Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

QUOTE(llili @ 2008 10 06, 20:50)
Gal ,kuri mamyte zino, kiek Kretingoje kainuoja aukles?
Ar imanoma rasti aukle, kuri eitu 4lt uz valanda?
Radau viena moteri,kuri nori 5lt ir dar pradejo vardinti kiek mokama kitoms auklems ir kad klaipedoje aukles ima tik 10lt uz val.
valandu tikrai per diena iseina nemazai buti su vaiku.

Na 4Lt mažoka, nebent pensininkė kokia sutiktų žiūrėt..bet kad Klaipėdoj prašo 10Lt/val, čia yra vėjai....norėt visi nori bet tiek tikrai niekas nemoka....nebent tai būtų naujagimis....ir Vilniui....
Atsakyti
[quote=Pacankė,2008 10 07, 09:15]
Na 4Lt mažoka, nebent pensininkė kokia sutiktų žiūrėt..bet kad Klaipėdoj prašo 10Lt/val, čia yra vėjai....norėt visi nori bet tiek tikrai niekas nemoka....nebent tai būtų naujagimis....ir Vilniui....


Niu ir brangios aukles unsure.gif nelabai norisi moketi daugiau nei puse savo atlyginimo verysad.gif
as ir maniau,kad jei pensininke tai ims maziau pasirodo nei perkur rolleyes.gif bet gal cia nuo zmogaus priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2008 10 07, 09:15)
Na 4Lt mažoka, nebent pensininkė kokia sutiktų žiūrėt..bet kad Klaipėdoj prašo 10Lt/val, čia yra vėjai....norėt visi nori bet tiek tikrai niekas nemoka....nebent tai būtų naujagimis....ir Vilniui....

vilniuje ir ne uz naujagimius ima 10lt uz valanda,o ypac valandines tai is vis 12-15lt,na radau vienastudente kuri 7lt nori,bet ji vien ais 15kos.
o koks skirtumas kretingoj ar kaune?maistas visur tiek pat kainuoja.
Atsakyti
zinau kad trakuose aukle apie 600 lt menesiui o vilniuje apie1200 lt. daugoka. bet ka padarysi jei visi darzeliai uzkimsti verysad.gif
Atsakyti
patarkit mano kalsuimas praeitam psl smile.gif dar pridedu tai,kad valgyt jai duosim smile.gif o ir sunui gamint nereikes(dazniausiai)
Atsakyti

QUOTE(Smilga222 @ 2008 10 07, 14:32)
vilniuje ir ne uz naujagimius ima 10lt uz valanda,o ypac valandines tai is vis 12-15lt,na radau vienastudente kuri 7lt nori,bet ji vien ais 15kos.
o koks skirtumas kretingoj ar kaune?maistas visur tiek pat kainuoja.


Na palygint kainas ne vien maisto, o paslaugas...mokesčiai ir pan...galit mokėt kiek išgalit bet aš tiek neišmokėčiau, aš neuždirbu tiek, kad mokėt auklei už val 12-15Lt ir į dieną man vaiką žiūrėt 10,5val...tai aš dirbu kad auklei uždirbti.....tai tada pačiai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pacankė: 07 spalio 2008 - 14:14
[quote=llili,2008 10 07, 13:57]
[quote=Pacankė,2008 10 07, 09:15]
Na 4Lt mažoka, nebent pensininkė kokia sutiktų žiūrėt..bet kad Klaipėdoj prašo 10Lt/val, čia yra vėjai....norėt visi nori bet tiek tikrai niekas nemoka....nebent tai būtų naujagimis....ir Vilniui....
Niu ir brangios aukles unsure.gif nelabai norisi moketi daugiau nei puse savo atlyginimo verysad.gif
as ir maniau,kad jei pensininke tai ims maziau pasirodo nei perkur rolleyes.gif bet gal cia nuo zmogaus priklauso g.gif
[/quote]
Na tik nesigasdinkit ir nekelkit panikos. Pati žinau, kad galima rast norinčią dirbti pensininkę (o ne tik užsidirbti). Ir ne už 8-10lt/val po 10val per dieną. Manau, kad net kelioms valandom sper dieną galima susirast nebrangininkę, norinčią išeit iš namų ir pabūt su vaikais. Jau už parvedimą/nuvedimą į būrelį tai po 10lt val nesusipratimas mokėt. doh.gif Ką ji ten su juo veikia? g.gif Už sargą pabūna, dabotoja, juk pripažinkim, kad ne lavina.
Pati pažįstu auklę , kuri už 1000lt /mėn kasdien su metinuku po 10-11val prabūna , valgyti visai šeimai padaro ir dar namo pirmą aukštą išvalo. O draugė samdo auklę 8val per dieną už 1000lt/mėn taip pat metinukui. Abi auklės nepensininkės ir Kaune.
Atsakyti
QUOTE(Pacankė @ 2008 10 07, 15:13)
Na palygint kainas  ne vien maisto, o paslaugas...mokesčiai ir pan...galit mokėt kiek išgalit bet aš tiek neišmokėčiau, aš neuždirbu tiek, kad mokėt auklei už val 12-15Lt ir į dieną man vaiką žiūrėt 10,5val...tai aš dirbu kad auklei uždirbti.....tai tada pačiai...

Kad taip jusu problemas i Siaulius perkelus,nes cia daugiau 5 Lt/val niekas nemoka.
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2008 10 07, 18:39)
Na tik nesigasdinkit ir nekelkit panikos. Pati žinau, kad galima rast norinčią dirbti pensininkę (o ne tik užsidirbti). Ir ne už 8-10lt/val po 10val per dieną. Manau, kad net kelioms valandom sper dieną galima susirast nebrangininkę, norinčią išeit iš namų ir pabūt su vaikais. Jau už parvedimą/nuvedimą į būrelį tai po 10lt val nesusipratimas mokėt. doh.gif Ką ji ten su juo veikia? g.gif Už sargą pabūna, dabotoja, juk pripažinkim, kad ne lavina.
Pati pažįstu auklę , kuri už 1000lt /mėn kasdien su metinuku po 10-11val prabūna , valgyti visai šeimai padaro ir dar namo pirmą aukštą išvalo. O draugė samdo auklę 8val per dieną už 1000lt/mėn taip pat metinukui. Abi auklės nepensininkės ir Kaune.

Nu panikos tai nėr, bet kainos už val jau kosminės daros ir nebejuokingos...vos ne kaip bankininkų/ekonomistų/buhalterių sudėjus už mėnesį doh.gif
Na kad moka 1000Lt per mėn ir ji dar tvarko/valgyt paruošia tai čia atskira kalba.....

QUOTE(krasa @ 2008 10 07, 23:15)
Kad taip jusu problemas i Siaulius perkelus,nes cia daugiau 5 Lt/val niekas nemoka.

Dar biški, tuoj DAR padidės bedarbystė labiau ir didžiuosiuose miestuose auklės tiek kainuos ir niekas nemokės už val 10-12-15Lt
Atsakyti
ta moteris,kur uzsiprase 1000lt i menesi.tai tik su vaiku bus.Nieko netvarkys ir valgyti tik vaikui pagamins.

Atsakyti
As sakaiu,kad valandines 12-15 praso,o visai dienai pigiau.
Galu gale nuo zmogaus priklauso.va su pencininke kalbejau jai mat irgi 10lt reikia
Atsakyti

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 10 spalio 2008 - 10:48