Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

QUOTE(Alexia @ 2009 07 07, 22:06)
Tai man su panasiu per melanomos dienas ziurejo. Gal ten is Babajano skolintas buvo  biggrin.gif
Aj dar sake, kad paprastai toks 1 apgamo istyrimas 50 lt kainuotu.

Centro poliklinikoj yra:
http://www.pylimas.l...php/news,nid.80
Atsakyti
Esu siek tiek sunerimusi ir pasimetusi, todel noreciau jusu patarimu 4u.gif Pries 2-3 menesius ant nugaros iskilo kazkoks neaiksus skaudulys, kaip man tada pasirode, tiesiog didelis spuogas. Neiskentusi, kada jis pagaliau "pribres" isspaudimui, gerokai ji paminkiau (blogiausia tai, kad pati negalejau iziureti is arti, kaip jis atrodo), padraskiau, jis eme kraujuoti ir tas kraujavimas (beje, keistai gausus kaip tokiam mazam dariniui) tesesi kone menesi. Tuomet jau sunerimusi nusprendziau pasirodyti dermatologui, na "del viso pikto". Per pirmaji vizita jis pasake nieko negalintis iziureti del nudraskytos zaizdos, tacaiu pareiske, kad tai jam panasu i nudraskyta apgama. Paskyre gydyma antibiotiniais tepalais ir kita vizita po 2 sav. Per antraji vizita, jau kitas dermatologas, nusprende, jog tai kraujagyslinis apgamas (nezinau, ar tiksliai taip lietuviskai jis vadinamas), apie kuri isgirdau pirma karta, ir pasiunte mane tolesnei estetikos chirurgo (?) konsultacijai (vel nelabai supratau, kodel tuo uzsiima ne siaip paprastas chirurgas, bet plastikos chirurgas). Pasak jo, jei chirurgas nuspres, jog reikia ji salinti, tuomet ir pasalins. Va tuomet ir pasimeciau, ka daryti su tuo nelemtu apgamu. Dabar jis lyg nedideja, neskauda, nekraujuoja,stengiuosi jo nekliudyti maudydamasi, bet vis tiek kazkaip neramu. Jei kazkas is jusu susidurete su panasia situacija, kaip ja sprendete, ar verta salinti ta apgama bet kokiu atveju, kokia tai procedura (lazeriu ar siaip uzdeginamas)? Suprantu, kad mano klausimai kai kam gali pasirodyti kvailoki ar juokingi, taciau man, per gyvenima buvusiai pas gydytojus gal tik pora kartu, net ir toks menkniekis kelia siauba blush2.gif Be to, jei buciau LT, tikiu, kad greiciau priimciau sprendima ir gauciau kvalifikuotesne pagalba, o siuo atveju, kai jau teko ne karta susidurti su sios salies medikais ne is pacios geriausios puses, tai kazkaip baisoka unsure.gif
Atsakyti
Kaip matau cia retai kas lankosi, bet tikiuosi atsiras kas atsakys 4u.gif
Mamytei ant nugaros jau nuo seniau buvo didokas apgamas. Atsitiko taip, kad ji si apgama uzkliude ir paplese, bego kraujas... Dabar ji nori ji pasalinti, taciau kazkur girdejo, kad apgamus salina nemokamai... g.gif Gal kas zinote kur? Dekui is anksto. 4u.gif
Atsakyti
Tai man atrodo, kad cia elementariai reikia gauti siuntima is savo daktaro, ir kreiptis i Santariskes...
Atsakyti
grizau is babajano. pasalino mano apgamiuka. labai keistas jausmas, kai visa gyvenima buves, o dabar nera.
pas ji ten viskas taip greitai blink.gif apziura ir salinimas gal kokiu 10 minuciu doh.gif as is to greitumo, net pamirsau kaikuriuos apgamus (ant antakio blush2.gif ), tai pats pamate biggrin.gif
kaip tau eirea, uzgijo greitai? pas mane toks nemazas, idomu kaip greitai gyja (aisku cia individualiai kiekvienam).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ryyd: 14 liepos 2009 - 17:45
QUOTE(ryyd @ 2009 07 14, 17:41)
kaip tau eirea, uzgijo greitai? pas mane toks nemazas, idomu kaip greitai gyja (aisku cia individualiai kiekvienam).


tai kaip man sake, psavaite patepliojau tuo tepaliuku, tada uzsitrauke zaizdyte, ir dabar laukiu kol nebesimatys...ant kaklo tai labai graziai balteja (dingsta)...ant pilvo matosi ryskiai, bet jis ir sake, kad tas ilgiau gis...
Atsakyti
QUOTE(Eirea @ 2009 07 14, 23:12)
tai kaip man sake, psavaite patepliojau tuo tepaliuku, tada uzsitrauke zaizdyte, ir dabar laukiu kol nebesimatys...ant kaklo tai labai graziai balteja (dingsta)...ant pilvo matosi ryskiai, bet jis ir sake, kad tas ilgiau gis...

aisku . aciu 4u.gif man irgi nuo kaklo pasalino. o kazkaip saugojai nuo saules? nes as kai paklausiau, tai viskas galima, nuo nieko saugoti nereikia. nebent nakciai uzklijuoti, kad tepaliukas nenusivalytu.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 07 15, 05:58)
aisku . aciu  4u.gif  man irgi nuo kaklo pasalino. o kazkaip saugojai nuo saules? nes as kai paklausiau, tai viskas galima, nuo nieko saugoti nereikia. nebent nakciai uzklijuoti, kad tepaliukas nenusivalytu.



kad zinok, nieko nesaugojau, nes manau, kad ant kaklo nelabai ta saule patenka...
jo ir maudytis normaliai galima su visom duso zele...zodziu, jokiu nepatogumu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 07 14, 17:41)
grizau is babajano. pasalino mano apgamiuka. labai keistas jausmas, kai visa gyvenima buves, o dabar nera.
pas ji ten viskas taip greitai  blink.gif  apziura ir salinimas gal kokiu 10 minuciu  doh.gif  as is to greitumo, net pamirsau kaikuriuos apgamus (ant antakio  blush2.gif ), tai pats pamate  biggrin.gif
kaip tau eirea, uzgijo greitai? pas mane toks nemazas, idomu kaip greitai gyja (aisku cia individualiai kiekvienam).


O kiek kainuoja?
Atsakyti
konsultacija, apziura siaskopu 210 ir salinimas 100 lt.
Atsakyti
QUOTE(ryyd @ 2009 07 15, 10:55)
konsultacija, apziura siaskopu 210 ir salinimas 100 lt.

Čia už vieną apgamą? blink.gif O tai kiek tada tektų sumokėti, norint išsitirti visus didesnius kūno apgamus, jei jais nusėtas visas kūnas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(minik @ 2009 07 16, 23:26)
Čia už vieną apgamą?  blink.gif O tai kiek tada tektų sumokėti, norint išsitirti visus didesnius kūno apgamus, jei jais nusėtas visas kūnas? doh.gif

konsultacija ir apziura siaskopu viso kuno apgamu 210 , o salinimas vieno 4u.gif
Atsakyti