Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai, dažantys šampūnai, putos ir kt.

QUOTE(baggio @ 2009 08 27, 11:57)
Aciu 4u.gif  Sakykit o kokiu spalvytes nr. jus dazotes? Man Vitrinoj kai istrauke palete irgi daug spalvu atrode, bet pasirodo ten tik kai kurios pazymetos lyg tais raudona raide T, tai tik tos yra nusiplaunamos- tipo gaunasi su jom tik plauko tonavimas. Ko man ir reikia blush2.gif  Idomu o pas jus nusiplaunami tie ar ne? g.gif Beje gal zinot Vilniuje kurioje kirpykloje dazo siais dazais?  ax.gif


as daziau 8 nr. -blond
o poto dar daziau 7 nr. bet gavos biski pravalas, nes ten dark blond, o man gavos tamsiai ruda. bet cia del nestumo hormonu matomai, nes niekad man tokiu bajeriu nebudavo.tai dabar apstojau su dazymu, bijau, kad dar kaip nors zaliai nesigautu biggrin.gif kai nesilaukiau su 8 daziau - man super buvo

tai as cia ir kalbu konkreciai apie tonality - beamoniakinius. kaip raset jie paletej T raide pazymeti.

ar kirpykloj kokioj dazo tikrai nezinau, gal ta pardaveja zinos g.gif

o parduoda juos VCUP'e - parduotuvej Vitrina (prie pegaso knygyno)
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 08 27, 18:56)
as daziau 8 nr. -blond
o poto dar daziau 7 nr. bet gavos biski pravalas, nes ten dark blond, o man gavos tamsiai ruda. bet cia del nestumo hormonu matomai, nes niekad man tokiu bajeriu nebudavo.tai dabar apstojau su dazymu, bijau, kad dar kaip nors zaliai nesigautu biggrin.gif  kai nesilaukiau su 8 daziau - man super buvo

tai as cia ir kalbu konkreciai apie tonality - beamoniakinius. kaip raset jie paletej T raide pazymeti.

ar kirpykloj kokioj dazo tikrai nezinau, gal ta pardaveja zinos g.gif

o parduoda juos VCUP'e - parduotuvej Vitrina (prie pegaso knygyno)

As vis labiau po tokiu pssakymu bijau savo dark blond nr 6.1. dazytis unsure.gif Jau isvis manau juoda gasiuos,o net ruda but nenoriu unsure.gifa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo diamondness: 27 rugpjūčio 2009 - 17:11
QUOTE(diamondness @ 2009 08 27, 19:09)
As vis labiau po tokiu pssakymu bijau savo dark blond nr 6.1. dazytis unsure.gif Jau isvis manau juoda gasiuos,o net ruda but nenoriu unsure.gifa


nu 6.1 tai pilnai gali ruda gautis g.gif
sakau as tai manau, kad man del nestumo cia, o bet taciau butent apie 'dark blond' spalva esu ne karta girdejus, kad kazkodel gaunas vos ne juoda. nesvarbu kokie dazai. keistai...

beje as tuos savo beamoniakinius 7 nr. palaikiau vos desimt min. nors siaip reik laikyt 30-40 ir tai paeme sitaip stipriai. truputi sokas buvo, kaip ir tonuojantys ir nu visvien dark blond, tai dazant dark blond gautis tamsiai ruda anei kaip nesitikejau
zodziu po desimt min pastebejau, kad itartinai tamsiai plaukai atrodo, masciau, kad matyt dazai patamsejo ir taip tiesiog atrodo, bet atsargai nuejau nusiploviau viena sruoga ir infarktas biski istiko biggrin.gif dabar jau atsiplove iki sviesiai rudu

siulau stebet uzsitepus dazus ir jei kils itarimas eit plaut sruoga
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 08 27, 19:17)
nu 6.1 tai pilnai gali ruda gautis g.gif
sakau as tai manau, kad man del nestumo cia, o bet taciau butent apie 'dark blond' spalva esu ne karta girdejus, kad kazkodel gaunas vos ne juoda. nesvarbu kokie dazai. keistai...

