Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenamosios vietos deklaracija

QUOTE(zuikapuikavau @ 2010 09 05, 19:11)
gal kam teko susidurt ar kas gal gali pasakyt, situaciją yra tokia: vienu metu planavau išvykt į Angliją tai nuėjau į seniūniją ir uždeklaravau kaip gyvenamą vietą D.Britaniją, bet niekur neišvykau, dirbau LT, mokėjau mokesčius ir t.t.. Bet problema tame, jog gyvenamoji vieta ir liko deklaruota užsieny,
Dabar laikiaus teises ir sake negaliu valstybinių egzaminų laikytis, kol gyvenamosios vietos nedeklaravau LT ir nuo tos dienos tik po 6 mėn galėsiu laikytis.
O ar aš negaliu seniūnijoje atgaline data kaip nors deklaruot, kad nereiktu laukt?

atbuline data dokumetai nepildomi, nes tai nelabai imanoma rimtose istaigose...
Atsakyti
gal galit man paaiskint, kaip per ebanka (swedbankas) issiimti buto nuosavybes dokumeta? unsure.gif
Atsakyti
sveiki iskilo man tokia situacija.esu jau metai laiko as su maziumi soc.remtina seima gauname ta pasalpa.susizinojau kad jaigu seimininkai kur nuomuojuosi buta mus priregistruotu gautume 100proc kompensacija uz sildyma.man tai pasake seniunijoje kai tvarkiausi del pratesimo pasalpai gauti.sako jums priklauso nes pajamu nulis,nedirbate,vaikas mazas.dsabar registruoti zinau kad reikia seimininku sutikimu ir ju paciu.bet ta registr skaitosi tik registru centre,kitaip juk neregistruoja?ar buna kokia laikina registracija kaskaip kitaip?jie bija,nelabai sutinka sakau galime pasirasyti sutarti man is jusu nieko nereikia.isaiskinau kodel man to reikia.
Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 08 11, 22:22)
pasa darant kaip suprantu BUVOTE deklaruota prie miesto savivaldybes. as kalbu apie tai, kai zmogu ISDEKLARUOJA ir jis PAKIMBA ore - tada buna daug problemu.
kai nuomotojas nesutinka, kai ner jokiu giminiu kas padetu ir tt, einat pas buto savininka ir prasot kad paliudytu, kad ten nuomojate, bet jis nesutinka jusu prideklaruoti. pasiimate is registro pazyma kad turto ner ir einat seniunui paaiskint situacija kaip viskas yra. tikrai galima rasti sprendimu. 
viena blogybe yra ta, kad zmones 90% ateina labai priesiskai nusiteike i seniunija...
visa sita procedura ner biurokratizmas, patikekit, tai yra labai paprasta...

rasote prisiregistr kaip nuomininkas.o nera ten kaskoks istatymas kad paskui seiminikai tures sumoketi kaskoki mokesti nuo tos sumos uzkiek isnuomavo?kad tures oficialei viska rodyti kiek gauna uz nuoma?maniskei vien del to bija bus priregistruoti kad paskui is tu 150lt mano nuomos jie tures mokesciam atiduoti.sakau o jai as gyvenu uz dyka tik mokescius moku.jai sitaip sumeluot ir neimanoma butu prisiregistr???ka manote mamytes

Papildyta:
QUOTE(ruta_vyshnia @ 2010 08 12, 19:42)
teisingai suprantat.

kad deklaruotis, reik savininko, jo paso, pazymos is registru centro ap[ie nuosavybe, vaiko ir jusu pasu (gim liud vaiko). ateinat ir deklaruojat.

tai deklaruoti tenka eiti i registru centra?
Atsakyti
registru centre isduoda savininkam pazymas apie ju nuosavybe. su ta pazyma ir pasais savininkas ir tas kas nori prisideklaruoti eina i seniunyja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wioletine: 14 rugsėjo 2010 - 22:39
O gal kas nors zinot ar galima vaika registruoti atskiroj vietoj, t.y. nei su mama, nei su teciu? Pvz pas senelius?
Atsakyti
Laba diena,
O mums kita problema iskilo-norim registruotis pas vyro mociute, bet yra toki problema, kad mociute sunkiai vaiksto-jai sunku butu nueiti i seniunija. Ar imanoma kazkaip be savininko tai padaryti?Ar gal gali mociute savo dukrai(vyro mamai) parasyti igaliojima koki ar kazka panasaus, kad su vyro mama galetume tai sutvarkyti?
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,gal galit pasakyti kur klaipedoje deklaruoti isvykima?
Atsakyti
QUOTE(estakada @ 2010 09 16, 17:40)
O gal kas nors zinot ar galima vaika registruoti atskiroj vietoj, t.y. nei su mama, nei su teciu? Pvz pas senelius?

