Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(Ritandra @ 2009 10 09, 10:35)
user posted image

sveikos mezgejeles smile.gif gal kuri patartu man, noriu sita ismegzti is klausimas ar ta juoda "kontura" ismezgineti imaisant siula juoda ar megzti ji paprasta (dramblio ar fono spalva) ir paskui issiuvineti? nes man kazkaip nelogiska del vienos eiles ta juoda siula kad makaluotusi ideti? ka ekspertes patars? smile.gif

O aš siūlyčiau siuvinėti imituojant išmegztą akįsmile.gif Bet tikrai ne iš karto megzt, bus labai nepatogu ir daug galų kitoj pusėj.
Va šitas megztukas taip siuvinėtas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 07, 15:30)
Pamatuokit pilvuko apimtį (arba kito megztuko plotį). Tarkim, ji yra 50 cm. Tada nusimegzkit pavyzduką ir jį išsimatuokit. Tarkim, 10 akių yra 5 cm. Tai priekiui jums reikės dėti 50 akių (5 kartus po 5 cm, arba 10 akių). Pradžioje 6-10 eilučių pamegzkit stulpeliais, kad nesiraitytų, pvz., 2 blogos, 2 geros ir taip toliau.

Dar norejau paklausti,kiek akiu reikia nuleisti rankovems ir kaklui?
Atsakyti
QUOTE(Damena @ 2009 10 09, 15:42)
Dar norejau paklausti,kiek akiu reikia nuleisti rankovems ir kaklui?

Pagal išmatavimus reikia žiūrėt, rankovėms kokia 1-2 cm išimkit, o kaklą reikia matuot, kad galva tilptų arba reikia daryti užsegimą ant peties.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 10 09, 12:07)
O aš siūlyčiau siuvinėti imituojant išmegztą akįsmile.gif Bet tikrai ne iš karto megzt, bus labai nepatogu ir daug galų kitoj pusėj.


Hm, aha, šitas labai puikiai ir su tokiu siuvinėjimu atrodo. Vienu žodžiu, pirma numegzk, o paskui žiūrėk, kaip gražiau siuvinėt smile.gif
Aš kažkada seniai seniai tokios vaiduokliukų porelės kraštus siuvinėjau, tai ta "siuvinėta megzta" akis nesižiūrėjo bendram vaizdely.

Atsakyti
Sveikos, mezgejeles,

Bandau šalį megzt, schema kaip ir aiški, tik va su tokia problemyte, tiksliau 2 susiduriau, tik nesijuokit, prasau smile.gif
o mezgant pagal rasta, reik rasta sekt is desines i kaire ar is kaires i desine blush2.gif
ir toje schemoje eiles sunumeruotos:1 3 5 7 9, o tai kaip reiktu megzti 2 4 6 8 10 ir t.t. eiles? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rudukė @ 2009 10 11, 00:00)
Sveikos, mezgejeles,

Bandau šalį megzt, schema kaip ir aiški, tik va su tokia problemyte, tiksliau 2 susiduriau, tik nesijuokit, prasau smile.gif
o mezgant pagal rasta, reik rasta sekt is desines i kaire ar is kaires i desine  blush2.gif
ir toje schemoje eiles sunumeruotos:1 3 5 7 9, o tai kaip reiktu megzti 2 4 6 8 10 ir t.t. eiles?  blush2.gif

rasta reik sekt is desines i kaire,kaip ir mezgi. nebent esi kairiaranke-tada atvirksciai smile.gif 2 4 ....yra porines eiles ir jos mezgamos blogom akim ir viskas. geroji puse neporines mezgamos pagal rasta. manau teisingai parasiau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 10 11, 07:54)
rasta reik sekt is desines i kaire,kaip ir mezgi. nebent esi kairiaranke-tada atvirksciai smile.gif  2 4 ....yra porines eiles ir jos mezgamos blogom akim ir viskas. geroji puse neporines mezgamos pagal rasta.  manau teisingai parasiau 4u.gif  ax.gif


Dėkui, dėl rašo sekimo - tai taip ir galvojau bigsmile.gif .
Bet dėl porinių akių eilių (2 4 6 8) išmezgimo blogosiomis - jeigu būtų koks megztukas, tai kalsuimų man nekiltų, bet čia turėtų gautis šalis,o jis iš abiejų pusių kaip ir geras turėtų būti. Tai ar tos blogosios akys 2 4 6 8 eilėse raštui nepamaišys? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rudukė @ 2009 10 11, 12:07)
Dėkui, dėl rašo sekimo - tai taip ir galvojau  bigsmile.gif .
Bet dėl porinių akių eilių (2 4 6 8) išmezgimo blogosiomis - jeigu būtų koks megztukas, tai kalsuimų man nekiltų, bet čia turėtų gautis šalis,o jis iš abiejų pusių kaip ir geras turėtų būti. Tai ar tos blogosios akys 2 4 6 8 eilėse raštui nepamaišys?  blush2.gif

Jeigu nėra nei schemoje, nei aprašyme neparašyta, tai porines akis megzti kaip sakė - pagal raštą.
Atsakyti
4u.gif Pradedancioms palinkeciau kantrybes Teisingai apskaiciuoti akiu skaiciu Gerai ismokti rašto pavizdeli pagal sutartinius zenklus Tureti kantrybes permegsti iš naujo Daznai buna kad norimas rezultatas gali neatitikti gauto rezultato Linkiu uzsispyrimo ir kantrybessiekent uzsibrešto tikslo
Atsakyti
labas. galit isversti schema?Schema
Atsakyti
sveikos, gal kuri gali paprastai papasakoti kaip padaryti bumbula kepurei? ax.gif
kazkada esu darius kazka panasaus tai issikerpi is popieriaus toki kaip baronka "su skyle" ir vynioji vynioji siulus , tada apkerpi it visu surisi g.gif nelabai tiksliai pamenu, gal kas ka turi shema ar pan?
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2009 10 13, 13:55)
sveikos, gal kuri gali paprastai papasakoti kaip padaryti bumbula kepurei?  ax.gif 
kazkada esu darius kazka panasaus tai issikerpi is popieriaus toki kaip baronka "su skyle" ir vynioji vynioji siulus , tada apkerpi it visu surisi  g.gif  nelabai tiksliai pamenu, gal kas ka turi shema ar pan?

Pati nesu dariusi, bet pažiūrėk ČIA
Atsakyti