Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(jovitah @ 2009 02 24, 22:20)
Deja negaliu suteikti jokios išsamios info blush2.gif Pirkau dažiukus iš vienos panelės per SM žinojau tik tai,kad tai yra labai geri ir švelniai plaukus veikiantys dažai biggrin.gif

Va čia yra temutė apie visas Alfaparf priemones plaukams,gal rasit daugiau info mirksiukas.gif
http://www.supermama...showtopic=70757


Dekui, pasiskaitysiu ax.gif Gal ir as susigundysiu isbandyt, kazkaip sudominot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tomka @ 2009 02 24, 22:49)
Sveikutes, gal kas bandet situs nuplaunamus dazus http://www.svarospre...oducts_id=31325ax.gif
Galvojau pirkti tuos visu isgirtus Joanna Multi Color Effect, bet man tos spalvos labai nelabai  schmoll.gif

Niu as bent jau Palette dazu tikrai nepirkciau vietoj taves... ax.gif nes juk sako kad jie vos ne patys blogiausi dazai,kad labai kenkia plaukams,labai issausina plaukus... doh.gif
Mane irgi gundo tie Joanna,bet va irgi atbaido biski tos spalvos nes jos tokios...nu nemoku net pasakyti biggrin.gif
va as dar ir tokius Joanna uzejau g.gif nos gal cia tie patys... g.gif biggrin.gif
http://www.mendis.lt/?k;3;gr;101;
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gelyciuke: 25 vasario 2009 - 09:56
QUOTE(Egliukasz @ 2009 02 24, 22:23)
Dziaugiuosi, kad pavyko dazymas ir patiko thumbup.gif

Ačiū tau, Egliuk 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Gelyciuke @ 2009 02 25, 11:49)
Niu as bent jau Palette dazu tikrai nepirkciau vietoj taves... ax.gif  nes juk sako kad jie vos ne patys blogiausi dazai,kad labai kenkia plaukams,labai issausina plaukus... doh.gif
Mane irgi gundo tie Joanna,bet va irgi atbaido biski tos spalvos nes jos tokios...nu nemoku net pasakyti biggrin.gif
va as dar ir tokius Joanna uzejau g.gif  nos gal cia tie patys... g.gif  biggrin.gif
http://www.mendis.lt/?k;3;gr;101;


Pas mane ant virsaus parasyta multti effekt. Bet is tu dazu apie kurias rasom.
O tai kokiu splavyciu jums reikia?
As daziausi su multti efekt 10nr., tai gavosi sokoladine splava.
11 nr. gavosi tamsiau, labiau i ruduma negu sokolada, net nemoku paaiskint.... g.gif

p.s. bet siaip cia yra skonio reikalas, vienoms graziai, kitoms ne smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 25 vasario 2009 - 13:20
Žinau, kad prieš plaukų dažymą cheminiais dažais negalima galvos plauti. O kaip prieš dažant augaliniais Keune ar dar kokiais?
Atsakyti
Atsiprašau už kartojimasi, tuoj einu į kirpyklą, tai skubaus atsakymo reikia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 28, 11:49)
Atsiprašau už kartojimasi, tuoj einu į kirpyklą, tai skubaus atsakymo reikia. 4u.gif



Ant mano ekologisku augaliniu dazu buvo parasyta, kad reikia dazyti ant svariu plauku.
Atsakyti
QUOTE(orcheja @ 2009 02 28, 09:51)
Ant mano ekologisku augaliniu dazu buvo parasyta, kad reikia dazyti ant svariu plauku.

Žinau, kad su chna ir visiškai natūraliais plaukų dažais reikia dažyti ant švarių plaukų, bet šiuo atveju visai sutrikau. Kirpykloje juk pusiau augaliniais, pusiau cheminiais dažo, tai ir nežinau, ar plaut galvą ar ne. Bijau, kad išsausės plaukai.
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 02 28, 12:05)
Žinau, kad su chna ir visiškai natūraliais plaukų dažais reikia dažyti ant švarių plaukų, bet šiuo atveju visai sutrikau. Kirpykloje juk pusiau augaliniais, pusiau cheminiais dažo, tai ir nežinau, ar plaut galvą ar ne. Bijau, kad išsausės plaukai.



g.gif tokiu atveju nezinau, manau kas kaip..bet jei ne grynai augaliniai,tai gal galima ir neplaut galvos.

p.s. beje, priklauso nuo kirpejos. Viena karta buvau liudininke mazo incidento, kai mama atvede dukra dazytis plaukus. O toji buvo su neisplautais plaukais, tai kirpeja ja apsauke, kad kas cia per nesamones, as dazau ant svariu plauku...ir kas cia sugalvojo, kad reikia dazyti ant nesvariu plauku... va taip buna blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 28 vasario 2009 - 15:33
Sveikos, dažau palukus juodai, bet norėčiau šokolado spalvos, gal patarsit kaip man juos nudažyti, nes manau, tik šaknis nuims g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 03 01, 18:32)
Sveikos, dažau palukus juodai, bet norėčiau šokolado spalvos, gal patarsit kaip man juos nudažyti, nes manau, tik šaknis nuims  g.gif



As tai net neisivaizduoju ar galima perdazyti juoda spalav i sokoladine, manau reiktu kokioj geroj kiprykloj pasiteiraut... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Diglė @ 2009 03 01, 16:32)
Sveikos, dažau palukus juodai, bet norėčiau šokolado spalvos, gal patarsit kaip man juos nudažyti, nes manau, tik šaknis nuims  g.gif

spalvos nuemeju bandyk mirksiukas.gif kitos patampa sokoladinem
Atsakyti