Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(Viliana @ 2008 09 26, 08:23)
mamytes, o kiek reikia moketi auklei, kai ji dirba pilna darbo diena, bet tik vaikui sergant, pvz, kadangi mano vaikas daznai serga, tai paejo 2 sav i darzeli ir dabar serga, na neleisiu kokias 2 sav i darzeli??? 4u.gif


Nemanau, akd jums verta turetu aukle uz pastovu atlyginima... Kai reikia tik serganciam, ieskokit rupestingos pensininkes, kuriai gerai karts nuo karto gerai prisidurti pinigeliu. Valandinis ikainis, manau, butu tinkamiausia. mano pazistama samdo zmogu tik nuvesti ir parvesti is burelio 2 kartus per savaite, tai sutare po 10 Lt./uz valanda, bet cia suprantama, kadangi labai mazai tu valandu iseina.

Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2008 09 26, 08:23)
mamytes, o kiek reikia moketi auklei, kai ji dirba pilna darbo diena, bet tik vaikui sergant, pvz, kadangi mano vaikas daznai serga, tai paejo 2 sav i darzeli ir dabar serga, na neleisiu kokias 2 sav i darzeli??? 4u.gif

Nepensijinio amžiaus žmogus tai ir neis pas jus matyt g.gif , ką jai daryt, jei vaikas mėnėsį nesirgo? lotuliukas.gif Viena išeitis - kažkokia daboklė-auklė tik padabojimui..........nors nekožna sužavėta žiūrėt tik sergantį vaiką.
Atsakyti
Mes džiaugiamės, kad dar turime šauniai krutančią močiutę, kuri yra geriausia vaikų gydytoja - po jos blynelių ir žaidimų vaikai mikliai pasveiksta rolleyes.gif O šiaip tai kaimynai auklei moka 7 Lt/valandai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiesa: 26 rugsėjo 2008 - 17:41
QUOTE(snickers @ 2008 09 26, 17:37)
Nepensijinio amžiaus žmogus tai ir neis pas jus matyt g.gif , ką jai daryt, jei vaikas mėnėsį nesirgo? lotuliukas.gif Viena išeitis - kažkokia daboklė-auklė tik padabojimui..........nors nekožna sužavėta žiūrėt tik sergantį vaiką.

na dristu ir gincytis
manau reikia tiesiog daugiau paieskot
net ir as gyvendama kur aplink nera daug kaimynu, buvau sugebejusi atrasti viena tokia laikinai nedirbancia aktyvia moteriske (aisku tai neuatikrina, kad ji pas tave ilgai prabus, bet viena salta sezona su mano sergancia mazge prabudavo)

taip kad manau imanoma rasti padejeja ir ligos atveju 4u.gif
Atsakyti
na pasakykit savo nuomone, mano aukle uzsiprase didesnes algos 1400, mokejau 1300 si menesi, tai sako spali dar 1300 o paskui jau 1400 noreciau. dirba antra menesi...
ka ji daro: verda valgyt kas antra diena, aptvarko namus, pabuna su vaiku vienu kai abu verkia pvz. iseina i lauka su vienu vaiku, su abiem neapsiima..lyg ir tiek.
ka manot? mes beje is vilniaus. galvoju dar kelis menesiukus patempsiu o paskui gal vienai reiks bandyt....arba kokios studentes ieskot....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 01, 09:23)
na pasakykit savo nuomone, mano aukle uzsiprase didesnes algos 1400, mokejau 1300 si menesi, tai sako spali dar 1300 o paskui jau 1400 noreciau. dirba antra menesi...
ka ji daro: verda valgyt kas antra diena, aptvarko namus, pabuna su vaiku vienu kai abu verkia pvz. iseina i lauka su vienu vaiku, su abiem neapsiima..lyg ir tiek.
ka manot? mes beje is vilniaus. galvoju dar kelis menesiukus patempsiu o paskui gal vienai reiks bandyt....arba kokios studentes ieskot....