Galima, mes taip darem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2010 09 20, 16:37)
Laba diena,
O mums kita problema iskilo-norim registruotis pas vyro mociute, bet yra toki problema, kad mociute sunkiai vaiksto-jai sunku butu nueiti i seniunija. Ar imanoma kazkaip be savininko tai padaryti?Ar gal gali mociute savo dukrai(vyro mamai) parasyti igaliojima koki ar kazka panasaus, kad su vyro mama galetume tai sutvarkyti?
Aciu uz atsakyma 4u.gif

gali igaliojima parasyt mirksiukas.gif bet reikes eit pas notara...
bet kitur zinokit uztenka nueit su buto savininko pasu (mosiutes pasu) ir invalidumo pazymejimu, papasakoji situacija, kad nevaiksto ir priregistruoja....
Atsakyti
Mano situacija tokia: gyvename Vilniuje jau 10 metų, bet NE NUOSAVAME būste. Nuomojamės. Paskolos nepasiėmėme, paskaičiavę, jog nuomotis - pigiau. Bet čia noriu pakalbėti ne apie priežastis, kodėl neturime savo buto ar namo.
Mano vyras apskritai niekur neregistruotas, o aš su vaiku - pas savo tėvus, Panevėžio rajone.
Buto nuomotojai, žinoma, nenori judinti savo dokumentų, priregistruoti nuomotojus ir pan. Ir man visiškai tai suprantama.
Išleidžiant vaiką į darželį, pakako pareiškime parašyti konkrečią gyvenamąją vietą.
Ateinantį rudenį vaikinas turi drožt į pirmą klasę. Persikėlėme arčiau pageidaujamos mokyklos. Ar pridavinėjant dokumentus yra reikalaujama gyvenamosios vietos deklaracijos? Ar pakanka tik prašyme pažymėti, KUR gyveni?
Jei staiga paaiškėtų, jog reikia oficialių deklaravimo popierių, kaip elgtis, kur kreiptis ir o rašyti, juolab, kad dabartiniai buto nuomotojai ilgam laikui išvykę į užsienį?

Iš anksto dėkoju už konkrečią informaciją.
Atsakyti
QUOTE(Pooke @ 2010 10 10, 08:56)
Mano situacija tokia: gyvename Vilniuje jau 10 metų, bet NE NUOSAVAME būste. Nuomojamės. Paskolos nepasiėmėme, paskaičiavę, jog nuomotis  - pigiau. Bet čia noriu pakalbėti ne apie priežastis, kodėl neturime savo buto ar namo.
Mano vyras apskritai niekur neregistruotas, o aš su vaiku - pas savo tėvus, Panevėžio rajone.
Buto nuomotojai, žinoma, nenori judinti savo dokumentų, priregistruoti nuomotojus ir pan. Ir man visiškai tai suprantama.
Išleidžiant vaiką į darželį, pakako pareiškime parašyti konkrečią gyvenamąją vietą.
Ateinantį rudenį vaikinas turi drožt į pirmą klasę. Persikėlėme arčiau pageidaujamos mokyklos. Ar pridavinėjant dokumentus yra reikalaujama gyvenamosios vietos deklaracijos? Ar pakanka tik prašyme pažymėti, KUR gyveni?
Jei staiga paaiškėtų, jog reikia oficialių deklaravimo popierių, kaip elgtis, kur kreiptis ir o rašyti, juolab, kad dabartiniai buto nuomotojai ilgam laikui išvykę į užsienį?

Iš anksto dėkoju už konkrečią informaciją.

pasidomekite deklaravimo istaigoje (migracijoj, seniunijoj) apie galimybe deklaruoti gyv vieta prie savivaldybes. tuo atveju reiketu kad isdeklaruotu tevai - su dokumentais nueina i seniunija ir paraso prasyma isdeklaruot nes ten negyvenat.
is registro reiktu paimt pazyma sau ir vaikam kad neturit nekilnojamo turto. na ir dar ka papildomai prasys deklaravimo istaiga.
Atsakyti
Norėjau jūsų paklausti, gal kuri susidūrėte su tokia situacija: prieš metus pardavėme butą neišsiregistravę. Po to niekur savo gyvenamosios vietos nedeklaravome. Aišku, nauji buto šeimininkai bus mus išregistravę. Klausimas būtų toks: ar nekils problemų užrašant vaiką į darželį, t.y. ar būtina vaiko gyvenamosios vietos registracija pildant prašymą. Kažkaip baisu net kreiptis, nu jaučiamės kaip nelegalai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naidra: 22 spalio 2010 - 19:10