Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

mini phn maciau maximose yra kaina 20 lt. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sakalauskiene @ 2008 02 21, 19:47)
Na tikrai -moteriskos gudrybes biggrin.gif  biggrin.gif ,dovana vyrui,bet labiau sau biggrin.gif  thumbup.gif.
As tai savaji cimbidi persodinau,nes vazone ne laso zemes neradau,vienos saknys.Maniske stovi ant geliu stovo,koks geras metras nuo palanges.Tikiuosi pakaks jai ten sviesos.
Dar norejau paklausti blush2.gif ,kur buna"mini" phn.ar jos tokio dydzio visada ir bus ar uzauga iki normalaus dydzio?! g.gif O gal cia toks porusis g.gif


mini phn maciau maximose yra kaina 20 lt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas svarbu @ 2008 02 21, 21:00)
kažkoks košmaras su tom orchidėjom- blogiau nei su šunim, naktim nemiegu  doh.gif

Persodink. O jei daug šaknų supuvusių, tai pjauk ir žiedkočius. Tik substrato, tai patarčiau užsisakyti pas skm. Patikrinta jau ne vienos forumietės thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaurė: 21 vasario 2008 - 21:47
QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 21, 21:15)
Na jai geles bendra busena gera,saknys puikios,grazios,tai gelytei viskas gerai.
As savasias tresiu antra karta liedama jau po parsivezimo. mirksiukas.gif


Aciu, Rykliuke. O as jau ruosiausi koki menesi netresti.... blush2.gif Kazkodel man atrodo, kad parduotuvese jos ir taip pertrestos, kad zydetu ir butu geros busenos pardavimui. Bet gal as ir klystu....
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2008 02 21, 23:25)
Daugelis tai esame patyrusios, labai sunku, bet svarbiausia išgelbėti gėlytę. Vieną spalio mėn. "operavau", o dabar ji pradėjo žiedstiebį leisti.


aš taip pat operavau.. bet maniškė neatsigauna. Gal substaratas blogas.. schmoll.gif gaminau pati, medžio žievių, keramzito, putplasčio ir žemės įdėjau.. g.gif i lėkštute dar įdėjau keramzito akmenuku, kad aplink gėlę dregniau būtu. Su žiedstiebiu taip pat atsisveikinau. unsure.gif lapai dabar tokie minkšti, susiraukšlėję, sukniubę į apačią.. Ar yra dar šansų...? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(JuzTea @ 2008 02 21, 22:54)
aš taip pat operavau.. bet maniškė neatsigauna. Gal substaratas blogas.. schmoll.gif gaminau pati, medžio žievių, keramzito, putplasčio ir žemės įdėjau.. g.gif i lėkštute dar įdėjau keramzito akmenuku, kad aplink gėlę dregniau būtu. Su žiedstiebiu taip pat atsisveikinau. unsure.gif lapai dabar tokie minkšti, susiraukšlėję, sukniubę į apačią.. Ar yra dar šansų...? verysad.gif



vat žemių tai nereikėjo dėti nono.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas svarbu @ 2008 02 21, 22:00)
Iškeliam iš puodo stiklinio- apjop***, kelios, išlindusios pro vazonėlio dugną - supuvusios. Puolėm operuoti- iškėlėm, iškarpėm, apibarstėm cinamonu, tada užpyliau "Vilniaus žalumos" substratu ir palikau gaivelėtis.
O klausimas mano toks: prisiskaičiau, kad mano minėtasis substratas absoliučiai netinkamas Phaleonopsiams, kad tik supūdysiu savo gėlytę. Dar padarėme klaidą, kad substrato pylėme ir ant indelio dugno - esą reikėjo dėti gėlę į indelį ir tik iš šonų apipilti substratu.
ką darytumėte mano vietoje? persodintumėte, ar lauktumėte, kol nužydės/numes pumpurus.