mano manymu per daug schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2008 10 01, 10:38)
mano manymu per daug  schmoll.gif

man kazkodel irgi taip atrodo...be to po pirmo men prasyt pakelt...ir dar kai susnekejo, mazdaug nu as cia jums dovanoju si men ta simta litu uz viena vaika, bet jau toliau noreciau 1400. nu jbtvjm atsiprasant, ka reiskia dovanoju !!!!!gi as namie sedziu, jai nereik su dviem vaikais uzsiimt !!!!
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 01, 11:03)
man kazkodel irgi taip atrodo...be to po pirmo men prasyt pakelt...ir dar kai susnekejo, mazdaug nu as cia jums dovanoju si men ta simta litu uz viena vaika, bet jau toliau noreciau 1400. nu jbtvjm atsiprasant, ka reiskia dovanoju !!!!!gi as namie sedziu, jai nereik su dviem vaikais uzsiimt !!!!

aukle kuri po 1 men praso atlygio neverta jusu demesio, tai reiskia, kad po 2 dar paprasys ir taip begalo be krasto, jau geriau tada samdyti 2 aukles po 1000 litu ir jus sau ramiai galesit gyventi ir nieko nesirupinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 10 01, 09:03)
man kazkodel irgi taip atrodo...be to po pirmo men prasyt pakelt...ir dar kai susnekejo, mazdaug nu as cia jums dovanoju si men ta simta litu uz viena vaika, bet jau toliau noreciau 1400. nu jbtvjm atsiprasant, ka reiskia dovanoju !!!!!gi as namie sedziu, jai nereik su dviem vaikais uzsiimt !!!!

o taretes,kaip, primant aukle,kad mokesite 1300lt?Jei taip taretes,tai kelti po menesio darbo nera argumentu.....ir manau po truputuka pradekite ieskotis kitos aukles,aukle,kuri praso kas menesi kelti atlyginima....manau paslapciomis ieskosis kur daugiau gali moketi ir viena diena..liksite be aukles unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 10 01, 12:16)
o taretes,kaip, primant aukle,kad mokesite 1300lt?Jei taip taretes,tai kelti po menesio darbo nera argumentu.....ir manau po truputuka pradekite ieskotis kitos aukles,aukle,kuri praso kas menesi kelti atlyginima....manau paslapciomis ieskosis kur daugiau gali moketi ir viena diena..liksite be aukles unsure.gif


drinks_cheers.gif .
O be to mamytė pati sėdi namuose, tai vistiek jai lengviau. O gal ji tik išbando jus?
Mano auklė pirmą mėnesį kažką irgi buvo pradėjus apie pinigus šnekėt. Pasakiau, kad mes sutarėm tokio dydžio atlygį ir jo keisti mes nesiruošiam. Paprašiau, kad jei ji susiruoštų išeiti, tegu perspėja, nes reikės kitą žmogų susirasti. Po pokalbio jis pasakė, kad jai viskas tinka ir kad ji nieko neieškos. Jau antrus metus dirba ir kol kas jokių bėdų nėra (tfu*3). Atlyginimą pakėlėm praėjus metams.
Atsakyti
Gal ,kuri mamyte zino, kiek Kretingoje kainuoja aukles?
Ar imanoma rasti aukle, kuri eitu 4lt uz valanda?
Radau viena moteri,kuri nori 5lt ir dar pradejo vardinti kiek mokama kitoms auklems ir kad klaipedoje aukles ima tik 10lt uz val.
valandu tikrai per diena iseina nemazai buti su vaiku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo llili: 06 spalio 2008 - 19:58
Na 4lt uz valanda siaip siais laikais mazai smile.gif betvkai radai uz 5lt tai tikrai puiku.garantuoju,kad pigiau nerasi,kai kurios ir 15lt praso,bet norma tai 8-10lt,ziurint keliom h per diena.
o man idomu,imam valandine aukle,ji siaip dirba iki pietu p[as kitus zmones.mums jos reikes porai kart per savaite po mazdaug 4h.nori 10lt uz valanda,bet as manu,kad uz 8lt galetu,nes gyvena uz 20 metru nuo musu.visgi kelionei islaidu nebutu g.gif
Atsakyti