Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(ajas @ 2008 02 07, 11:17)
Ateinu su dviem nuotraukom, kad neišbrauktumėt iš sąrašų  blush2.gif
Labai laukiu nuomonių, ar tiesiog neįdomūs turistiniai shot'ai, ar kaip?  unsure.gif
antroji nuotrauka tai tiesiog prisiminimui. Pašaliniam, ten nebuvusiam, tikrai daug nesako.
Pirmoji. Įdomesnė. Tik pats fotografavimo kampas gal nelabai geras. Tikriausiai skubėjai fotografuoti, todėl nepamąstyta apie tai, kaip geriau išnaudoti akimirką.
Aš bandyčiau karpyti maždaug taip. Ir man toks rezultatas tikrai įdomus. Nuotraukos gavosi mažutės, nes jau pradėjau nedidelę karpyti. Gal ir sharpo čia daugoka, bet vėlgi bekarpant dingo ir kokybė.
Jei norėsi kad išimčiau parašyk.

user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 07 vasario 2008 - 14:47
Labadiena,

po labai ilgos pertraukos vėl prisijungiu smile.gif

QUOTE(westa @ 2008 02 07, 14:03)
darau ND kursam.. jb portretai .. nesusitvarkau su šešėliais  unsure.gif .. kaip nuimt tą po kaklu ??? bandžiau leist žemyn lempą.. tada iš šonų atsiranda.. jei prieš jį statau - perdega  unsure.gif ..

Per mažai išsklaidyta šviesa. Vandyk kokią paklodę ant lempos užmesti arba išvis apsuk lempą ir lai ji atsispindi nuo ko nors balto, pvz putoplasto gabalo. Dar šešwlius apmažinsi, jei kitoje pusėje pastatysi kokį nors reflektorių.

Šiai mano akiai labai peršviesintos nuotraukos.
Atsakyti
QUOTE(fotolama @ 2008 02 07, 13:47)
Labadiena,
po labai ilgos pertraukos vėl prisijungiu smile.gif
sveikas sugrįžęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2008 02 07, 14:30)
fokusuojantis per veidrodinio aparato (SLR) objektyvą  viskas geriau matosi (AF geriau dirbasi), kai diafragma pilnai atverta. todėl šiuolaikiniuose aparatuose tai yra nustatyta iš karto, o pačio fotagrafavimo metu (paspaudus mygtuką) diafragma užsiveria iki nustatyto dydžio (mechaniniuose aparatuose buvo galima pasirinkti tokią funkciją, arba iš karto viską matyti taip (kalbu apie ryškumo zoną (DOF), kaip bus nuotraukoje.

Visa tai teisinga tik fotoaparato be autofokuso atveju. Tokiuose fotikuose veidrodis atspindi 100% šviesos ir vaizdo ieškiklyje tiksliai matome kokia bus ryškumo zona. Kai veidrodinis su autofokusu, veidrodis būna dalinai praleidžiantis šviesą (autofokuso davikliams) ir vaizdo ieškiklyje mes nematome realios ryškumo zonos. Dėl „pavogto“ šviesos srauto vaizdo ieškiklyje matome ryškumo zoną tokią, kaip kad per 2-3 stopus privėrus diafragmą.

Atsakyti
QUOTE(fotolama @ 2008 02 07, 14:47)
Per mažai išsklaidyta šviesa. Vandyk kokią paklodę ant lempos užmesti arba išvis apsuk lempą ir lai ji atsispindi nuo ko nors balto, pvz putoplasto gabalo. Dar šešwlius apmažinsi, jei kitoje pusėje pastatysi kokį nors reflektorių.

Šiai mano akiai labai peršviesintos nuotraukos.

ačiū Fotolama 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Desiree
šaunus avataras .. crrossinai ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 07 vasario 2008 - 15:03
QUOTE(westa @ 2008 02 07, 13:54)
Desiree[/b] šaunus avataras .. crrossinai ? smile.gif
internete radau. aš su ps necrossinu smile.gif
Atsakyti
Buvau pricitavusi ale uzdariau langa doh.gif
Westa, labai labai patiko tavo nuotrauka su tiltu mirksiukas.gif
Deja kita savaite, juo labiau traciadieni, nepavyks mirksiukas.gif bet smagaus jums palaipiojimo mirksiukas.gif
O siaip tai butu super isvaziuojamasis mytas Klaipedoje biggrin.gif
Nenumaldomai arteja... unsure.gif

Ai dar, matau avatarai atsinaujine ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo peppi: 07 vasario 2008 - 15:07
QUOTE(Desiree @ 2008 02 07, 15:04)
internete radau. aš su ps necrossinu  smile.gif

laabai šaunus smile.gif
Atsakyti
labai atsiprasau kad nepakomentuoju nuotrauku dabar,veliau visas pakomentuosiu,nes kaip matau 10 puslapiu nera lengva perzvelgt biggrin.gif uzbegau padekot CALIFORNIAGIRL uz mainu nuotrauka wub.gif aciu tau labai labai,zodziai sugraudino heart.gif ir aciu uz atsiusta siluma 4u.gif begalo grazu wub.gif
Atsakyti
Mieli fotomanai,
ar galetumet padeti?
Fotografavau rengini su Canon Eos400d su kitiniu objektyvu. Visas nuotraukas dariau su blicu. Ir viena pabandziau fotografuoti nustacius ilga islaikyma, be blico.
Tokios grazios spalvos gavosi...
user posted image

Cia Iso 100, 22 mm, F3,5, 1/6.

Patarkit, kokios technikos reikia, kad butu galima su trumpu islaikymu (1/60 ir trumpesniu) isgauti tokias spalvas... Objektyvo su placia diafragma, tai suprantama, bet gal konkreciau patartumet, modeli? O gal blykstes geros?
Nes su blicu tokiu niekaip neisgavau, net ir sviesindama maksimaliai su PS...

Is anksto aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 07 vasario 2008 - 16:23
Labukas 4u.gif ,

užskaičiau kad lyg Klaipėdoje irgi susitikimas nusimato g.gif Tik nelabai supratau kur ir kada ir ar būtų galima prisijungt g.gif Fotoaparatą atsineščiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 02 07, 16:46)
Mieli fotomanai,
ar galetumet padeti?
Fotografavau rengini su Canon Eos400d su kitiniu objektyvu. Visas nuotraukas dariau su blicu. Ir viena pabandziau fotografuoti nustacius ilga islaikyma, be blico.
Tokios grazios spalvos gavosi...
user posted image

Cia Iso 100, 22 mm, F3,5, 1/6.

Patarkit, kokios technikos reikia, kad butu galima su trumpu islaikymu (1/60 ir trumpesniu) isgauti tokias spalvas... Objektyvo su placia diafragma, tai suprantama, bet gal konkreciau patartumet, modeli? O gal blykstes geros?
Nes su blicu tokiu niekaip neisgavau, net ir sviesindama maksimaliai...

Is anksto aciu.


o tos spalvos ne nuo white balance priklauso? tuoj ateis ekspertai, pasakys tiksliai smile.gif
Atsakyti