beje as tuos savo beamoniakinius 7 nr. palaikiau vos desimt min. nors siaip reik laikyt 30-40 ir tai paeme sitaip stipriai. truputi sokas buvo, kaip ir tonuojantys ir nu visvien dark blond, tai dazant dark blond gautis tamsiai ruda anei kaip nesitikejau
zodziu po desimt min pastebejau, kad itartinai tamsiai plaukai atrodo, masciau, kad matyt dazai patamsejo ir taip tiesiog atrodo, bet atsargai nuejau nusiploviau viena sruoga ir infarktas biski istiko biggrin.gif dabar jau atsiplove iki sviesiai rudu

siulau stebet uzsitepus dazus ir jei kils itarimas eit plaut sruoga

Dabar isvis to plauku dazymo kaip karo bijau unsure.gif Nenoriu tokiu i blondiniskuma,geriausia butu,kad gautusi tonu kokiu sviesesne uz ruda rolleyes.gif O nusidazius as tap budavu ipratus kazkaip nestebet tu plauku,o tiesiog laikas praeidavo,ir plaudavau galva...nzn kaip cia db bus doh.gif
Atsakyti
sveiki ax.gif
iškilo tokia subtili ir žiauriai depresuojanti problema. Šiandien teko apsilankyti kirpykloje pas savo nuolatinę kirpėją ir dažytoją, tačiau susidūrėme su problema. Mano originalūs plaukai buvo šviesūs (tokie lyg ir blondiniški, lyg ir pelenų spalvos), ir turėjo nusidažyti gryno tokio šokolado spalva, tačiau po dažymo plaukai pavirto ryškiai violetine/ryža/ruda/juoda ir panašiai neaiškiai nusakoma spalva. Pagal visas etiketes ir t.t. turėjo būt teisinga spalva, tačiau su kirpėja nutarėm kad arba fabriko klaida arba suragavo su šampūnu mano ryte naudotu dažai. Tada teko antrą kartą dažyt, o po jo plaukai pavirto tokia tamsiai violetine/juodai violetine spalva. Taip ir palikom. Bet kuo toliau tuo labiau man ji ryškėja į tokią grynai moterišką violetinę spalvą tamsiai ir varo į depresiją toks dalykas.

Todėl klausiu jūsų patarimo, ką galima daryt būtų. Vėl eiti dažytis rytoj kur nors, ar kaip? Nes tuoj mokykla, dvylikta klasė ir su tokios spalvos šiaveliūra nelabai jaukiai jausiuosi.

P.S. esu vaikinas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auwris: 27 rugpjūčio 2009 - 18:32
QUOTE(Bittersweet @ 2009 08 27, 17:56)
as daziau 8 nr. -blond
o poto dar daziau 7 nr. bet gavos biski pravalas, nes ten dark blond, o man gavos tamsiai ruda. bet cia del nestumo hormonu matomai, nes niekad man tokiu bajeriu nebudavo.tai dabar apstojau su dazymu, bijau, kad dar kaip nors zaliai nesigautu biggrin.gif  kai nesilaukiau su 8 daziau - man super buvo

Pamirsau paklaust, o kokia jusu naturali spalva pries dazyma buvo ir per kiek laiko nusiplauna visiskaia? g.gif Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 08 27, 20:33)
Pamirsau paklaust, o kokia jusu naturali spalva pries dazyma buvo ir per kiek laiko nusiplauna visiskaia? g.gif  Aciukas 4u.gif


nu zinok 9 metai kaip mano spalva nenaturali biggrin.gif ant sviesiai dazytu daziau
kadangi 8 nr buvo vos tamsiau tai nusiplove per men. mazdaug
man gavos tokia spalva, tik cia lyg ir jau biski pasiplovus, nelabai pamenu. nu mazdaug. aisku ant skirtingu plauku skirtingas rezultatas
pradzioj gal kiek pilkoki atrode, bet greit pasiplauna ir lieka grazi spalva
user posted image
o cia jau geroookai atsiploves 7 nr. doh.gif foto dar biski sviesiau atrodo nei realiai
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Auwris @ 2009 08 27, 20:30)
sveiki  ax.gif
iškilo tokia subtili ir žiauriai depresuojanti problema. .


tai cia jau tavo nuolatine dazytoja turetu kazkaip sprest sita problema g.gif negi nepasiule jokio sprendimo jei galutiniam rezultate vistiek likai nepatenkintas?

