blogąja akimi
9 - 1 akį nuimti, sumegzti 2 gerąsias akis ir pertraukti per nuimtąją akį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pikkolo: 10 rugpjūčio 2009 - 13:17
Pašnekute, bandyk pagal nuotrauką ir pikkolo iššifravimą megzti, turėtų pavykti.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2009 08 10, 13:45)
Bandau paaiškinti. Pasikapsčiau internete ir radau, kad čia iš Sabrina, tai pagal rusiškus ženklus bandžiau iššifruoti. Gal suprasi, nes pati nelabai esu mezgėja, tad galiu kažką ne taip surašyti:



4u.gif notworthy.gif notworthy.gif Ačiū, ačiū labai notworthy.gif notworthy.gif 4u.gif
Bandysiu - vis aiškiau. Aš tai iš "Sandra" lenkiško seno žurnalo čia radau. Bet reiks ir tos internetinės "Sabrinos" pasiieškot. Jei rusiška yra - bus liux thumbup.gif Jei neperdaug prašau - gal nuorodikę į tą svetainę įmestumėt blush2.gif Man būtų mažiau ieškot blush2.gif Ačiū dar kart 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pašnekutė: 10 rugpjūčio 2009 - 13:52