Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(Ametise @ 2009 02 19, 17:10)
Sveikos,man labai sustiprino nagus rinkinukas su negyvosios juros druskomis .Jais prekiauja prekybos centruose .Negaliu atsidziaugt savo naguciais  thumbup.gif  ,o buvo tikrai silpni,besisluoksniuojantys .

o kas cia per rinkinys, is micro cell ar ne?
Atsakyti
QUOTE(suntea7 @ 2009 02 18, 15:02)
o kokia kaina mazdaug ? ir kaip atrodo nes nete maciau tai yra iv spalvu jie...
p.s. gal pameni kuriam sandely?
eiciau paieskot ax.gif
Papildyta:
kazkaip ziema pastebejau suprastejo mano nagiukai, galvoju kaip cia juos pastiprint.... g.gif


permatomos spalvos smile.gif kainuoja tiksliai nepamenu bet apie 15-25lt smile.gif atsimenu kad ta lakiuka pirkau rampose kur traukinukas dabar padarytas, berots 11 sandelyje smile.gif bet neesu 100% tikra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bambooce @ 2009 02 22, 00:41)
permatomos spalvos smile.gif kainuoja tiksliai nepamenu bet apie 15-25lt smile.gif atsimenu kad ta lakiuka pirkau rampose kur traukinukas dabar padarytas, berots 11 sandelyje smile.gif bet neesu 100% tikra  smile.gif

cia kartais ne Frenchy? 4u.gif
Atsakyti
labiausiai man padejo vitaminas e,juo tryniau nagucius,bet cia jau kita tema rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NaktiesMagija @ 2009 05 30, 16:51)
labiausiai man padejo vitaminas e,juo tryniau nagucius,bet cia jau kita tema rolleyes.gif


jei ne i tema, tai man padeda ir nagu "kisimas" i citrina 4u.gif
Atsakyti
striprina? as i citrina kisu tik kai nagai buna pagelte. g.gif
Atsakyti
QUOTE(NaktiesMagija @ 2009 05 30, 16:58)
striprina? as i citrina kisu tik kai nagai buna pagelte.  g.gif


Na man jie kietesni buna 4u.gif
Atsakyti
Pati turiu stiprius naturalius nagus,todel galiu parasyti is patirties,kaip juos geriausia priziureti,kad augtu ilgi ir grazus.

1. Tvarkant nagus nederetu per stipriai nukarpyti odeles aplink juos,nes galit pazeisti nagu augimo pagrinda ir nagiukai gali pasidaryti graubleti!Geriausia ja patepkite minkstinancia priemone ir atsargiai atstumkite specialia mentele.

2. Odele dazniau pamasazuokite uztepusi specialu kremuka(man labai patinka Artdeco ,su rozemis) ar aliejuka.Taip ja suminkstinsite ir suaktyvinsite nago augima.
user posted image
user posted image

3. Jei naudojat grubia dilde,ja nebruzinkite nago pirmyn atgal,o tik i viena puse.Geriausia po to uztvirtinti nago pakrasti su stikline dilde-ji apsaugo nagus nuo skilinejimo.Arba naudokite tik stikline dilde! Pati isbandziau ir tikrai -sventa teisybe!

4. Pries lakuodama ,butinai uztepkite lako pagrinda (yra visokiu,pagal nagu tipa),nes jis apsaugo naga nuo nudazymo ir pagal paskirti ji stiprina,maitina ir t.t.

5. Visuomet butinai lakuokite nagus arba bent lako pagrinda uztepkite,nes taip apsaugosite nagus nuo luzinejimo.

6. Geriausiai naudokite beatcetonini lako nuemeja,nes jis taip nedziovina nago!


Sekmes auginant grazius nagucius ! Ir tikiuosi,kad nors kam nors mano patarimai bus naudingi 4u.gif
Atsakyti
Sugalvojau kad man reikia ilgesniu nagučių. Labai silpni pas mane jie- kaip popierius. Nors jau šiokius tokius rezultatus matau- geriu Futura silica, vakar nusipirkau Saly Hansen MIRACLE CURE, jau naudoju. Kas dvi dienas atstumiu odeles pamirkius ir panaudojus odelių minkštintoją ir merkiu 5 min i citriną ar actag. Šventai kas 2 ar 3 d. Dar nusipirkau kosmadoj kremuka odelems ardeco su biotinu. Lakuoju nagus. Deviu pirštines. Po kelių sav parašysiu ar pavyko nors truputi.
Atsakyti
QUOTE(kaledukas @ 2008 11 26, 12:11)
Sveikos, merginos  4u.gif
Turiu ir as problema del luztanciu ir besisluoksniuojanciu nagu  verysad.gif Bandziau Nail Tec II, du buteliukus sunaudojau, bet nieko nepadejo  doh.gif
Drauge patare pabandyti LCN nagu stiprikli su farmaldegidu. Ir, zinokit, padejo  smile.gif bet jau sunaudojau savo buteliuka, o kita nezinau, kur galima gauti, drauge kazkur buvo gavus, o dabar ten nebeprekiauja  unsure.gif

Gal vis gi kas nors zino, kur Vilniuje galima nusipirkti LCN priemoniu?


farmaldegidas yra vienas is komponentu,kuris draudziamas nagu lakuose,kadangi turi kancerogeniniu medziagu,meskit ta laka lauk!!!!
Atsakyti
gal zinote ar yra geresne priemone nei nail tek II ?
Atsakyti
Pabandykite Frenchi Smart email 4u.gif
Atsakyti