Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

As kai tikrinau apgamus klinikoje,uz ju patikrinima mokejau 50lt.O salinau tris,bet toj klinikoj niekas apgamu nesalina,tad gydytojas dave siuntima i onkologine ligonine ir ten man vakar pasalino visus tris apgamus nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2009 09 01, 11:47)
As kai tikrinau apgamus klinikoje,uz ju patikrinima mokejau 50lt.O salinau tris,bet toj klinikoj niekas apgamu nesalina,tad gydytojas dave siuntima i onkologine ligonine ir ten man vakar pasalino visus tris apgamus nemokamai.


ir kokiu budu tau juos pasalino?
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2009 09 01, 11:47)
As kai tikrinau apgamus klinikoje,uz ju patikrinima mokejau 50lt.O salinau tris,bet toj klinikoj niekas apgamu nesalina,tad gydytojas dave siuntima i onkologine ligonine ir ten man vakar pasalino visus tris apgamus nemokamai.

na tai visur valdiškai šalina nemokamai o privačiose šalinimas lazeriu kainuoja apie 200Lt,o konsultacija su tyrimu 160Lt(na čia Kaune BMP),na o kas rimčiau vistiek siunčia ar į klinikas ar į onkologinį.
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 09 01, 11:50)
ir kokiu budu tau juos pasalino?

Du degino su lazeriu,o vienas buvo gana didelis,tai pjove.PO 11dienu reikes tik siuliukus isimt ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2009 09 01, 11:47)
As kai tikrinau apgamus klinikoje,uz ju patikrinima mokejau 50lt.O salinau tris,bet toj klinikoj niekas apgamu nesalina,tad gydytojas dave siuntima i onkologine ligonine ir ten man vakar pasalino visus tris apgamus nemokamai.


o kokioj klinikoj tikrinai?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 09 02, 00:38)
o kokioj klinikoj tikrinai?

Klinika Lorna.
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2009 09 02, 09:18)
Klinika Lorna.

na bet čia Kalipėdoj blink.gif
o šiaip jei labai svarbu pinigėliai,tai paprastų paprasčiausia reikia eiti pas odos gydytoją ir ji jau toliau nusiųs kur reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma1978: 02 rugsėjo 2009 - 09:47
QUOTE(ANOUK @ 2009 08 31, 10:55)
pas mane tas pats, todel geriausia parodyti apgama gydytojui. Ryt laukia manes jau ta procedura , laukiu nesulaukiu, ka pasakys ir ar salins is karto.

parasyk, ka tai del to apgamo sake 4u.gif ar blogai tie plaukiukai is jo augantys g.gif
Atsakyti
sveikos, as ir turiu tu dziaugsmu begale doh.gif blyn, nei ka daryt, kol buvau jaunesne, tai kaip isprotejus ejau i soliariuma, ir dabar viso to pasekmeje, vien ant veido koks 20 apgamu doh.gif gerai, kad bent maziukai, aisku yra ir didesniu ir pora tokie bjaurus unsure.gif Esu uzsiregistravus pas odos daktare, reiks imt siuntima ir vykt kazkur naikint tuos brudus...
Atsakyti
Vakar nusiėmiau Northway klinikoje du apgamus, ta akcija vis dar vyksta turbūt smile.gif Tik man nelabai maloni ta procedūra pasirodė unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti