Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Elina @ 2008 02 10, 12:18)
tu matai blink.gif , oaš vyrui tą japoniuką kad išdurninau blush2.gif . Sakau: žiūrėk, japonas, o koks lepšis, dieną su blykste pyškina smile.gif . Ot varna aš doh.gif . Beje, turbūt ir nustatymai visai kiti turi būt, fotkinant dieną su blykste?

nevisai kiti - greiciau kitas blykstes galingumas. O kokia ji pas tave primink prasau g.gif
Atsakyti
QUOTE(andriuska @ 2008 02 10, 12:35)
dėl paprastų blicų naudojimo g.gif  aš naudojau. galiu pasakyti drąsiai - šū.as
pilotinės šviesos nėr, priedų išskydus skėčius- nėr. galia nesireguliuoja.


Galia daugumai blicų reguliuojasi.

Dėl viso kito, tai čia priklauso nuo poreikių. Studijai geriausiai tinka studijinės lempos.
Bet jeigu yra situacijų, kuomet naudoji ar naudotum blicą, tai blicas nuimtas nuo fotiko (ir gal pridengtas skėtuku) dažniausiai duos geresnį rezultatą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laputaitė: 10 vasario 2008 - 12:48
QUOTE(laputaitė @ 2008 02 10, 10:51)
Oi, tik dabar pamačiau kad temoje manęs klausei  biggrin.gif Tikiuosi atsakiau į tavo klausimą per AŽ.

mirksiukas.gif 4u.gif

andriuska, aciu uz ats. 4u.gif o kas tas light diskas? reflektorius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2008 02 10, 13:18)
tu matai blink.gif , oaš vyrui tą japoniuką kad išdurninau blush2.gif . Sakau: žiūrėk, japonas, o koks lepšis, dieną su blykste pyškina smile.gif . Ot varna aš doh.gif . Beje, turbūt ir nustatymai visai kiti turi būt, fotkinant dieną su blykste?

Va turiu tokį pavyzduką, saulėtą dieną su blykste darytą. Įkeliu, bet išimsiu, dar vyrai susigalvos kad juos reklamuoju lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 10, 15:25)
Va turiu tokį pavyzduką, saulėtą dieną su blykste darytą. Įkeliu, bet išimsiu, dar vyrai susigalvos kad juos reklamuoju lotuliukas.gif


Nu žinok labai ryškiai ir kokybiškai. Bandysiu sekantį kartą ir aš su blykste. Ko anksčiau nesakėt? unsure.gif Man daug kur veidai tamsūs gavosi verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(wyshnia @ 2008 02 10, 13:30)
O kokia ji pas tave primink prasau g.gif

Pas mane Sigma EF-530 DG super. Bet aš jos net nesivežiau unsure.gif , nemaniau, kad reikia tokioje saulėtoje šalyje. Beje, labai gailėjausi, kad neturiu trikojo, labai gerų vaizdų naktį galima buvo padaryt. Na, bet juk negali vežtis viso arsenalo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 10 vasario 2008 - 15:13
QUOTE(Elina @ 2008 02 10, 15:16)
Nu žinok labai ryškiai ir kokybiškai. Bandysiu sekantį kartą ir aš su blykste. Ko anksčiau nesakėt? unsure.gif  Man daug kur veidai tamsūs gavosi verysad.gif
Papildyta:

Pas mane Sigma EF-530 DG super. Bet aš jos net nesivežiau unsure.gif , nemaniau, kad reikia tokioje saulėtoje šalyje. Beje, labai gailėjausi, kad neturiu trikojo, labai gerų vaizdų naktį galima buvo padaryt. Na, bet juk negali vežtis viso arsenalo doh.gif


Tai kad neklausei smile.gif ... o mes atostogu viska vezames doh.gif (tiesa senai jau tokiose buvom biggrin.gif )
Atsakyti
Nauja tema

Tai mano kross'as niekam neužkliuvo? verysad.gif Taip turbūt ir būna, kai pačiai labai labai patinka, kitiems nieko ypatingo mirksiukas.gif Svarbiausia minčių yra daug, belieka tik jas įgyvendinti 4u.gif
Papildyta:
Tiesa Elina, atsiprašau aš vis tavo nuotraukytes pamiršdavau blush2.gif
Dukrytės man patiko, bet tik dėl gražaus ir spindinčio veiduko, mano akimis tas skėtukas irgi nelabai derėjo ten. O tavo auto nespalvota (kuria labai smagu matyti tavo avatare), labai viliojanti ir nuotaikinga smile.gif
Beja, klausei dėl blizgančios odos, pabandyk pasipudruoti biria pudra, bent jau man šis dalykiuks padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 02 09, 23:40)
gal priimkit ir mane...
nors iš manęs žmogaus jau nebus, fizikoje beviltiška, meno irgi sunkiai gaunasi... kelionės fotkinu ir katinus
žaisliukai mano canon powershot G6 ir canon eos 300...


na, pagaliau atėjai čia mirksiukas.gif tyliai skaitydavau tavo pasakojimus ir grožėjausi tavo serijomis mirksiukas.gif

QUOTE(Getter @ 2008 02 10, 01:08)
Tiesa mano pirmasis cross'iukas  ax.gif 


visai nieko. spalvos liuks, bet man ryškumo trūksta. ir norisi, kad ta detalė būtų visa nufotografuota. ne taip pasakiau - noriu daugiau kairės pusės matyt.

QUOTE(ZverisKLP @ 2008 02 10, 01:10)
Beje, ką tik grįžau iš žvejybos, gaudėm stintas uoste. Na aš dar be meškerių ir fotiką tempiuos su štatyvu smile.gif visi žiūri į mane kaip i kokį durniuką, bet aš neimu į širdį. Va pora kadriukų gavos (iš kokių 15), parodyt noriu :


kokybiška thumbup.gif ir čia man taip norisi plataus kampo ar panoramos. smagiai tu čia. vis dar noriu Klaipėdon smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bite maja: 10 vasario 2008 - 16:16
QUOTE(laputaitė @ 2008 02 10, 13:47)
Galia daugumai blicų reguliuojasi.


taip, dauguma brangių blicų galia reguliuojasi. bet pas mane "nebrangus", viso labo 700 lt kainavęs canon 420 ex. jis nesireguliuoja unsure.gif

užtat yra du falcin eyes už tą pačią kainą su sutovais ir boksais, kurie reguliuojasi...

paprastai nerašau, jei pats neišmėginu. forumuose iš tiesų yra daug rašytojų "iš lubu". sunku atsirinkti, kuom tikėti.....

aš su skėtuku prieš kokius metus....

user posted image
Atsakyti
O tai kaip čia smile.gif Tema dar nebaigta, o visi persikraustė g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti