Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

klausimuką turiu, gal kas nors žinos:

pasisodinome šiemet pusiau mažaūgių sodą. ar galiu aš jau šiemet aplink juos prikaišioti tulpių, narcizų svogūnų? unsure.gif
Atsakyti
Gali,bus grazu.
Atsakyti
QUOTE(AveM @ 2009 08 13, 17:37)
Gali,bus grazu.

drinks_cheers.gif galima puikiausiai - nesipyksta tarpusavyje, o ir pavasarį labai gražu kai tulpės, narcizai sužysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daugvaikuciu @ 2009 06 15, 11:16)
O ar yra cia dauginimo zaliaisiais auginiais zinovu?Kiek bandau dauginti,vis nesiseka-tai is apacios,tai is virsaus pajuoduoja ir zuna.

QUOTE(daugvaikuciu @ 2009 06 15, 17:37)
Negi niekas nedauginat zaliaisiais auginiais?

Na, aš šią vasarą pirmą kartą mėginau, bet arba per sausai kurį laikotarpį palaikiau, ar per drėgnai, tai pradžioje lyg ir buvo išleidę naujus lapukus, o dabar stovi vietoje unsure.gif O kaip tau? Ar bandei dar kartą šiemet? Ar pavyko? Labai įdomu būtų pasidalinti informacija ax.gif
Atsakyti
Taip galvojau ir aš su tulpėm,nes pas draugus taip yra,neblogai žiūrisi,bet niekaip dar nesugalvoju,norisi tik vien gėlyne kad augtų bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai grazu kai tulpes visur auga aplink namus,bet as dar nesuspejau ju po visa aplinka issodinti,dar tik darzelyje uzsiveisiau.
Atsakyti
Sveikos, gera temuke thumbup.gif
QUOTE(AveM @ 2009 07 16, 08:35)
Kad sitos uogos neturi kauliuku viduje.As jas irgi saldiklyje laikau ziemai.Nors ir sviezias labai megstu,seimoje valgau viena,nes jos truputi turi kartumo,tai nelabai kas megsta.Mes jas dar vadiname"Liucijos",o jau norint ju pasidauginti,tai galima rasti pakelese,miskuose arba pas zmogu bet kuri paprasyti,labai gajos labai greitai dauginasi .


O mes sita medeli jemelankiu vadinam, dar kiti vadina laukinem vysnaitem.
PAs mus dazniausiai pauksciai nulesa, nes niekas ju nevalgo. BEt man tai skanios ju uogeles, ypac kai dideles buna.

Pasiskaiciau pas jumi apie medeliu skiepijima. Geru iliustraciju radau. TAi dabar eisiu bandyti skiepyti obelyciu s seklu issaugusiu. Gal jau kiek velokai, bet dar nors kokias pora pabandysiu.
Vyras nori aukstaugiu obelu, tai bandysiu.
Atsakyti
QUOTE(lauritalux @ 2009 08 25, 13:27)
Pasiskaiciau pas jumi apie medeliu skiepijima. Geru iliustraciju radau. TAi dabar eisiu bandyti skiepyti obelyciu s seklu issaugusiu. Gal jau kiek velokai, bet dar nors kokias pora pabandysiu.
Vyras nori aukstaugiu obelu, tai bandysiu.

Obelys skiepijamos balandį, gegužės pradžioje. Skiepūgliai imami gruodį. Dabar tikrai netinkamas metas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(muminukas @ 2009 08 12, 11:55)
klausimuką turiu, gal kas nors žinos:

pasisodinome šiemet pusiau mažaūgių sodą. ar galiu aš jau šiemet aplink juos prikaišioti tulpių, narcizų svogūnų?  unsure.gif

Žinoma drinks_cheers.gif Dar ir krokų siūlyčiau 4u.gif Jie gi praktiškai pirmieji pražysta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Awita @ 2009 08 05, 17:45)
Labas, reikia patarimo blush2.gif
Ankstyvą pavasarį smarkiai apgenėjome slyvą, tai per vasarą tiek prileido ūglių  doh.gif Dabar atrodo lyg laukinė cool.gif  Kitą pavasarį jei visus tuos ūglius iškirpsime, ar jinai dar daugiau neprileis? O gal galima jau rudenį jai "šukuoseną" patvarkyt? Gal nuotraukose nelabai matosi?



Geriau palaukti pavasario. Jeigu visus iškirpsit - vėl bus tas pats. Praktiškai kiekvienoj grupėj reikia palikti kažkurį vieną, kuris formuotų pagr. šaką, jį būtų gerai atlenkti į horizontalią padėtį. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2009 08 26, 15:53)

Geriau palaukti pavasario.

Jau viską iškarpiau doh.gif blink.gif
Visvien ačiu, žinosim ateičiai 4u.gif
Atsakyti
Mano slyvos irgi aplink save vis augina vaikus,nors as jas karpau ir rudeni ir pavasari ir vasara.Yra trys pagrindines,o aplinkui vis priauga.
Atsakyti
Merginos, ar žiemai tiktų vaismedžių šaknis apkloti lapais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(speciuke @ 2009 09 06, 11:33)
Merginos, ar žiemai tiktų vaismedžių šaknis apkloti lapais? g.gif

Mano manymu, nelabai unsure.gif nes gali būt visokių ligų sukėlėjų juose, o ir kirmėlytės mėgsta po jais peržiemot ax.gif
Atsakyti