Na pirmiausia tai puiku,kad jus sumastete paziureti saknu busena good.gif .Viskas gerai,bet va substratas tai manau jusu tikrai netinkmas.Atsidarykite www.orchidariumas.lt ir uzsisakykite tikra substrata orchidejoms.
Kai sodonate gelyte,i jos dugna pirmiau iberiate substrato(apie 1cm.),o tik po to dedate gele ir prikaisiojete jai tarp saknu vulkanines uolienos gabalelius,medziu zieves ir t.t.
Dabar geriausia jums butu pirma isigyti normalu substrata,o po to versti gele ir ziureti ar kas is jos like.Jai gelyte senka(glemba lapai,krenta ziedai ir t.t.),be jokio gailescio kerpame ziedstebius ir gaiviname augala.Reanimuojame,jai butina,arba persodiname i grazu nauja substrata.
Jums geriau dabar matyti geles padeti.Tik svarbu nepaveluoti,nes tai yra tokia gele,kuri dazniausiai pradeda zuti ne nuo ziedu unsure.gif .SEKMES smile.gif
Papildyta:
Ir dar:labai daug naudingos informacijos apie orchideju auginima,o tame tarpe ir apie persodinima(net su vaizdine medziaga)yra pirmajame temos puslapyje mirksiukas.gif
Papildyta:
Nepatingekite merginos perskaityti sios informacijos,nes aip sutaupysite daug laiko ir pasikrausite daug ziniu.Juk nera patogiau,kai viskas vienoje vietoje ir sitaip issamiai isdestyta mirksiukas.gif .Juk ne vltui kazkas del musu pasistenge ir padirbejo is peties bigsmile.gif .
Atsakyti
Sveikutes noriu ir as pasidziaugti savo gelytemis smile.gif Ne taip seniai susirgau orchideju manija, net liga labai progresuoja smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Rykliuke,Taniai kokie groziai wub.gif

O as labai tikiuosi,kad mano reanimuojamas parodys koki gyvybes zenkla.

Dar jei galit patarkit ka daryt,jei mes isvaziuojam savaitgaliui,paliksiu reanimuojama phal,bet ar nieko jei bus nepravedinta?nes ant indo uzdetas stiklinis dangtis g.gif ar man palikti koki maza tarpeli,kad oras vaiksciotu?
Atsakyti
QUOTE(Andra* @ 2008 02 21, 23:50)
Rykliuke,Taniai kokie groziai  wub.gif

O as labai tikiuosi,kad mano reanimuojamas parodys koki gyvybes zenkla.

Dar jei galit patarkit ka daryt,jei mes isvaziuojam savaitgaliui,paliksiu reanimuojama phal,bet ar nieko jei bus nepravedinta?nes ant indo uzdetas stiklinis dangtis  g.gif ar man palikti koki maza tarpeli,kad oras vaiksciotu?

Nieko jai neatsitiks per porą dienų mirksiukas.gif Aš taip pat ne kasdien vėdinu. Kartais ir po 3-4 prabūna nevėdinama.
Atsakyti
QUOTE(Rykliuke @ 2008 02 21, 16:46)
Siandiena vel neatsilaikiau lotuliukas.gif .Na gi,ziurime photo.gif

Kazkaip nelabai gerai matosi spalva mastau.gif .Ji tokia keista:roziniai violetine su smelio sp.Na tokia idomi blush2.gif .....bet man labai grazi bigsmile.gif



QUOTE(taniai @ 2008 02 21, 23:12)
Sveikutes noriu ir as pasidziaugti savo gelytemis smile.gif Ne taip seniai susirgau orchideju manija, net liga labai progresuoja smile.gif


Abiejų gėlytės fantastiškos thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti

Kai sodonate gelyte,i jos dugna pirmiau iberiate substrato(apie 1cm.),o tik po to dedate gele ir prikaisiojete jai tarp saknu vulkanines uolienos gabalelius,medziu zieves ir t.t.


ant dugno reikėtų paberti apie 2 cm drenažo (tai gali būti ar vulkaninėnė uoliena, bet stambi 10-20mm, arba pūsto molio granulės), o tada truputį substrato, augalas ir, kaip Rykliuke rase į tarpus, atsargiai tarp šaknų likęs substratas 4u.gif
Atsakyti
Kaune Akropolyje užvežta didžiausia paletė Phalenopsių po 24,99 - yra daug baltų, tokių kaip Rykliukė pirko, baltų su rožinėm juostelėm, tamsiai bordo, rožinių dalmantininių ir keli rudai/geltonai dalmantininiai wub.gif Žiauriai namie vietos nėra verysad.gif - būčiau parsitempus ne vieną blush2.gif
Atsakyti