Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

tiek prisiskaiciau visokios info, kad jau seniunijas ir savivaldybes sumaisiau doh.gif
as kalbejau su seniunijos darbuotoja telefonu, ji man paaiskino ko reikia.
o apie tai, kad is e-banko galima atsiprintinti, tai jau kai su dokumentais ir savininku nuvykome, tada pasake. nes as klausiau kiek laiko is registru centro pazyma galioja. pasirodo tik menesi. o rugseji reikes man dar viena gyventoja deklaruoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 05 31, 12:03)
vyras sian deklaravo save ir vaika,prie mociutes,tai to pacio reikejo(savininko ir is registro pazymos)  4u.gif

taip, save deklaravo, tada tikrai reikia wink.gif


Papildyta:
QUOTE(wioletine @ 2010 05 31, 14:14)
tiek prisiskaiciau visokios info, kad jau seniunijas ir savivaldybes sumaisiau  doh.gif
as kalbejau su seniunijos darbuotoja telefonu, ji man paaiskino ko reikia.
o apie tai, kad is e-banko galima atsiprintinti, tai jau kai su dokumentais ir savininku nuvykome, tada pasake. nes as klausiau kiek laiko is registru centro pazyma galioja. pasirodo tik menesi. o rugseji reikes man dar viena gyventoja deklaruoti smile.gif

doh.gif doh.gif
nu as galiu pasakyt tik tiek, kad dainavos seniunijoj nesamone daro ir uzjauciu jus... ne pirmas atvejis kai nesuvokiami dalykai atliekami...
Papildyta:
mano pasiulymas del dainavos:
pasimkite is epaslaugos.lt ta israsa, ir prigriepkit dabar issiimta pazyma is registro, ir pirmiausia ja paduokit. jei sakys kad nebegalioja, paklauskite kuo remiantis nepriima tos pazymos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 31, 13:27)
o mane domina truputi kitoks klausimas, o kaip isdeklaruot zmogu is buto jei jis ten negyvena?
ar yra kazkoks laikotarpis (nuo kurio priklauso, ta prasme turi buti negyvenes ilgiau nei....)
ar amzius (cia turiu omeny nepilnameti....)

nes mano draugę su 6 metu mergyte uosviene isdeklaravo lauk.. ir ji dabar pasalpos pasirodo negali gauti, ar turejo teise isdeklaruot ir kaip tai ivyko?

cia gal kaimynu parasus uztenka surinkt,kad negyvena ir ismeta savininke neperspejus?
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 05 31, 14:14)

taip, gali isdeklaruoti, jei asmenys ten negyvena.



gerai tarkim negyvena, man irgi reikia isregistruot viena zmogu is buto, kuris ten negyvena (pats to padaryti del tam tikru priezasciu negali) - tai kaip man tai padaryti, kokias pazymas ir kam pristatyti, ir nuo ko pradeti? nuo kaimynu parasu ar kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 birželio 2010 - 14:49
[quote=ruta_vyshnia,2010 05 31, 14:14

taip, gali isdeklaruoti, jei asmenys ten negyvena.


O jei gyvena,ar gali isdeklaruot?
Atsakyti
[quote=vikosiuks,2010 06 01, 14:48]
[/quote]


gerai tarkim negyvena, man irgi reikia isregistruot viena zmogu is buto, kuris ten negyvena (pats to padaryti del tam tikru priezasciu negali) - tai kaip man tai padaryti, kokias pazymas ir kam pristatyti, ir nuo ko pradeti? nuo kaimynu parasu ar kaip?
[/quote]
pasiemi pazyma is registru centro, kad tai tavo nuosavybe. kaimynai paraso paliudijimus kad ten as toks ir toks paliudiju, kad toks ir toks tuo adresu jau tiek laiko negyvena, ir nesirodo, mano ziniomis isvykes i uzsieni (kaip pvz). paimi kaimyno paso kopija (reik 2 kaimynu); turek savo dokumenta, ir nuejus i seniunija pas deklaranta psakai kad nori isdeklaruot is savo buto negyvenanti asmeni - lieps prasyma rasyt arba pagal ju forma, arba laisva forma. ir viskas. per menesi laiko turi padaryt, buna per savaite, ar per pora dienu padaro - cia priklauso ar tinges dirbt ar ne.
jei isdeklaravus reiks pvz kompensacija tvarkyt - duodant prasyma paprasyk kad pazyma parasytu skirta patalpu savininkui - joje bus nurodyti visi like deklaruoti tuo adresu. atsakyma su pazyma sius pastu, prasyk kad siustu registruotu, arba klausk kada atsiimt atsakyma su pazyma.
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 06 01, 21:33)
pasiemi pazyma is registru centro, kad tai tavo nuosavybe. kaimynai paraso paliudijimus kad ten as toks ir toks paliudiju, kad toks ir toks tuo adresu jau tiek laiko negyvena, ir nesirodo, mano ziniomis isvykes i uzsieni (kaip pvz). paimi kaimyno paso kopija (reik 2 kaimynu); turek savo dokumenta, ir nuejus i seniunija pas deklaranta psakai kad nori isdeklaruot is savo buto negyvenanti asmeni - lieps prasyma rasyt arba pagal ju forma, arba laisva forma. ir viskas. per menesi laiko turi padaryt, buna per savaite, ar per pora dienu padaro - cia priklauso ar tinges dirbt ar ne.
jei isdeklaravus reiks pvz kompensacija tvarkyt - duodant prasyma paprasyk kad pazyma parasytu skirta patalpu savininkui - joje bus nurodyti visi like deklaruoti tuo adresu. atsakyma su pazyma sius pastu, prasyk kad siustu registruotu, arba klausk kada atsiimt atsakyma su pazyma.