kadangi dazei ant sviesiu tai turetu pasiplaut, bet atspalvis tas pats violetinis gali but. o paciam eksperimentuot nepatarciau, isvis neaisku kas gausis

gal eik pas kita kirpeja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bittersweet: 27 rugpjūčio 2009 - 19:11
Sveikos 4u.gif
Gal kas patartu gerus plauku dazus ir spalva? smile.gif noriu tamsiu panasiai kaip Navickaites Kristinos, o vat kiek daziau ir LOreal ir kitais vistiek nusiplauna po kiek laiko ir y ryzuma g.gif
Atsakyti
QUOTE(Auwris @ 2009 08 27, 19:30)
sveiki  ax.gif
iškilo tokia subtili ir žiauriai depresuojanti problema. Šiandien teko apsilankyti kirpykloje pas savo nuolatinę kirpėją ir dažytoją, tačiau susidūrėme su problema. Mano originalūs plaukai buvo šviesūs (tokie lyg ir blondiniški, lyg ir pelenų spalvos), ir turėjo nusidažyti gryno tokio šokolado spalva, tačiau po dažymo plaukai pavirto ryškiai violetine/ryža/ruda/juoda ir panašiai neaiškiai nusakoma spalva. Pagal visas etiketes ir t.t. turėjo būt teisinga spalva, tačiau su kirpėja nutarėm kad arba fabriko klaida arba suragavo su šampūnu mano ryte naudotu dažai. Tada teko antrą kartą dažyt, o po jo plaukai pavirto tokia tamsiai violetine/juodai violetine spalva. Taip ir palikom. Bet kuo toliau tuo labiau man ji ryškėja į tokią grynai moterišką violetinę spalvą tamsiai ir varo į depresiją toks dalykas.

Todėl klausiu jūsų patarimo, ką galima daryt būtų. Vėl eiti dažytis rytoj kur nors, ar kaip? Nes tuoj mokykla, dvylikta klasė ir su tokios spalvos šiaveliūra nelabai jaukiai jausiuosi.

P.S. esu vaikinas.


Sveikas,

Mano kuklia nuomone - jei buvo šviesūs, dažei tamsiau ir gavosi violetiniai, reiškia trūksta geltono pigmento. Pagal spalvų ratą, kiek pamenu, violetinė gesina geltoną, tai violetinę turėtų panaikinti geltona. O jei dar ir purvo spalvos yra, tai turbūt ir raudonas pigmentas praverstų.
Mano patarimas būtų toks - arba eik pas kirpėją, bet kitą, arba eik i parduotuvę, nusipirk dažų skirtų profesionalams, užtektų be amoniako, numeriu kokiu pvz 7.35 ar 8.35 (Nr. 3 - turi būti geltona/aukso spalva, Nr. 5 - turi būti raudona, o 7 ar 8 - spalvos tamsumas/sviesumas).
Viena parduotuvė yra mickevičiaus g., o kita - prie buvusios skalsos, pro bromą įėjus į kiemą. Ir vienoj, ir kitoj parduotuvėj dirba labai malonios moterys ir tikrai tau patars, matydamos plauku bėdą gyvai.
Atsakyti
[quote=Bittersweet,2009 08 27, 21:03]

user posted image
o cia jau geroookai atsiploves 7 nr. doh.gif foto dar biski sviesiau atrodo nei realiai
user posted image



Gaila,foto pamatyt nespejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2009 08 27, 20:03)
nu zinok 9 metai kaip mano spalva nenaturali biggrin.gif ant sviesiai dazytu daziau
kadangi 8 nr buvo vos tamsiau tai nusiplove per men. mazdaug

O jums sakykit nuo 8nr. plaukai sviesus gerai nusidaze, nes man pardaveja lyg uzsimine, kad i zalsvuma atspalvis gali atsirast dazant ant sviesiu? "Vitrinoj" man primygtinai rekomendavo lyg ir 8.32 ar kaip g.gif Tokia grazi spalvyte Blond Beige lygtais vadinas, bet mano akiai man per sviesi. As tik noriu savo plaukus suvienodint, nes mano truputi galai sviesesni sruogelem , o likusieji tai labai panasus i 8nr. Tai mastau ar neatsiras man tas zalsvas atspalvis, nes mano naturalus plauko pigmentas auksinis toks su rusvais- rausvais tonais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baggio @ 2009 08 28, 23:39)
O jums sakykit nuo 8nr. plaukai sviesus gerai nusidaze, nes man pardaveja lyg uzsimine, kad i zalsvuma atspalvis gali atsirast dazant ant sviesiu? "Vitrinoj" man primygtinai rekomendavo lyg ir 8.32 ar kaip g.gif Tokia grazi spalvyte Blond Beige lygtais vadinas, bet mano akiai man per sviesi. As tik noriu savo plaukus suvienodint, nes mano truputi galai  sviesesni sruogelem , o likusieji tai labai panasus i 8nr. Tai mastau ar neatsiras man tas zalsvas atspalvis, nes mano naturalus plauko pigmentas auksinis toks su rusvais- rausvais tonais blush2.gif


man nebuvo jokio zalsvo atspalvio g.gif
Atsakyti