Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(kisiune @ 2009 10 06, 22:10)
sveikos merginos, gal galit imesti kokiomacherinio sijono ar sunknes schema? mezgiau sijona ir per trumpas gavosi. norisi ideju pasisemti

Sijonai
Sijonai (schemos)
Suknelės
Suknelės (schemos)
Viskas iš moherio
Atsakyti
[quote=Sugarlee,2009 09 30, 14:31]
[quote=meilikatyte,2009 09 23, 12:57]
labutis darbstuoles,as taip pat mokausi noriu nusimekst tiunika nu bet niekaip neissiverciu sio rastelio verysad.gif nerandu niekur akiu simboliu gal galit man padeti 4u.gif

http://public.fotki....aaikinimas.html

čia su "point" truputi papiešiau ženklus kreivokai, jei nesimatys tai galiu atsiūst į emeil'ą ax.gif
[/quote]
labai,labai aciu uz pagalba 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif , gal padėsit ir man blush2.gif , megztinio nugara jau numegzta, noriu pradėti priekį, priekis bus iš dviejų dalių su sagom, noriu paklausti, kokiom akim megzti ta kraštelį kur bus sagos ir kilpos.
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif žinau, kad kvailai skambės, bet kaip daromi kutai šaliko gale? ax.gif
Atsakyti
Mezgime esu visiskai zalia,gal gali kas paaiskinti kaip galiu numegzti paprasta megztini 2 metu vaikui,kaip reikia zinot kiek akiu uzdet ir paskui pridet ir t.t...
Is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Damena @ 2009 10 07, 16:30)
Mezgime esu visiskai zalia,gal gali kas paaiskinti kaip galiu numegzti paprasta megztini 2 metu vaikui,kaip reikia zinot kiek akiu uzdet ir paskui pridet ir t.t...
Is anksto dekoju.

Pamatuokit pilvuko apimtį (arba kito megztuko plotį). Tarkim, ji yra 50 cm. Tada nusimegzkit pavyzduką ir jį išsimatuokit. Tarkim, 10 akių yra 5 cm. Tai priekiui jums reikės dėti 50 akių (5 kartus po 5 cm, arba 10 akių). Pradžioje 6-10 eilučių pamegzkit stulpeliais, kad nesiraitytų, pvz., 2 blogos, 2 geros ir taip toliau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 07 spalio 2009 - 16:31
Aciu Panele prym,o paskui nereikia dadeti akiu?
Atsakyti
QUOTE(Damena @ 2009 10 07, 18:45)
Aciu Panele prym,o paskui nereikia dadeti akiu?

Galit 1-2 prieš pat rankovės iškirpimą pridėti, patogiau nešiosis.
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 07, 13:28)
Sveikos  mirksiukas.gif  žinau, kad kvailai skambės, bet kaip daromi kutai šaliko gale?  ax.gif

Kutai smile.gif
http://foto.radikal....ff3132666bafjpg
Atsakyti
user posted image

sveikos mezgejeles smile.gif gal kuri patartu man, noriu sita ismegzti is klausimas ar ta juoda "kontura" ismezgineti imaisant siula juoda ar megzti ji paprasta (dramblio ar fono spalva) ir paskui issiuvineti? nes man kazkaip nelogiska del vienos eiles ta juoda siula kad makaluotusi ideti? ka ekspertes patars? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 09, 09:35)

sveikos mezgejeles smile.gif gal kuri patartu man, noriu sita ismegzti is klausimas ar ta juoda "kontura" ismezgineti imaisant siula juoda ar megzti ji paprasta (dramblio ar fono spalva) ir paskui issiuvineti?

Siūlyčiau megzt dramblio spalva ir paskui siuvinėt paprastu tiesiu dygsniu (neimituojant megztos akies). O plaukučius kokius nors "kutotus ir besiplaikstančius" pridėt, kad būtų galima už "kasų" patampyt drambliuką biggrin.gif
Atsakyti
friends.gif aciuks.gif aciuuuu smile.gif
Atsakyti