o jei yra nepilnametis, kaip tokiu atveju? irgi taip pat isregistruojama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 birželio 2010 - 20:45
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 01, 20:44)
[size=1][/size]

o jei yra nepilnametis, kaip tokiu atveju? irgi taip pat isregistruojama?

sakes. atrasinejau ir ,,dingo" ats...
su nepilnameciu - kaip ir su suaugusiu - jei negyvena - gali be bedos.
tik jei pasalpos priklauso - nutruks mokejimas nes nedeklaruotas...
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 06 02, 09:32)
sakes. atrasinejau ir ,,dingo" ats...
su nepilnameciu - kaip ir su suaugusiu - jei negyvena - gali be bedos.
tik jei pasalpos priklauso - nutruks mokejimas nes nedeklaruotas...

cia naujiena pasakei, o pas mus visi ir kalba, kad isregistruot savininkas neturi teises, ypac jei mazameciai....
cia mus taip su buto pirkimu gasdino.... doh.gif
pagalvojau nu vistik nelogiska....
seimininkas tai kaip tik turetu tureti visas galias i buta ir i jame gyvenanciu asmenu skaiciu...

dar klausimelis (o seniau nebuvo tokio istatymo,kad negalima isregistruot) gal cia pas kazka senos zinos uzsilikusios...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 02 birželio 2010 - 19:18
as tai esu girdejus, kad su uzstatymu buto/namo yra sunkumu, jei yra registruotas nepilnametis, bet cia tik tuo atveju,jei savininkai tevai ir tai ju vienintelis turtas. o jei savininkai dedes, tetos, seneliai, tai registruotas nepilnametis jokios itakos neturi.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 06 02, 19:16)
cia naujiena pasakei, o pas mus visi ir kalba, kad isregistruot savininkas neturi teises, ypac jei mazameciai....
cia mus taip su buto pirkimu gasdino.... doh.gif
pagalvojau nu vistik nelogiska....
seimininkas tai kaip tik turetu tureti visas galias i buta ir i jame gyvenanciu asmenu skaiciu...

dar klausimelis (o seniau nebuvo tokio istatymo,kad negalima isregistruot) gal cia pas kazka senos zinos uzsilikusios...

seniau buvo kad norint parduot, reik is vaiko teisiu kazkokiu pazymu ar kazko tokio, kai nebuvo deklaravimo.
jei kiltu tevam bedos - nueina pas draugus, pasipraso kad prideklaruotu visa seima kol sutvarkys uzstatymo dokumentus ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 06 02, 21:14)
seniau buvo kad norint parduot, reik is vaiko teisiu kazkokiu pazymu ar kazko tokio, kai nebuvo deklaravimo.
jei kiltu tevam bedos - nueina pas draugus, pasipraso kad prideklaruotu visa seima kol sutvarkys uzstatymo dokumentus ir viskas smile.gif

ir dabar reikalinga pazyma is teismo, kad neblogini vaiko gyvenimo salygu ar panasiai... doh.gif
Atsakyti
Padekite issiaiskinti mano situacija, nes jau nieko nebesuprantu doh.gif . Gyvenu nuomojamame bute,pati esu registruota kitame mieste, vyras taip pat kitame mieste registruotas. Kadangi tuoj turesim vaikeli, noriu as prisiregistruoti cia kur dabar gyvenu (del patogesnio pasalpu tvarkymo, darzelio ir pan). Savininkas sutinka kad cia prisiregistruotume, tik beda ta, kad nezinau kaip cia toliau padarius..jei as registruosiuosi dabar (kol vaikelis dar negimes), tai zinoma reikes kad i seniunija ir savininkas su visais dokumentais vyktu. O kai gims vaikas reikes vel vykti i seniunija su savininku kad ir vaika priregistruotu? Ar jau kai as busiu prisiregistravus tai kai noresiu vaika prie saves priregistruoti tai savininkas nebus butinas? nes kazkaip nesinori trukdyti savininka kelis kartus ir tampyt po visokias istaigas. Patarkit kas tikrai zinote kaip cia man geriau padarius g.gif
Atsakyti