Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

Paauglysteje del jodo trukumo gerdavau periodiskai juros dumbliu tabletes, kartu labai sustipredavo nagai. Visai neseniai, kai po nevykusio nagu priauginimo po keliu dienu teko nuimti juos, is nagu buvo nelike NIEKO. Vietomis buvo nutarkuoti iki mesos, pirmom dienom norejosi kaukti, nes nagai buvo be proto jautrus doh.gif Kai prisimenu, dar dabar silpna darosi, kaisakant sekmes darbuose "profei" manikiuristei 4u.gif Tai lakavau nailteku (grynai kaip apsaugai), o paraleliai geriau laminariju tabletes. Nu ir zinokit ataugo nagai tokie, kad nespeju karpyt lotuliukas.gif Stori, lygus, neluzinejantys ir be jokio nagu lako puikiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamucis @ 2009 09 23, 13:18)
. Nu ir zinokit ataugo nagai tokie, kad nespeju karpyt  lotuliukas.gif Stori, lygus,  neluzinejantys ir be jokio nagu lako puikiai atrodo thumbup.gif

thumbup.gif Liuks- bet laminarijos tai ne tas pats kas jūros kopūstai? blush2.gif
Atsakyti
Girdejau kad padeda ricinos aliejukas.. bet reikia saziningai ji imasazuoti i nagucius kiekviena diena.. 4u.gif
Atsakyti
Papildomų maistinių medžiagų nagams galima duoti vartojant biotiną 500mcg + MSM (Methyl Sulfonyl Methane) 1000mg + kolageną 3000mg. Tokia formulė būtų skiriant maksimalų kiekį veikliųjų medžiagų, kurį pajėgus įsisavinti organizmas; nagų stiprinimui pakanka naudoti vien tik biotiną, arba jį su mažesniais kitų medžiagų kiekiais.
Atsakyti
QUOTE(Ditutea @ 2009 09 28, 17:11)
Girdejau kad padeda ricinos aliejukas.. bet reikia saziningai ji imasazuoti i nagucius kiekviena diena.. 4u.gif

taip, tikRAI PADEDA. ISBANDYTA thumbup.gif
Atsakyti
as nagucius atsiauginau naudodama sally hansen lakus man tikrai padeda bet reik pastovei lakuot smile.gif
Atsakyti
As irgi naudojau situs lakus... tik vienas sluoksnis trumpai laikydavosi...

Gal kas galit parekomenduoti gera manikiurininke Vilniaus senamiesty?
Manau pastovus sveiku nagu augimas neatsiejamas nuo pastovaus manikiuro g.gif
Atsakyti
O aš pasidaviau- niekas man nepasiteisino o norėjau greito rezultato- turiu dabar nuostabius akrilinius nagučius 4u.gif

Manikiūrininkė minėjo kad iš papildų jai padėjo Pantogar. bet čia daugiau plaukučiams pagalba.
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2009 10 28, 19:27)
O aš pasidaviau- niekas man nepasiteisino o norėjau greito rezultato- turiu dabar nuostabius akrilinius nagučius 4u.gif

Manikiūrininkė minėjo kad iš papildų jai padėjo Pantogar. bet čia daugiau plaukučiams pagalba.

o man manikiurininke rekomendavo Nail Tek, mano nagai visada budavo silpni, luzinejo, puse buteliuko sutepliojau, dar gal ir tiek nereikejo ir mano nagai dabar ilgi, stiprus ir neluzineja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(love_spell @ 2009 09 30, 22:41)
as nagucius atsiauginau naudodama sally hansen lakus man tikrai padeda bet reik pastovei lakuot smile.gif



Kokia SH priemone naudojat? 4u.gif
Atsakyti
Mano nagučiai auga ir nieko nedarau tongue.gif
Atsakyti
Man tai patinka Nailtekas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti