Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

spalvas kiek pasodrinau, bet siltinti bijojau, siaip gal nuo vandens per melyna pasirode. o fotkinau su uzdara diafragma nes tikejausi nufotkint peizaza su zmogumi, t.y. pabuvau paparacu, tik paskui kai perkeliau nuotrauka i kompa pamaciau pati kad butu buve geriau fotkint su atvira diafragma. beje Gegyte mano nuomone paliko per daug erdves apacioje, man ji atrodo neproporcinga su kairiu sonu, kuriame yra mazai erdves smile.gif kita vertus, smagu girdet kad nuotraukoje yra jausmas kazkoks nes ankstesnese nuotraukose to nepavykdavo parodyt

va o cia mano

"Laiptai i niekur" user posted image

mergaites, kaip jus karpytumet sita nuotrauka?
Atsakyti
Aš nekarpyčiau nieko, tačiau man asmeniškai trūksta kažkokio akcento, o laiptus pastebiu tik po ilgo tyrinėjimo smile.gif dar man kliūva mėlyna spalva, jos tikrai perdaug, pabandyk nuimti tą mėlynumą, man auto WB apsiniaukusią dieną irgi būna kiek per mėlynas, tenka taisyti..
Atsakyti
Almante,pagal mane,reikia kirpt apacios mirksiukas.gif ir nemazai,bent jau tuos 2 didelius prieky akmenis g.gif o melynumas man tinka bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gus: 09 vasario 2008 - 18:53
almantė_k, ir dar kai karpysi vieną laipsnį prieš laikrodžio rodyklę pasuk smile.gif
Atsakyti
toro, ar turi omeny kad nuotrauka kreiva? blink.gif
o del melynumo, pabandziau nuimti, tai gerai gavosi, tik nuotraukos neissaugojau smile.gif
akmenis irgi bandziau kirpti nu kazkaip nesiziuri, tada laiptai isvis tarp akmenu isnyksta
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2008 02 08, 23:28)
Sveiki  smile.gif  Leiskite ir man prisijungti prie jusu kompanijos ir parodyti keleta nuotrauku  smile.gif


Labas. Drąsiau prašom.

QUOTE(californiagirl @ 2008 02 09, 00:50)
Sveikuciai
Turiu klausimuka juostininkams...Ka reiskia "push processing"???
Ziuriu juosteliu keleta nusipirkt, ivairiu...tiesiog isbandymui. Tai radau viena su ISO 3200, bet ten raso "push process" g.gif


Ilfordo nebandžiau dar, tai apie pačią juostą nieko pasakyti negaliu. Apie "push" tau jau papasakojo. Yra dar ir "pull". Tai atvirkščias procesas.

QUOTE(californiagirl @ 2008 02 09, 07:39)
Delioju archyvus...senus juostinius ax.gif  Kadangi siandien idetas nuotraukas ant pirstu galim suskaiciuoti, idedu savo pora senienu. Keleta jau anksciau matet...


Kodėl gelsvos? Man toks lengvas šiltas tonavimas patiko. Čia nuotrauka skanuota ar negatyvas?

QUOTE(bite maja @ 2008 02 09, 11:58)
draugės portretas  mirksiukas.gif
laukiu komentarų dėl visko - kompozicijos, spalvų, j/b etc.


O man žinok trečia. Ir tik trečia. Pirmojoj norėtūsi, kad draugė žiūrėtų į tą pusę, iš kur sklinda šviesa. Spalvos, saulės apšviesta siena, draugės pozicija kadre - viskas pliusai. Nusuktas žvilgsnis kažkaip nesiderina. Šiaip pirmoji galėtų būti stipriausia. Antrojoje nėra nieko, kas pateisintų tokią kompoziciją.
Didžiausi komplimentai draugei, kad nepabijojo papozuot, o tau, kad puikiai susitvarkei ir mums parodei. Manau privalai pratęsti seriją mirksiukas.gif

QUOTE(bite maja @ 2008 02 09, 13:44)
trečioji ala high key kažkas panašaus  blush2.gif
dėl tos aureolės tai įdomiai. pirmą kartą šarpo turbūt nedėjau. nesuprantu, iš kur ji gali atsirast.


Aureolę matau abiejuose variantuose.

QUOTE(toro @ 2008 02 09, 14:58)
Vienas šio ryto


Į meną nepretenduoja, bet tvarkingai (technine prasme). Kompozicija neblizga. Neteisingas WB kartais įdomiau už teisingą. Man šiuo atveju patinka.

QUOTE(almantė_k @ 2008 02 09, 17:44)
sveikos, ir vel dedu savo bandymus. bliamba mano blynai vis prisvile gaunasi, nekokia is manes menininke  schmoll.gif  verysad.gif 



Žinai kas man labiausiai ir pirmiausiai kliūna, ogi moteris su vaiku ir balta šiukšlė, išmesta ant kranto. Tai 3 pagrindiniai objektai, sudarantys trikampį. Nuo vieno prie kito žvilgsnis bėgioja ir neranda ramybės. Svajoklio sėdėsena lyg tyčia nukreipia žvilgsnį į šalutinius objektus.

QUOTE(Pupeliukas @ 2008 02 09, 18:01)
Dabar turiu tokį tundrišką klausimą blush2.gif papasakokit apie skėčius ir softboxus -tarkim perki softboksą, ar skėtį, tai jau su visom lempom? ar dar kažkoki priedai ten reikalingi? Svarstau dėl papildomo šviesos srauto, tačiau daug dvejoju - blykstė ar tie agregatai, nes naudosiu praktiškai tik tuomet, jei paprašys kas fotosesijikės (ko dažnėja pastaruoju metu blush2.gif )..


Manau, kad galima nusipirkti ir patį softbox'ą atskirai ir kartu su blykstėmis. Aš irgi svarstau įvairius variantus. Nesinori daug investuoti. Norisi lengvo, mobilaus komplektėlio. Žiūrinėju va tokį http://www.falconeye...Studio_Kit.html
Kainuoja iki 1000 litų.

QUOTE(almantė_k @ 2008 02 09, 18:41)
"Laiptai i niekur"


Manau laiptai turėtų būti auksiniame pjūvyje.
Atsakyti
Labas vakaras !!!

Pagaliau Jus pasivijau. Na ir prirašėt. Nuo info net galva plyšta.
Labai smagus forumas.

Ar priimsit į savo būrį dar vieną naujoką?

Atsakyti
Andriuska dekui tau uz toki issamu atsakyma. 4u.gif Pagrindus ka parasei beveik suprantu, bet iki pilno supratimo, teks pamegint su aparatu ir paciai isbandyt. Neskaitant tu visu bla bla bla, apie kurie is musu turi teise kritikuot ir kas dar to lygio nepasieke, cia as daugiausiai ismokstu negu 100x skaicius aparaturos vartotojo instrukcijas 4u.gif

Kadangi darbe dabar, nematau dauge is jusu ikeltu nuotrauku, tik almantes matosi, tai tik ta galiu pakomentuot. Man kazko cia truksta... Nieko idomaus ar ipatingo neparodo. Truksta kazkokios gyvybes, ar zmogaus ar paukscio, ar jei nori laiptus paakcentuot, tai jei kazkas ant tu laiptu tupetu ar juos kazkaip atskir, dabar su melynu fonu, akmenim susilieja. Grazu, Bet kadras toks "tipiskas" bent kur padaromas. (sorry jei per astriai pakritikavau 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(olo @ 2008 02 09, 19:56)
Labas vakaras !!!

Pagaliau Jus pasivijau. Na ir prirašėt. Nuo info net galva plyšta.
Labai smagus forumas.

Ar priimsit į savo būrį dar vieną naujoką?


Žinoma smile.gif
Atsakyti
BiteMaja keistas mano skonis, bet spalvotas trecios nuotraukos variantas man labiau patinka, bet vis tiek favorite 1 4u.gif

Toro galiu suklisti, bet man atrodo kad i desnia griuna lens.gif

Elina man atrodo kad 1oje daugoka erdves is desines, o 2oje is kaires blush2.gif O taip antra labai patiko savo spalvom ir atributais biggrin.gif bet ar ne per daug ten sarpo g.gif galiu klisti, paskaitysiu ka kiti pamatys 4u.gif

AlmanteK man svajoklis geriau ziuretusi jei jis butu vienas kadre 4u.gif ir kiek neryskus jis g.gif
O antra kirpciau iki pirmo akmens 4u.gif ir man irgi melsvumo daug rolleyes.gif

Ir kol viska parasiau ir perskaiciau, nes darau kaip atrodo Toro per du langus, supratau kad reikia trinti visa savo posta doh.gif rolleyes.gif ir ypac po Sillwio kad nepagalvotu kad palaikau jo nuomone bigsmile.gif

ir va ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anasko: 09 vasario 2008 - 20:29
QUOTE(sillwio @ 2008 02 09, 20:58)



Tai smagu !!!

Jei trumpai apie save tai:
Fotografija susidomėjau gal prieš kokius 4 metus. Tada i mano rankas papuolė CANON-as 3000N - juostinukas. Kaip pradžiai, tai buvo super fotikas. Po trijų metų šaudymo sugedo fokusas ir juostinį fotiką pakeičiau į skaitmeninį.
Perėjau į Nikon-o stovyklą. Įsigijau Nikon D50 su kitiniu obj. 18-55, su kuriuo bastausi po šiai dienai.
Fotkinu tik savo malonumui, nors teko sudalyvauti i vestuvėse.
Bandysiu rodyti savo darbus.
Atrodo kad turiu nemažai fotografijų, bet kad parodyti žmonėms tai tik turbūt keliolika tinkamų.




Atsakyti
Pabandžiau pavarijuoti retro tema blush2.gif

user posted image

O čia šiaip, auto blush2.gif ( siela aš vis dar Tailande doh.gif ). Nesuprantu kodėl tas feisas nuolat blizga g.gif . Kaip nuimti blizgesį? Rodos, tik ryte kremu tepiausi unsure.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Anasko @ 2008 02 09, 21:16)


Elina    bet ar ne per daug ten sarpo g.gif  galiu klisti, paskaitysiu ka kiti pamatys 4u.gif


ir va ax.gif
user posted image

Anasko, man labai patinka langai. Ir fotografuoti, ir matyti jų foto. Tavasis labai gražus 4u.gif . Ir aš būčiau jį fotkinusi. Tik...kiek kitaip blush2.gif . Iš šono 4u.gif


O dėl šarpo mano fotkėse, gali būt. Aš nuolat kitų akimis peršarpinu. Žliba aš ar ką doh.gif . Man vis ryškumo trūksta blush2.gif
Atsakyti