Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos

QUOTE(DKNight @ 2008 01 20, 06:00)
mano buvo tokia... blush2.gif

Labai grazu DKNight ... wub.gif
Kazkaip dar ir norisi senu nick rasyt... ax.gif
Atsakyti
aciu aciu aciu visoms bigsmile.gif kiek daug pagyrimu gavau blush2.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 01 20, 06:00)
mano buvo tokia... blush2.gif

nu jau plaukai, tai pasaka wub.gif ,grazi jaunoji buvai, sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va.. norejau ikelti pora sukuosenu nuotraukyciu, pagal kurias dare sukuosena man .. ir neledzia .... Bendras failų dydis viršija nustatytą vietos limitą.
blink.gif
Papildyta:
Sukuosenu pavyzdziai

Stai idejau nuotrakytes, as labai norejau pirmos ... bet su mano plaukuciais tokios nepadarysi ... tai dareme pagal 2 ...
Kas gavosi galite paziureti vestuviu albume ten pat =) 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif
turiu prasyma, gal kuri nors gali rekomenduoti kirpeja, kuri gali padaryti vestuvine suokuosena, gal jau pacios daretes, ar darysites. kazkaip su kirpeja man visai nesiseka blush2.gif niekaip negaliu atrasti, iki vestuviu liko 4 men, todel noreciau dar ir bandomaja sukuosena padarytu. o ka jus galite apie bandomaja paskyti, daretes ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2008 01 23, 12:53)
sveikutes  smile.gif
turiu prasyma, gal kuri nors gali rekomenduoti kirpeja, kuri gali padaryti vestuvine suokuosena, gal jau pacios daretes, ar darysites. kazkaip su kirpeja man visai nesiseka  blush2.gif  niekaip negaliu atrasti, iki vestuviu liko 4 men, todel noreciau dar ir bandomaja sukuosena padarytu. o ka jus galite apie bandomaja paskyti, daretes ar ne?

Kokiame mieste? 4u.gif
Atsakyti
DKNight, labai graziai atrodei smile.gif nuo plauku galiuku iki suknios 4u.gif

Sashuska, tavo vestuves irgi labai grazios is nuotraukyciu pasirode smile.gif Labai grazi nuotrauka kai vyras raso kazka smelyje ir ta kur nespalvota, o yu pasistiebusi smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 01 23, 21:53)
DKNight, labai graziai atrodei  smile.gif  nuo plauku galiuku iki suknios  4u.gif

Sashuska, tavo vestuves irgi labai grazios is nuotraukyciu pasirode  smile.gif  Labai grazi nuotrauka kai vyras raso kazka smelyje ir ta kur nespalvota, o yu pasistiebusi smile.gif  thumbup.gif


aciuks.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ataner.s @ 2008 01 23, 20:53)
Sashuska, tavo vestuves irgi labai grazios is nuotraukyciu pasirode  smile.gif  Labai grazi nuotrauka kai vyras raso kazka smelyje ir ta kur nespalvota, o yu pasistiebusi smile.gif  thumbup.gif


4u.gif biggrin.gif Aciuks, mes stengemes, kad musu vestuves butu grazios ... 4u.gif
Atsakyti
quote=Milasa,2008 01 23, 20:58]
Vilniuje blush2.gif
[/quote]


o manoji buvo daryta vilniuje salone "Visunita" Lietuvos viesbutyje..

sukuosena[
Atsakyti
to Daissy
nereali sukuosena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
labai graziai atrodei, beje, jaunikio kiostiumas labai grazus smile.gif noriu kad MB irgi butu su sviesiu kostiumu.
sakyk, pas kokia kirpeja dareisi suokuosena, gal varda atsimeni ar turi kontaktus, pries kiek laiko, kiek kainavo? pries kiek laiko reikejo uzsirasyti?
Atsakyti