Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

o cia rimtai idegt neina? ar tik jums taip atrodo? kiek laiko geret pries deginantis?
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 05 17, 15:44)
o cia rimtai idegt neina? ar tik jums taip atrodo? kiek laiko geret pries deginantis?


neina neina, nes labai gera apsauga ir nuo UV ir kito zalingo aplinkos poveikio, o saules spinduliai kaip zinom yra labai zalinga smile.gif nereikia ilgai gerti kad pastebetum kad negali idegti taip kaip anksciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE([B)
Nostros[/B],2008 05 14, 18:46]
phew... na ir prirašėt apie nakvišas! koke valanda užtrukau bet visus 31psl perskaičeu rolleyes.gif

Aš nakvišas 1000mg / 2 y parą naudoju jau penktas mėnuo, na super! g.gif apstojo augt barzda, veido oda išsilygino, pašvelnėjo. spuogų jau po mėnesio matėsi sumažėjimas, bei po maždaug 3 mėnesio pradėjo augt krutinė! blink.gif biggrin.gif (esu berniukas,17m.) aa ir plaukų augimas paspartėjo, nors ir taip ilgi buvo notworthy.gif dabar tik nebežinau kaip rengtis... gal kas norit spintom pasidalinti? g.gif biggrin.gif


Ole Paskelbta 2008 05 16, 09:36
Norejau pridurti dar,- oda tikrai liko šviesesnė ir be jokių raudonų plėmų, toke minkštesnė... Nors tik treče diena ir tik viena teišgėreu... nesuprantu nieko, nesitikejau rezultatu sulaukt bent mėnesį. Gal pas mane medžegų apykaita kaškoke keista, todėl tie šalutinei poveikei tokie stiprūs buvo... šendien jau gana gerai jaučiuos bet testi gerti neketinu

spam.gif

O gal neterškite eterio sapalionėm ir baikit žaist, čia žmonės rimtai kalbasi.
nono.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 05 15, 19:43)
noreciau pagrazinti oda, ir siaip...bet maitinu vaika dar. tai nezinau ar panasius ala augaliniu hormonu preparatus galima zindancioms gerti. Dar yra toks Meflovan, ten nakvisos, agurkliu aliejus ir dar kazkas, ka gauna is sojos, neatsimenu dabar pavadinimo. Visa "tai" sako teigiamai veikia moteris ir yra kaip estrogenu pakaitalas. Tai dabar straipsniu prisiskaiciau, ir net naktimis sapnuoju tuos papildus, nezinau kuri gert, kad oda teigiamai paveiktu ir nuotaika...Ar nakvisas vienas ar ta Meflovan
mastau.gif na bet jei berniukui padejo, tai man tikrai neturetu pakenkti.  g.gif
Papildyta:

sakyk, kurioj cia vaistinej papuole pigiau?  biggrin.gif

Kada maitini vaikeli, nakvišo aliejaus gerti NEGALIMA.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksėna: 19 gegužės 2008 - 22:02
QUOTE(Ksėna @ 2008 05 19, 22:00)
Kada maitini vaikeli, nakvišo aliejaus gerti NEGALIMA.

vaistinej irgi ta pati pasake. verysad.gif tik idomu, ar delto, kad i piena pateks, ar delto, kad man su hormonais kazkas nutiks, pieno kieki paveiks. Nes pieno gamyboje dalyvauja hormonas prolaktinas g.gif
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 05 20, 09:16)
vaistinej irgi ta pati pasake.  verysad.gif tik idomu, ar delto, kad i piena pateks, ar delto, kad man su hormonais kazkas nutiks, pieno kieki paveiks. Nes pieno gamyboje dalyvauja hormonas prolaktinas  g.gif

galbūt ir viena, ir kita?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alinva: 20 gegužės 2008 - 11:17
Sveikos 4u.gif
nusipirkau ir as nakvisu aliejaus 60 kaps 1000mg stiprumo ax.gif bigsmile.gif
Lauksim geru rezultatu drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 16, 17:52)
labai domejausi del nakvisu ir pati geriau, mano oda problemine. kas del jos-nuostabus dalykas, o ir siaip minusu del sveikatos tikrai nera. tik viena man nepatiko kad tas kapsules reikia gerti puse metu, kad pasiektum geriausia rezultata. na ka... geriau geraiu pageriau kokius pora menesiu, atejo vasara ir pleze ir soliariume bandau idegti, ogi nieko. truputi patamseju ir vel nusiplaunu po poros maudymusi  biggrin.gif  zodziu nakvisos taip gerai suago oda nuo visu UV ir siaip aplinkos zalingo poveikio, kad idegti neleidzia. taivat, jei norit vasara tureti idegi patariu nakvisu aliejaus gerimo kursa pradeti po jos, kad per ziema sugertumet viska  biggrin.gif  siemet taip ir dariau, vat jau vasara cia pat ir jau idegt galesiu  smile.gif

O vargeli...O aš kaip tik neseniai pradėjau...Ruošiausi per vasarą gerti...Ot, nesiseka man su tuo įdegiu...Tai darbas, tai nėštumas, tai nakvišos... doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
Tik gal kas nors paaiškins, kodėl per mėnesines jų negert?
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 17, 22:34)
neina neina, nes labai gera apsauga ir nuo UV ir kito zalingo aplinkos poveikio, o saules spinduliai kaip zinom yra labai zalinga  smile.gif nereikia ilgai gerti kad pastebetum kad negali idegti taip kaip anksciau  smile.gif

bet kazkodel dauguma naudojanciu idega g.gif
Atsakyti
Klausiu visu, kam nuo nakvisos pagrazejo plaukai, oda ir t.t.Kokios firmos nakvisa geriat? Man nakvisa prirasyta po kruties auglio operacijos, jau puse metu geriu Gamtos Namu nakvisos kapsules 1000 mg, bet nei plaukai pagerejo( kaip slinko, taip ir slenka kuokstais), nei oda pasitaise( sakyciau net daugiau berti pradejo jaunatviniais spuogais), nu gal tik nagai pradejo greiciau augti, nespeju manikiuro daryti.Gal kitos firmos nakvisa geresne? Patarkit ax.gif
Atsakyti
Mes su mama Healthlife firmos... nemanau, kad tarp firmų didelis skirtumas g.gif bet jei reguliuojasi hormoninis fonas, tai manau, kurį laiką ir paberti gali g.gif svarbiausia, kad duotų tiesioginį poveikį, dėl ko buvo skirtas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ssmilte @ 2008 05 17, 21:34)
neina neina, nes labai gera apsauga ir nuo UV ir kito zalingo aplinkos poveikio, o saules spinduliai kaip zinom yra labai zalinga  smile.gif nereikia ilgai gerti kad pastebetum kad negali idegti taip kaip anksciau  smile.gif


Na, cia gal ne visoms g.gif Geriu nakvisu alieju jau 5 menesius...kaip tik vakar buvau soliariume, tai siandien jau tokia graziai rustelejusi. ax.gif
Atsakyti